Foto: Kaader videost
Toimetas Kaspar Käänik 16. november 2014 17:08
Reformierakond alustab esmaspäevast aktiivset parlamendivalimiste eelkampaaniat, mille sõnumiks on "Kindlalt edasi!".

Partei peasekretäri Martin Kuke sõnul on riigikogu valimiste põhiküsimused julgeolek ning majanduskasvu kiirendamine nii, et sellest saadav kasu jõuaks iga inimeseni.

"Oleme üheskoos teinud palju tööd, et Eesti saaks paremaks. Mis meid on siia toonud, paljuski viib ka edasi. Aga ennatlik oleks väita, et Eesti on valmis. Ei ole, üheskoos peame seda veel palju paremaks tegema. Oleme käinud õigel teel. Me teame, kuhu edasi minna. Reformierakonnal on plaan, kuidas tagada veelgi paremini Eesti julgeoleku ning liikuda edasi uue ja kiirema majanduskasvu poole," vahendab erakonna kommunikatsioonijuht Kuke sõnu.

"Koostöös paljude julgeolekuekspertidega oleme koostanud julgeolekustrateegia järgmiseks neljaks aastaks, mille eesmärk on Eestit veel paremini kaitsta. Sel nädalal käis peaminister Taavi Rõivas välja Reformierakonna maksukava, mille eesmärk langetada tööjõumakse nii, et keskmiselt jääks tööinimesele aastas kätte 756 eurot senisest rohkem. See maksukava on osa erakonna terviklikust majandusprogrammist, mille sihiks on Põhjala kiireim kasv," lisab Kukk.

Parlamendivalimiste eelkampaania käigus tutvustavad Reformierakonna kandidaadid edasiminekuplaane julgeoleku ja majanduse valdkondades üle riigi. Reformierakond korraldab valijatega otse suhtlemiseks paljudes üritusi igas maakonnas.

Erakonna kampaania hõlmab trükiajakirjandust ja televisiooni ning sotsiaal- ja online-meediat.