Eesti uudised

Eurojackpoti suurvõit vormistatud: lotovõitu oli ennustanud unenägu! (7)

Toimetas Kristin Aasma, 19. november 2014 08:04
Eurojackpoti võitja abikaasa nägi lotovõidust ennustusunenägu.Foto: Stanislav Moškov
Eurojackpotiga 141 261,70 eurot võitnud mees käis eile koos abikaasaga võitu vormistamas. Selgus, et proua oli mõni aeg varem lotovõitu unes näinud. Nüüd saab pere hakata maja ehitama. 

14. novembril Eurojackpoti loosimisel 5+0 võidutasandi võidu saanud mängija käis oma võitu vormistamas. Mustakivi Rimist ostis võidupileti nooremapoolne mees, kes käis lotovõitu vormistamas koos abikaasaga. Võidukas mees on pärit Harjumaalt.

Samal teemal

Lotovõitja naine nägi lotovõidule eelnenud nädalal unes lotovõitu – kuidas pastakaga piletil võidunumbritele ringe ümber tegi. Kui ta päriselus laupäeva hommikul samamoodi võidunumbritele ringe ümber vedas, ei suutnud ta esimesel hetkel perele osaks saanud õnne uskuda. Võidusumma eest plaanib pere ellu viia oma suure unistuse – ehitada oma maja.

Lotovõidu saanud mees on iganädalane lotomängija, seni on ta võitnud mõned suuremad summad (nt 2700 krooni) Viking Lottoga. Oma võidumakse tähikud on mees alles hoidnud, et oleks ülevaade kui palju ta aja jooksul lotoga võitnud on. Oma võitu soovib mees hoida vaid kitsa ringi saladusena – hetkel on võidust teadlikud mõned lähedasemad pereliikmed.

Viimati tuli suurem Eurojackpoti võit Eestisse 6. juunil, kui Viljandimaalt pärit pensionipõlve pidav naine võitis 5+1 võidutasandiga 211 681 eurot.

Eesti Loto tuletab ka meelde, et alanud on Viking Lotto Aastaloosi kampaania, mille võidufond kokku on 185 546 eurot ning peavõitudeks on kolm nelikveolist linnamaasturit Audi Q5. Lisaloosis osalevad kõik 13. novembrist kuni 24. detsembri kella 17-ni ostetud Viking Lotto piletid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee