Eesti uudised

Mupo trahv ajas endise linnaametniku endast välja

Juhan Haravee, 19. november 2014, 07:00

11 KOMMENTAARI

k
19. november 2014, 11:26
Kui minule tuleb mingi mupokas trahvi tegema, siis võtku teadmiseks, et kütan talle ilma süümekateta molli.
x
xxx/ 19. november 2014, 10:56
Kui majas on 144 korterit peab olema ka 144 -le autole koht maja ees..Tehku siis parkimiskohti juurde.Nahhui seda muruplatsi sinna vaja.Aga eks MUPOLe ja Eedikule on vaja ju ka kuskilt palgaraha kraapida.
s
sivago/ 19. november 2014, 10:33
Mustamäe elanikud on MUPO-le väga väga tänulikud, et endisele linna ametnikule Kallele,kellel nimi muudetud(häbeneb vist) ja tema elukaaslasele ,suure vaevaga selgeks sai,et muru peale autot ei pargita. Veelkord suur tänu MUPO-le.
f
fy/ 19. november 2014, 09:44
e
esimestele punktidega tegelasele/ 19. november 2014, 09:27
Sain ka mina kodumaja lähistel muru peale parkimise eest trahvi. Kusjuures, ei ole munitsipaalmuru. Paras teeäärne mülgas, nii et muru või mitte muru ja kui kaugele teest on koššer parkida, on selline hinnangu küsimus.
Mis aga harja punaseks ajab on see, et minu auto oli ainukene lipakaga kojamehe vahel. See, et nägamisulatuses oli rida autosid pargitud vahetult ülekäiguraja kõrvale, mõni ka ülekäiguraja peale, bussipeatuse vahetusse lähedusse, ristmikule jne, ei kottinud mupo ametnikku kõige vähematki.
Muidugi, magalarajoonis reede hilisõhtul või laupäeva hommikuti käia trahve tegemas on ka hea aktiivsus.
a
aga/ 19. november 2014, 10:04
miks on teeäär muutunud mülkaks? Ikka sellepärast, et on inimesi kes ei hooli ümbrusest vaid arvavad, et nemad võivad igale poole parkida ja siis kui tehakse valesti parkimise eest trahvi siis hakkavad ennast õigustama. Kurb kui sellist asja peetakse normaalseks, ning kahju, et sellist asja ei taunita, kurb
E
../ 19. november 2014, 09:15
Ei saa aru nendest kes hädaldavad, sain trahvi ja kohe täidetakse linna kassat jne. KURAT ära pargi muru peale. Osade inimeste arvamus, et kui oman autot siis pean saama parkida maja ette ja kui kohta ei ole siis panen murule. Selline asi ajab nii keema, et jube. Pargi eemale oma auto ja käi natuke jala, aga ära riku ümbrust. Olen ise ka auto omanik ja pargin sinna kus on vaba koht, aga ei riku elamise ümbrust.
Inimesel on ikka jultumust parkida murule ja siis veel pista kisendama, et tehakse liiga. Vahet ei ole kas see on linnale kuuluv murulapp või ühistu oma!!! Rikkusid eeskirju siis ole ka julge ja tunnista oma viga.
n
nimi olemas/ 19. november 2014, 08:34
Mul elavad tuttavad Mustamäel ja üks nendest rääkis, et otse maja ette parkimine olevat luksus, mida saab endale harva lubada. Enamasti saab pargitud kõvasti eemale. Mis teha, vene ajal ei arvestatud majade paleneerimisel sellega, et elanikud on autoomanikud ja auto tuleb kuhugi parkida. Mis artiklisse puutub, siis siin mõned tahavad teistest võrdsemad olla. Kahjuks olen ka ise sellistega kohtunud.
a
ahhsa/ 19. november 2014, 07:48
Saan trahvi novembris ja maksan aprillis. Ja siis teised süüdi.

k
Kuri/ 19. november 2014, 07:40
Pressiesindaja viimane lause on muidugi puhas kuld. Maksa ja ära mölise.
h
hiiuvana / 14. jaanuar 2015, 10:43
isegi siis kui sa süüdi pole!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee