Menusaade Su nägu kõlab tuttavalt

NÄOSAATE KOHTUNIK TANJA: ega meile hindamisjuhiseid ette antud olegi

Katharina Toomemets, 20. november 2014, 07:00

83 KOMMENTAARI

l
Lihtsameelne/ 7. detsember 2014, 16:43
Ka mina ei saa aru, kas hinnatakse täpset järeltegemist või parodeerimist. Kord on nii ja siis jälle naa.
o
osolin ei meeldi/ 22. november 2014, 13:18
see, mida tema suust välja ajab muutub aina raskemini talutavaks. olgu muuga kuidas on, kohtunikud on tõesti ebaõiglased ja küündimatud, vähese huumorisoonega, aga osolin on lihtsalt kohutav kuubis. need külaliskohtunikud ka, näiteks liisi koikson. ise nii halvasti tegi mercuryt, aga kui kõva oli tarka panema ja teisi kritiseerima. va puuhobune.
s
Sama/ 22. november 2014, 15:10
jutt ka Nele-Liis Vaiksoo kohta. Kommenteeris, nagu mingi maailmaklassi kuuluv laulja.
r
Radist/ 21. november 2014, 01:52
Selge see, et sisseostetud meelelahutussaate formaadist peab kramplikult kinni pidama. Leping näeb ette lavakujunduse ja sisu. Kuid kui näosaade on pelgalt heategevusüritus, võiks kohe avasaates suvalisele esinejale tšeki kätte anda ja asi mutt? Edasine aeg oleks kokku hoitud ja jääksid ära sellised labasused žüriiliikme poolt nagu: "Oi kuidas ma sind armastan, sa olid sama hüper-super kui hommikul." Jääks ära üldse kõik.
.
Meenub "Kuldvillak" Vene televisioonis. Küsimused, tabloo ja kõik muu oli sama helesiniselt läänelik. Aga mis puudus - vastajatelt ei nõutud lause alguses tavapärast küsisõna ("H2O on mis?" - "Mis on vesi") Kuidas see erand saavutati, et venelane vastas küsimusele lihtsalt: "vesi", jääb siiani mõistatuseks, ent mõtlemisainet on. Formaat formaadiks, aga Eesti võiks ka veidi loomingulisem olla. Vähemalt kangekaelsuselt.
k
Kolla/ 21. november 2014, 00:38
Lauri seni parim! Kuradi andekas kuju!
v
Vaataja/ 20. november 2014, 17:36
Paar esimest saadet olid paljulubavad, aga tundub, et kohtunikud pole kodutööna endile selgeks teinud, kas hindavad parodeerimist, imiteerimist, jäljendava või jäljendatava meeldimist, osaleja pühendumust või siiski eraelulist sõprust osalejatega?! Kaldun selle viimase poole! Nii see ju päris käia ei tohiks? Aga ometi käib!?
Kuna tegu on küll heategevusliku saatega, siis eestlastel peab ikka käima mingi võistlus, mis kõik ilusa ära rikub! Miks? Ja kuna saatest, mis ei ole võistlus on tänu kohtunikele saanud ikkagi võistlus, siis Andrus Vaarik osaliste ettevalmistajana pole just õige inimene žüriis ning ka lauljad, kes siin väikeses Eesti konnatiigis omavahel igas mõttes niikuinii konkurendid on! (Tanja) Ning jah, osalejad võiksid kolleegipunktid kirjutada kinnisesse ümbrikusse enne kohtunike hindamist!
t
Tähelepanek/ 20. november 2014, 17:22
Kui Luisa esitusest kostab oma tämbrit, siis saab miinuspunkte. Kui Lemsalu esitusest kostab oma tämbrit, siis kohtunikelt tuleb oh ja ah ja oi kui ilus ja nunnu. Saadet on välja kuulutatud paroodiasaatena. Kui Kristel teeb jäljendatavat üks ühele (väga hästi teeb muide), saab maksimumpunktid. Kui Lauri teeb superparoodia Maie Parrikust, saab 4-5 punkti. Vägisi jääb tunne, et sorry, täna ei ole sinu päev, täna anname punkte kellegile teisele. Ja no tõesti Vaariku kommentaar: ei arva midagi Metallicast.... nullib esineja vaeva täielikult. Sama meelt, Uku, Luisa ja Jan on saanud teenimatult vähese soosingu osaliseks kohtunike poolt.
T
ettekirjutamata hindamisjuhised/ 20. november 2014, 16:44
Tahtmatult tekib paralleel Got Talendi žüriiga. Selles on alati kindel rollijaotus. Näiteks brittidel "skeptiline" püsikohtunik Simon Cowell (meil Olavi Osolin) ja "sentimentaalne" iludus Amanda Holden (Tanja Mihhailova). Ülejäänud hindajad varieeruvad. Kätt on proovinud nii Piers Morgan, David Walliams, David Hasselhoff kui teised (Andrus Vaarik, Võigemast, Maiken)
h
heiki/ 20. november 2014, 16:34
Mis etteaste kommenteerimisest me siin rääkida saame, kui viimases saates näiteks Vaarik ütles ju väga selgelt, et temal on Metallicast täiesti suva ja Mart saab seega suht olematud punktid. Eeldaks ikka, et hinnatakse inimese panust ja kuidas ta selles välja tuli jne. Samuti ei ole mõtet võrrelda seda, kui nt mõni kena noor tüdruk pannakse mängima mõnda vanamehest lauljat ja samas teine teeb väga endale sarnast tegelast järgi. Mina isiklikult ootaks žürii poolt ikka rohkem proffesionaalsust ses suhtes.

r
Radist/ 20. november 2014, 15:27
Siin on nii mõnedki teinud ettepaneku, et osalejad võiksid kolleegipunktid kirjutada kinnisesse ümbrikusse e n n e hindamist. Et see oleks ausam.
Mõttel on jumet. See välistaks hilisema kalkulatsiooni ja ümbermõtlemise. On ju korduvalt nähtud kimbatust - see ja see on 5 lisapunkti juba kätte saanud, annan õige oma punktid sellele, kes veel ilma. Viimases saates vaatas Jan skooritablood, siis kaaslasi ja jälle tablood ning itsitas: "Et asja põnevamaks teha..." No kuhu sihuke asi kõlbab?
h
20. november 2014, 15:15
Hinnatakse ikka selle järgi, mis lugu või artist enim meeldib, aga minu meelest peaks kogu selle nalja ära võitma Lauri. Temalt on ikka vist võib öelda, et iga saade tulnud parim esitus.
m
20. november 2014, 16:00
Maie Parriku kehastus oli vaat et parem kui originaal ise! Pole kaua nii naerda saanud. Sama intonatsioon, sama kehahoiak. Lauris on lisaks musikaalsusele ka naljasoont.
h
hilisem vaataja/ 20. november 2014, 14:36
Kuidas üldse saab olla Luisa Värk andetu, kui ta tuli saatesarjas teisele kohale, mis rääkis talentidest ja laujana on tema andekus väga kõrge, kahju ainult et talle nüüd Peaministri naisena vähe tööd antakse, vist ei juleta pakkuda aga see selleks. Väga andekas laulja!
j
jah/ 20. november 2014, 14:53
laulab hästi, aga isikupäratu ja sära ei ole ja enamikes lugudes lööb oma tämber välja. Ja mis super laulja ta ikka on, sellise kõlatu häälega, kõik lood tulevad sellised Kodutunde tunnuslaulu moodi plekise (metalse) kõlaga.
Mis puutub peaministri naisesse, siis keegi nendest ei ole olnud ametis "peaministri naisena", proua Ansip oli ja on arst, Partsi naine oli advokaat, Laari naine ka töötas kusagil.
See veel puuduks kui peaksime peaministri naisele ka tasu maksma peaministri naiseks olemise eest.Ehk ka Rosimannusele välisministri meheks olemise eest
e
erinevad žanrid/ 20. november 2014, 15:46
Luisa Värk on kahtlemata andekas, muidu poleks ta omaaegses talendisaates Birgit Õigemeele kõrval finaali jõudnud. Ent hea häälevaldamine ei taga iseenesest head imiteerimisoskust. Maailmas on hulganisti musikaalseid imitaatoreid, kellest enamik ooperis bel cantoni ei küüni, kuid ometi naerutavad publikut. Luisale ei sobigi parodisti roll, ta on hea omas žanris - lüürilistes lauludes.
m
minu/ 20. november 2014, 14:23
meelest ei tohiks Vaarik züriis olla, ja eriti vastik on see, kui ta ise oma vaimukuste üle naerab, Tanja on hindajana super, tunneb asja ja hindab ka adekvaatselt, Luisa ja Marju on andetud, kahju, et Janile halvad osad tulevad, Lauri ja Mart on parimad
a
arvaja/ 20. november 2014, 14:21
Neiu Aaslaid on väga andekas ja hea häälega aga Länik oleks võinud küll ei öelda sellele saatele.Ta on selleks liiga vana ja andetu ka-ei saa üldse aru, miks teda seal vahest kiidetakse... Aga ju vanainimesel igav...
j
Ja/ 20. november 2014, 14:35
sina võiks natuke tolerantsem olla!
Selles saates ei ole sobivaid ja sobimatuid, noor ega vanu!!! See on kõigile osalejatele väljakutse ja paljud Marju vanused ei julgegi sinna saatesse minna! Respect talle selle eest ja tema areng saates on olnud silmaga nähtav!
m
mitmekesisus/ 20. november 2014, 16:09
Selles saates on osalenud ka Jüri Vlassov. Ka "sobimatu" või?
l
Laura/ 20. november 2014, 14:16
Loen vahel kommentaare, et saada selgust, milline on eesti inimene.
Näosaate puhul ütleks, et mitte ükski professionaal ei kommenteeri. Ainult `lihtrahvas`.???
Näiteks, mõnel osalejal on kaasasündinud Jumalik säde-anne. Teisel domineerib töökus,
Soovitan kommenteerijatele, ärge tehke seda ainult eestlaslikust kadedusest, see tuleb teile endile väga valusalt tagasi.
j
just/ 20. november 2014, 13:52
Tanja on päikest täis,väga suure südamega,positiivne inimene.Osolin meeldib ka,väga õiglane inimene Aitäh hea saate eest!
s
See/ 20. november 2014, 13:57
Tanja on ennast täis, ei muud!
s
See ja too/ 21. november 2014, 22:57
Sa saad asjast valesti aru: oma hea eesti keele oskuse juures, ei valda Tanja eesti keele peenevalede nüansse päriselt (mida võib ka viisakuseks nimetada) ja räägib seetõttu otsekohesemalt meist, mida ta asjast arvab. Mis ongi tore ja värvikas, kuna ta mõnikord paneb asendussõnu sinna, kuna pärisõna meelde ei tule, kuhu need päris hästi ei sobi. Ta on siiski väga tubli!
h
hilisem vaataja/ 20. november 2014, 13:51
Siin ei saagi hinnata korralikult, ühel ajal tuleb üks roll hästi välja , teisel korral teine roll. Ja miks võtta neid hindeid nii isiklikult, suva, peaasi et enda osavõtt ja nauding tööst saab hea enesetunde. Ega seal polegi ühtegi halba artisti, et nüüd oeld halvem või parem kui asi ebaõnnestub või õnnestub. Eks see ettevalmistus ole ka igal ühel erinev, kuidas aega jätkub. Nooremad peavad tegema tööd erinevate häältega, tämbritega nagu Länik rääkis ja ette ka näitas, kuidas see hääl peab mängima vastavat kõla. Tema on targalt andeka inimesena suur. Lemsalu on vähe laisavõitu, mängib rohkem ja niisama on ilus. Müürsepp võtab asja tõsiselt ja ta on ka pühendunud. Länik,Uuspõld, Suviste, Värk ja Liiv on andekad niigi ja neil on vast igav. Pesamuna Aaslaid on tuleviku talent Eestimaal, tema hääl ning karakteristika mitmepalgelisus-sellega lendab ta kuulsate maale kõrgele üles, talen-tüdruk.

m
Mulle/ 20. november 2014, 13:10
Mulle tanja meeldib, sest hoiab zürii tuju üleval, muidu oleks ikka väga igav ja kuiv. See on ju heategevuslik saade ning seepärast ei peaks nii südamesse võtma üht või teist esinejat. Muidugi on igaühel oma lemmik. Luisa mulle aga ei istu, sest puudub garismaatilisus, peab ju midagi olema kui oled šoubisnessis mitte kuivik.
t
TT/ 20. november 2014, 13:03
Vaarik istub kahel toolil korraga, mis põhimõtteliselt kaotab saate objektiivsuse. Tanja ongi vast pädevam just muusikalise poole hindamisel. Vaarik teeb rohkem pulli, vahel juhtub ka midagi tarka sinna sekka. Osolin on nagu muinasjutuvestja, kellel igaasja kohta on mingi lugu. Kõige häirivam on et Uku kes tõesti meeldivalt üllatanud heade esitustega, ei saa lihtsalt züriilt punkte, enamus saateid on ka Jan alahinnatud. Mart kõige kiuste lihtsalt ei võida ühtegi saadet, kuigi üks tugevamaid esitajad. Saatekäigus üksjagu on arenenud Kristel esitused on läinud selgelt paremaks. Lauri on samuti parimate seas on üllatanud heade esitustega ning seda on ka vääriliselt hinnatud. Kõige nõrgemaks on tandem Luisa ja Marju, esimene ei suuda asja spontaanselt, teine ei suuda enamasti loobuda oma häälest, mis on ka sellise karjääri juures mõistetav, kindlasti ei tee nad alla arvestust esituse va Luisa Kuslap, aga lihtsalt jäävad teistele alla.
j
Jama värk/ 20. november 2014, 13:00
Mulle ei meeldi ja ma ei vaata,aga mulle meeldib just see OZOLIN, kes vahvalt kritiseerib,ise aru saamata,MIDA ja ega ka mina aru ei saa ,millest ta räägib ,aga muhe mees muidu
a
Aadu/ 20. november 2014, 13:54
Sulle ei meeldi ja ei vaata,aga kuidas sa siis tead kui vahvalt Ozolin kritiseerib.Sa siis ikka vaatad!
m
minu lemmikuteks/ 20. november 2014, 12:54
sellel hooajal on mart ja lauri. zhürii kohta ei oska midagi arvata. tegemist on sellise meelelahutusliku formaadiga ,kus ongi ju väga raske hinnata.
k
komm/ 20. november 2014, 12:51
No tulge möistusele ja ärge võtke asja nii tõsiselt ja südamesse. See ongi ju meelelahutussaade. Näide - jooksis Mehhiko seep ja osa lõpus ronis madu autosse, kus oli laps. Minu laps hakkas nutma ja oli kurb, et alles järgmisel päeval on järgmine osa ning see laps peab nii kaua maoga üksi autos olema.
m
Maali/ 20. november 2014, 11:57
Mina arvan,et siin peaks rohkem hindama parodeerimist aga mitte laulmist.Kuigi mõni züriiliige just hindab laulmist.Aga noh tahaks näha ,kuidas ta ise seal kraaksuks ja parodeeriks.
s
stella/ 20. november 2014, 11:53
las möllavad! üks etendab kõiketeadja osa, teine mängib tola ja kaks vahepealset laveerivad niisama, peaasi et rahvale meeldib vaadata ja raha läheb heategevuseks, kõigile ei saagi kõrgeid punkte anda, võitjaks peab tulema ju ainult üks.
e
elise/ 20. november 2014, 11:10
seekord ongi luisa nõrgim lüli, vbl. muud esinemised on etemad, kuid rollid, mida ta kehastab on tõesti vaid iga hinna eest kooliplikalikult heale hindele...uku roll kukkus viimases saates täiesti, ei mingit nikulinit, pigem opakuse näide, mingit koomikat.tnja jah, tegi endale karuteene selles saates osavõtuga kohtunikuna, millegipärast on tõsi, et marju on diiva selle parimas tähenduses, kuid ikka need oma kamba sellid (noored lauljad siis) ei oska nähagi, mis on pühendumus, andekus ja töö vaev. noorman meeldis ainukesena eelmises kohtunikekambas. aga veel kord, kõik käib kuidagi kiirustades ja teeme ära tempos-üleüldse mõtlemata-isegi hea näitleja jan on sedamööda oma andekusele toetudes-kas on ettevalmistuseks aeg vähene või ülemakstud.
n
noo/ 20. november 2014, 12:03
Luisa tehtud Kerli ja Sarah Birghtman olid ju isegi väga head, aga kohtunikelt saab peksa igal juhul. Luisa on väga õrn ja naiselik ka - tal on keerulisem mehi teha. Luisa on veel rohkem kommenteerijatel ka hambus ja see teeb ebakindlamaks.
Kristelile satuvad väga head rollid. Adele on ju ülilihtne, kui hääl on sarnane ja isegi välimus. Kristeli ää-möö-eeee ja kekutamine tüütavad nii ära juba ja saate vaatamine on lausa ebameeldiv vahel. Samas pean tunnistama, et tal on tõesti väga hea lauluhääl, aga muidu võiks end natuke kõrvalt vaadata. Miša on Miša - kaunis kleit seljas, ilus soeng peas ja aeleb diivanil
Marju on püüdlik, aga nii erilise tämbriga, et tal on raske häält muuta.
Hooaeg on üldiselt nõrgem kui teistel aastatel.
l
20. november 2014, 12:23
LUISA on naiselik ja õrn???? Minu arust täielik vastand sellele! Ta teeb absoluutselt igas saates ühte sama häält ja kohutavat nägu- hirmujudinad ajab peale! Midagi õrna temas küll ei ole.
v
20. november 2014, 12:23
Vot Liis on 100% naiselik ja õrn ja oskab väga hästi mehi järgi teha. Luisa on väga robustne ja midagi naiselikku temas pole.
l
Liis?/ 20. november 2014, 12:27
Liis on täiesti poisilik tüdruk. Jalgpallur.
s
saara/ 20. november 2014, 16:03
Luisa esitatud Sarah Brightman oli võrratu -nagu päris, kuid olin väga pettunud, et kohtunikud seda ei hinnanud ja Tanjal oleks nagu isiklikult midagi Luisa vastu. Eks näis, mis ta ütleb järgmises saates, kui Luisa peab teda järgi tegema.
p
pallur/ 20. november 2014, 17:02
Ongi! Liis Lemsalu on võluv just nimelt sellepärast, et oskab samas olla nii daam kui krutskilik poisstüdruk. Ta võiks Pipi Pikksuka rolli proovida..

n
Nägu/ 20. november 2014, 10:41
Kui näosaade, siis ikka näo järgi!
a
aespa/ 20. november 2014, 10:33
Andrus Vaarik kohta et ta on eksinud pidevalt eetika vastu! Juhendades esinejaid, ei ole suu lahti osaleda žüriis.
p
pettunud vaataja/ 20. november 2014, 10:20
Teil seal on selgeks tegemata, mis on parodeerimine ja mis imiteerimine!!! Kui parodeeritakse, ütlete, et polnud see päris täpne jne, kui imiteeritakse, ütlete, et oli igav ja paroodiat ei olnud?! Mida te siis hindate? Ja Vaarik ei peaks olema žüriis, kuna valmistab osalejaid ette, samuti Maiken, mida see seal tegi ning mis rusikareegel see Osolin seal on?
See peaks ju olema heategevussaade, aga tegelikult on algusest peale teada ja silmaga näha, et võitjaks tüüritakse see edvistav ja ülekeev Mart. Ta pole alati sugugi parim ja enamus saadetest on enamus temast üle, aga punktidega on ta osavalt etteotsa tüüritud. Ja ei saa aru, miks on vaja mõnda selles saates mõnitada ja maha teha? (Marju ja Luisa) See lõhnab poliitika järele juba - oravad ja ninasarvikud!
Tanja oli mulle enne seda kohtuniku rolli väga sümpaatne, aga enam mitte! Arusaamatuks jääb tõdemus, et ta on seal ise osalenud ja teab kui raske ja milli e töö see on, kuidas ta nüüd seda rasket tööd hinnata ei oska?
n
need/ 20. november 2014, 10:52
marju ja luisa ei sobigi sinna saatesse.nemad võiksid tööle minna.
j
.../ 20. november 2014, 11:26
ja sina võiks natuke tolerantsem olla!
selles saates ei ole sobivaid ja sobimatuid, see on kõigile osalejatele väljakutse ja paljud Marju vanused ei julgegi sinna saatesse minna! Respect talle selle eest ja tema areng saates on olnud hämmastav!
a
ABC/ 20. november 2014, 11:59
See on heategevussaade ja pole vaja kritiseerida. Rahvale meeldib ja kui raske on nädalaga ossa sisse elada.Jätke kritiseerimine. Kui ei meeldi,keerage teisele kanalile.See on lauljatele väga suur töö.
k
20. november 2014, 11:46
Kuule. Mart on selles saates kõigist peajagu üle. Viimase kahe saatega, kus ta on mõlemal korral suurepärase etteaste teinud, on žürii teda nagu kokkulepitult halvasti hinnanud, et tema ilmselget edu teiste ees kahandada ja natuke põnevust lisada.
M
:D :D :D / 20. november 2014, 11:50
Mart EI OLE teistest üle, ta on ülevoolav ja eputab rohkem kui asi väärt ning tagatipuks ka Tanja sõber! Žürii ongi kõiges kokku leppinud ja ole õnnelik, punktide andmises on ilmselt kokku lepitud, et mängitakse Mart saate võitjaks, kuigi pole ühtegi saadet võitnud :D
e
Ebavõrdsus/ 20. november 2014, 11:54
No ikka on kohe näha, kes on näitleja! Eks ju Mart ole tänapäevase koolitusega näitleja ja sedavõrd on temal ka palju kergem ka kedagi jäljendada! Puhtalt lauljal on küll eelis lauljana aga mida teha kui see jäljendatav on selline nagu oli Luisal! Polegi ju nagu midagi jäljendada! Vahel mulle tundub, et Tanja on natuke öel, tema ju ei ole ka laulualal see õige spetsialist , et seda nii täpselt hinnata. Ja paroodiast on ikka asi kaugel See on ikka jäljendamine seal!
a
asd/ 20. november 2014, 12:14
Tee, mis tahad, aga Mart on seal kõikidest neist parim. Ma ei ütle, et teised halvad oleks, aga Mart on kõvasti ees teistest. Viimased episoodid on ta jah uskumatult vähe punkte saanud. Kes iganes andis talle punktid "Ah, mulle ei meeldi selline muusika, võta 4 v 5."
l
20. november 2014, 12:24
Loodan jah. :) Ta oleks seda väärt.
t
20. november 2014, 12:25
m
:D / 20. november 2014, 12:26
millega ta teistest ees on? Eputamisega jah :D ... nukunäitleja sai lauaalt välja :)
r
Rahvas/ 20. november 2014, 10:04
Miks peavad need eneseimetlejad seal saates hindama. Las vaatajad hindavad.Eiti ei meeldi Osolin.
a
ants/ 20. november 2014, 09:43
Miks mu komm läbi ei läinud?
a
ants/ 20. november 2014, 09:41
Miks Luisa Värk saab alati nii vähe punkte. See ei ole aus ja ma ei usu hindajate objektiivsusse. Jääb mulje , et midagi nagu oleks justkui ette antud. Andrus Vaarik ei sobi hindjaks , sest kuna ta on ka õpetaja rollis , siis on see ebaeetiline. Hindajate töös on vajakajäämisi, sest kui hindjale mingi muusikastiil ei meeldi , siis on ju viga hindajas.
t
20. november 2014, 09:38
TANJA. VJÄGA HIÄ JESITUS OLLI, SUPJER. ANNJÄN PUNKTID. JÄHH MIDÄGI JÄI NJÄGU PUUDU. NJELI PJUNKTI LJÄHEB, NO NJATUKE JÄI MIDÄGI PUUDU. SIIS TANJA ÄRA KIIDAGI INIMESI, ÜTLJE KOHJE , JET JEI MJEELDINUD, NO EI MIEELDINUD. MUIDU IKKA NO VJÄGA HIEA JESITUS NO VJÄGÄ HIÄ JESITUS.
n
Nägu/ 20. november 2014, 09:32
Ma ei saa aru, see peaks ju olema heategevussaade! Aga miks on siis nii, et tegelikult on ju algusest peale teada, et võitjaks tüüritakse ju see Mart (vabandust). Miks ei võiks siis kõik saada särada. No jah, vahest juhtub, et mõni teine kah. Ta pole ju alati parim, enamus saadetest on peaaegu kõik temast üle. Aga ma ei saa aru, miks siis mõnda saates nii väga mõnitatakse (Luisa). Ja kui mulle enne Tanja väga meeldis siis nüüd enam mitte, ta on ju seal ees olnud ja teab kui raske see on, miks siis teisi niiviisi halvustada
t
TÕNU/ 20. november 2014, 09:40
m
M/ 20. november 2014, 09:44
Mart pole mitte ühtegi saadet võitnud, nii et millest sa räägid?
m
MetaNool/ 20. november 2014, 12:41
Üldiselt ma ei vaata seda saadet, seepärast ei oma täit ülevaadet. Aga vahel telekat klõpsutades jääb midagi ette. Viimane kord lõikas kõrva, kui Tanja ütles ühe esineja (vist Lea) kohta, "Sa oled ikka sigahea laulja". No mis väljend žürii liikmel telesaates!!!

a
aff/ 20. november 2014, 09:26
parim oli ikka see,kui Andrus Vaarik ütles,et talle Metallica lihtsalt ei meeldi ja kõik!!!!!!!!!!!!
selline kohtunik sellises saates?????
m
mammu/ 20. november 2014, 09:16
Minu arust Tanja ei ole aus oma hinnangutes. Möödunud aasta oli Kerli Padar see aasta on Luisa Värk tema poolt alahinnatud
t
tema poolt?/ 20. november 2014, 09:27
Kui Luisa saab kõigilt kohtunikelt vähe punkte, sest teised on lihtsalt paremad, kuidas siis Tanja teda üksi alla hindab? Maga välja!
õ
õiglus/ 20. november 2014, 09:49
Tanja ütleb küll, et hindab seda, kuidas keegi oma ülesandega hakkama saab, aga tegelikult jagab parimad punktid alati oma saates osalevatele sõpradele. Luisa Värk, Marju Länik ja Uku Suviste - minu arust on Tanja ja Olav neile iga saade liiga teinud. Lagi oli, kui Olav ütles Marjule Lady Gaga puhul, et plastilisust jäi puudu, aga kui Liis kangete liigutustega väikest plastilist Otti üritas teha, mis oli kohutav, kiideti taevani. Kus siin õiglus on? Uku on teinud väga häid etteasteid, aga 10-12 punkti ikka Tanja Mardikesele ja Laurile. Ja nt Marju on selles saates lausa silmnähtavalt arenenud ja ennast ületanud, miks seda ei nähta???
Saate algus ja paar esimest saadet olid paljutõotavad, aga mida saade edasi, seda rohkem torkab silma ebaausus kohtunike poolt. Ja kuna kohtunikud pole enesele selgeks teinud, kas hindavad parodeerimist, imiteerimist või vastava osaleja suurt tööd antud numbriga, siis punktid jagatakse kindla eesmärgiga oma sõbrad finaali sokutada.
v
vaataja/ 20. november 2014, 10:54
Gerli Padarit tegi järjekindlalt maha mitte Tanja, vaid hooipis see kättemaksukontori tibi, Elina Pähklimägi vist oli ta nimi. Eriti piinlik oli siis, kui ta väga hea Filipp Kirkorovi esituse eest andis miinimumpunktid põhjendusega, et tegemist on venelasega
j
!/ 20. november 2014, 11:30
just, sest noored ei oska ju tänapäeval vene keelt - ta ei saanud midagi aru ilmselt! :D ja praeguses saates on näha, et kohtunikel on justkui ette antud reeglid ehk nagu vandenõu, kes kuhupoole tabeliotsa peab jääma ... kõva heategevus küll :D
s
setu/ 20. november 2014, 09:10
Osalejad valivad ju ise keda nad parodeerivad!
a
AB/ 20. november 2014, 09:03
l
20. november 2014, 11:47
Liis*
Aga on küll jah :)
õ
õiglane/ 20. november 2014, 08:45
Siin saates võiks kõik esinejad korra olla esimesed, sest kõik on tasemel. Tundub nii, et züriis mõni hindab lausa subjektiivselt, kas laul või selle autor ei meeldi, jättes tahaplaanile esitaja hea esituse. Mida sellisel viisil hindamisel on loota parodeerijal?
v
Vaataja/ 20. november 2014, 08:44
Näosaates antakse punkte näo järgi! Uku, kes teeb saatest saatesse hea etteaste, kohtunikelt suuri punkte millegipärast ei saa.
t
Tanjaga nõus/ 20. november 2014, 08:42
Hinnata tuleb artisti tööd, mitte seda kas laul meeldis või parodeeritav on lemmik või mitte.
a
arvamus/ 20. november 2014, 08:39
Vaarik ei peaks olema züriis, sest ta pole erapooletu.Züriis on kujunenud oma lemmikud, aga kõik teevad ju hästi ja püüavad
m
miks sa nii arvad/ 20. november 2014, 08:45
Võib-olla just tema teab kõige paremini kes kui palju ennast on ületanud ja ta on selle numbri ka proovides üksi-pulgi lahti võtnud ja näeb kas tulemus on selline nagu eesmärgiks seati. Ehk et kas artist saavutas endale püstitud eesmärgi.

õ
õpetaja/ 20. november 2014, 08:36
Uku Suviste on saanud häbematult vähe punkte. Ta on professionaalne laulja ja paroodiat arvestades jäänud soliidselt piiridesse, tabanud ära isiku olemuse, teinud tõsist tööd. Kus on motivatsioon? Kas niimoodi leiate ja järgistesse saadetesse lauljaid?
o
ohhoo/ 20. november 2014, 08:24
Algus on ju alati paljutõotav aga siis läheb kõik jälle languse poole nii ka nüüd ,pole mõtet vaadatagi.
t
Tegu/ 20. november 2014, 08:24
siiski headegevusega. Polegi vahet, mis ja kui palju seal kellegile punkte annab. Heategevus võidab :)
r
Radist/ 20. november 2014, 08:13
Eelmise saate arvustuse all üllatas üks kommentaator mind väga huvitavate tähelepanekutega. Nimelt kahtles ta, kas žüriis on kohane olla inimesel, kes oma hinnatavat äsja juhendanud ja treeninud. Sel juhul hindab ta justkui oma tööd? Teiseks, kuidas peale iga esineja iga esitust kiidavad kõik kohtunikud artisti taevani, ent punktide andmisel tuuakse välja "arenguruum" ja mis kõik veel.
.
Ainsa objektiivse hindajana tõi kommenteerija esile Tanja Mihhailova, millega mul jääb üle vaid nõustuda. Samal laval ise olnuna teab ta täpselt, kus läheb osasse lisseelamise ja esineja võimete piir.
t
tere./ 20. november 2014, 08:03
mina ei jõua seda ära imestada, et meie pisike eestimaa on STAARE otsast otsani täis ja ajab veel üle ääregi, aga kui oleks vaja leida parodeeritavat, st et kuidagi väga erilist ja omapärast inimest, siis ei leita ühtegi..... on ainut pooltundmatud välismaa artistid, kellest ei tea vaataja suurt midagi ega parodeerijagi.... nüüd siis üks kahest- kas meie need suured STAARID on nii ühenäolised ja magedad, et ei leita ei häält ega tahku, mida järele teha, või siis on formaadis kirjas et parodeeritavad PEAVAD a vähemalt 80% välisilmast esindatud? tehke see mulle palun selgeks. punktidest nii palju, et KUI üldse jrgmn saatesari tuleb siis oleks aus, kui osalejad annaksid oma puntid ümbrikutes ja enne zürii sõnavõttu, samuti peaks olema zürii pädevam ja mitte eelistama vaid enda lemmikuid, Osolin on küll teadjamees aga ei midagi konkreetset, Tanja, no naistest senini arukaim züriiliige ja Vaarik kui õpetaja ei tohiks züriis olla....peab aga ütlema et suurt eriti enam vaadat ei viitsi, algus oli küll tõotav aga iga saade aina igavamaks läheb, noh aga varsti lõpeb ju ära ka.
n
no andke andeks/ 20. november 2014, 07:55
see et nad seal kõik kõiki lähemalt , kaugemalt tunnevad, pärsib igasugust objektiivsust. enne müttab žürii lava taga ja proovides. viimane piisk - Vaarik!!! ise õpetab ja siis saates üllatunud näoga hindab ja kommenteerib, nagu näeks esimene kord. see on sulaselge teater.
a
AH/ 20. november 2014, 07:53
Kolleegide punktid võiks nad anda nö "pimedalt", ilma igasuguste kommentaarideta või ei peaks näitama seda punkti tabelit, nii oleks palju huvitavam, sest praegu tehakse nii, et see, kes pole enne võitnud, võidaks ...
s
20. november 2014, 07:25
Seda Marti on küll alahinnatud seal. Vend on väga andekas, aga nagu kiuste tüüp ei võida. Uku ka tip-top. Kahtlemata tekib küsimusi. Normani 12 punkti eelmine saade? Come on dude...WTF?! Ilma vaseliinita pugemine.
ü
20. november 2014, 11:52
Üleelmises saates oli no lihtsalt nii läbinähtav see, et üritati Mardi suurt edu nimme kahandada. sai kõigilt neli punkti ja etteaste oli väga hea. Nõme.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee