Eesti uudised

Tallinna Kopli liinidele laekus kaks pakkumist (4)

Toimetas Kristin Aasma, 18. november 2014 13:55
Kopli liinidFoto: Küllike Rooväli / Postimees
Kopli liinide ostuks laekus Tallinna Linnavaraametisse tähtajaks kaks pakkumist, pakkumised tegid AS Pro Kapital Grupp ja OÜ Fund Ehitus.

Tallinna linna omandis oleva 82 kinnistu ehk Kopli liinide ostu esimese etapi pakkumiste esitamise tähtaeg oli täna, 18. novembril kell 12, vahendas Raepress.

Kõik 82 kinnistut on pandud enampakkumisele alghinnaga kokku 1,5 miljonit eurot, kinnistud müüakse ühtse müügiobjektina kombineeritud pakkumise korras - esimese etapiga selgitatakse välja enampakkumise tingimustele vastavad pakkujad ja teises toimub eelläbirääkimistega pakkumine.

Müügi komisjon teeb reedel kvalifitseerimise otsuse ja teavitab sellest kõiki pakkumisel osalejaid.

Eesmärk on leida Kopli liinide maa-alale arendaja, kes ehitab välja sealse elamuala koos elamuala teenindamiseks vajaliku taristuga: kanalisatsiooni- ja veetrassid, tänavad, spordiväljakud, haljasalad jms.

Arendaja peab alale kavandama ja välja ehitama ka avalikult kasutatava rannapromenaadi ja rannapargi ning ranna ja hoonete vahelisele alale spordi- ja mänguväljakud, koerte jalutusalad jms.

Kopli liinide alal asuvate linnale kuuluvate kinnistute müügi kombineeritud enampakkumise korras otsustas Tallinna Linnavolikogu 13. juunil 2013.

Samal teemal

18.03.2015
Kopli liinidel õitsev narkoäri sai tõsise tagasilöögi
08.05.2014
Kopli liinid pandi uuesti enampakkumisele
01.04.2014
Britt loobus Kopli liinidest juriidilise mure tõttu
28.03.2014
Kas Kopli liinide fiasko eest vastutab tõesti muinsuskaitse?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee