Eesti uudised

Kooseluseadus pani vabamüürlaste juhi salapärasest seltsist lahkuma (79)

LISA KOMMENTAAR

Ain polluaar 18. november 2016 19:33
Luca 17. november 2014 15:56
Tubli Raido! Loodame juba Eesti rahva nimel, et sellest ka kasu on! Hetkel mite ainult ei lasta Eesti Vabariigi tulevikku potist alla vaid töödatakse Eesti Vabariigi ja Eesti rahva kadumise nimel. Piisab vaid meedia- ja poliitikute retoorikat kogu dialektikas järgida. Kahju!
16. november 2014 15:24
"Suurmeister on tänu oma seisusele mõjuvõimsaim vabamüürlane Eestis" ja artikli sisu järgi on lojaalne võimule, st. juhtis seni võimu ? Pole siis imestada, et meie võimu tegemised ei kannata vahel kriitikat, kui nii lollilt end väljendanu suurmeister oli. Aitäh, nüüd said asjad selgemaks.
hawai 16. november 2014 14:15
Mis on vabamüürlus? Vabamüürlus on salajane vennaskond, kes lõppkokkuvõttes alluvad väiksemale käputäiele illuminaatidele, kes on praegu loomas Uut Maailmakorda, alludes kurjusele ehk Saatanale. Vabamüürlased arvavad, et päästavad oma arust maailma, on aatelised ja loevad tihedalt Albert Pike sogast Vabamüürluse moraali ja dogmat. Kõditades inimese edevust ja tunnet et tehakse midagi head, aetakse kulisside taga maailma asju omamoodi, seadused on ainult lihtinimese käitumise reguleerimiseks. Ka kõige kõrgema 33. astme vabamüürlased ei tea tihti selle struktuuri kõrgemat eesmärki. Väga lihtne on manipuleerida mistahes struktuuris misiganes tulemusi, kui omad, kes ei allu seadustele ja teevad seda, mida neile on ette söödetakse, sest see olevat hea.
Illuminaatide eesmärk on lõhkuda rahuvsriigid, lõhkuda traditsiooniline perekond ja luua ühine maailmavaluuta ning kahandada kodujuurteta rahvastik ca 300-500 miljonini, kiibistada nad ning luua endale ehk eliidile mugav äraelamine. Kui oled vabamüürlane, siis oma edevuses, rumaluses ning suurema nägemuse puudumisel aitad kaasa just sellele. Viimased Eesti sammu selle suunas ongi siis kooseluseaduse vastuvõtmine, Rail Balticale tee avamine (maavarade mugav transport eestist välja sh fosfor), ca 40 000 immigrandi vastuvõtmine lähitulevikus, millele on ka juba alla kirjutatud.
mul on hea meel 16. november 2014 16:58
mul on hea meel, et lõpuks ometi hakatakse asjast aru saama. Pole vahet, kes riiki juhib, laev paneb ikka kogu aeg ühes suunas. Võitlus käib ainult selle eest, kes laevas parema koha saaks. Need, kes võimule satuvad, täidavad raha käske. Ja kahjuks on meil tohutult selliseid tühiseid möllakaid, kest tahavad ka oma arust eliiti kuuluda ja siis on ju ebaeetiliste tegude heakskiitmine lihtne - ega mina ei tee, teised teevad.
Ja üks viimase aja parimaid ütlusi, mida mina kuulnud olen, et ori ei unista vabadusest vaid orjapidajaks saamisest. Nii et areneda on veel pikk maa. Enne kui Eesti vabaks saab.
Sõltumatu 16. november 2014 11:49
On äärmiselt kahetsusväärne, et ERR nõukogu esimees Uudelepp on vabamüürlane. See on vastuolus avalik-õiguslike põhimõtetega ja ei sobi vabasse ühiskonda. Kui ERR ei avalda isegi uudist Rüütli lahkumisest, siis see on juba tsensuur ja argpükslus. ERR ei ole enam sõltumatu vaid vabamüürlik.
Päris huvitav 16. november 2014 11:56
Kas tõesti on asi vabamüürluses. Ma ei suutnud kuidagi välja mõelda, kuidas suudeti kogu ajakirjandus vaikima sundida. Kas tõesti tegid seda vabamüürlased?
Kui see nii on, siis Raido, sa oled päästeingel!!!!!!!!!
Avalik kiri 16. november 2014 05:16
"Te teate vennad-vellekesed, et vennaskond lojaalne riigikorrale ja igal aastal tervitamas presidenti. Meil olnud väärikad need mehed ja eriti neist kaks. Härra president Arnold Rüütel Härra president Lennart Meri. Mu austus piiritu ning kummarduse teen teil maani. Aga praegusel on oma rahva ees ju hirm nii suur, et võttis kooseluseaduse ta kohe trükisoojalt kinnitada. Oh hoidku selle eest, et keegi Kadrioru trepi ette tuleks hurjutama. Mu silmis tema argpüksi seisusesse kolinaga kukkus ja kui tal üldse pükse jalas, siis tagant pruunid need ja lehkavad mis kole."
"Mul puudub teadmine ja usk, et Taevaisa loonud oleks mehe, et keelt ta ajaks teisel mehel kõrva, suhu. Et kogemata lahingväljale sattununa tal hommikune esimene mure, mis värvi olema peaks sukatripikummid. Õhtu mureks suureks, mis kleidikese paneks üll’. Ja kõige vähem soovinuks ma vennaskonnas mõnda nimetada õeks.
Must lagi. Must lagi on meie ajal, sellest hoiatasin peaministri Taavit. Tal, aga käed ja keel on seotud. Ehk piiratud see isemõtlemisevõimegi."
Avalik kiri 16. november 2014 12:18
Oh sind, Arts-põmmpead!
Trükis see juba on ja kirjutatud Raido Rüütli poolt, mina panin siia paar lõiku.
'

Telliskivi müür 16. november 2014 01:16
mida selle môjuvôimsama vôimuga ka teha?
8755499 : 247/442 16. november 2014 00:28
Arvestades seda kui palju on see sügavalt kuritegelik inimsuse vastane organisatsioon Eestile halba teinud on see jutt sm. peadirektorilt oma homodest looshi kaaslaste suhtes arusaamatu mõmin, kui aus olla. Vabamüürlus peaks otse teed vangi viima ning peaks olema keelustatud Eesti riigis nagu kommunistlik partei mis on ühe firma erinevad kaubamärgid kõige muuhulgas mida nad ühist jagavad endas.
Seni kuni Eesti valistevad äärmus vabamüürlased pole ka lootust, et mõni andekas ja võimekas oleks nõus sellesse andetute kalnni riiki tagasipöörduma või sellesse panustama.
Zac 15. november 2014 22:34
Massoonis.nnik võib ennast nüüd oimetuks vabandada - kuid tundub, et keskpankuritel on tõsine p.sk käes, kuna rotid uppuvalt laevalt üksteise järel vette sulpsavad.
Väga 16. november 2014 19:14
õige!Üldse ma arvan,et kevadel on hea Riigikokku kandideerida,sest sellest organisatsioonist niisama ei lahkuta,seda enam mingi rahvavaenuliku seaduse pärast!
Zac 15. november 2014 21:41
Tegelikult tundub, et ta ise on väsinud enesele valetamisest ja teistele inimestele käki keeramisest.
mason 15. november 2014 21:26
USA homoseksuaalide ajakiri “One”: arvestades tänapäeva sotsiaalset ja kultuurilist tausta, loetakse homoseksuaal automaatselt vabamüürlaste kilda.
http://g-klimov.info/index.html
Grigori Klimov; Nõukogude tarkade protokollid, pt Krasnaja kabala
Но мы с вами уже знаем, что такое масоны. Напомню вам американский официальный журнал честных открытых гомосексуалистов “Уан”, где прямо говорится: “При современной социальной и культурной системе ГОМОСЕКСУАЛИСТ АВТОМАТИЧЕСКИ ОКАЗЫВАЕТСЯ ЧЛЕНОМ МЕЖДУНАРОДНОГО МАСОНСТВА” (“One, Los Angeles, August, 1958, page 9).
Jarmo 16. november 2014 02:50
No religiooni inimeste väitel ja vandenõulaste väitel vabamüürlased kummardavad saatanat... no eks need kristlased seda siis vinguvadki,et homoseksualism on saatanast.. Evil jne...
nimetaja 16. november 2014 11:32
Nende jumal on Jahbulon, mis tähendab Jahve+Baal+Osiris.
Mis nüüd saab? 15. november 2014 17:53
Jube, et see mees(pole mulle kunagi sümpatiseerinud) sellise jõugu eesotsas, kes on viinud eesti rahva hävingusse.
oh ja 16. november 2014 07:59
ilmselt on vabamüürlased hõivanud kõigis meitel olemasolevates erakondades võtmetähtsusega kohti ning sisuliselt juhivad erakondi ja riiki nõnda, et vali valimistel keda tahes varjatud müürimeeste juhtimise saad nagunii kauba peale nõnda, et ise ei teagi.
Julie 15. november 2014 17:46
Raido ! Pole ma eriline maletaja aga sellest käigust ei saanud ma tuhkagi aru ---- aga eks aeg näitab........
ss 15. november 2014 16:42

Saatan 15. november 2014 16:40
Naera puruks,vabamüürlased. Meil ei ole enam kiviaeg,et selliste jaburate tegelaste tegemised läbi lähevad. Varsti aetakse nad kõik ora otsa. Inimesed on sajandeid igasugust jaburdust näinud ja paratamatult saavad teatud asjad ühel hetkel ümber. See oleks võrreldav sellega kui praegult hüppaks mõni vana kommar Vabaduse platsil jalalt jalale ja kiidaks Leninit. Keegi ei puutuks teda näpuotsagagi,sest haigesse inimesse tuleb mõistvalt suhtuda. Sama selle vabamüürlusega. Venemaal üks rikkur,endine vanamüürlane andis kunagi intervjuu ja ütles,et see rohkem nagu täiskasvanute karneval mingites põlledes,kus muidugi ei unustata liikmemaksu võtta. Annetusi vöib suisa 24 h teha. Siimu poiss lidus meilt ka kiirelt. Ei tea miks vennad ei aidanud...
Ähmaselt selge 15. november 2014 15:53
*Kirjutati nii (HK 10:07, 15. nov 2014): “ -- vabamüürlaseks minnakse oma isikliku staatuse ja isikliku aupaiste ning heaolu, ja mite oma mingite põhimõtete ja veendumuste pärast. -- Ju siis kõdistab edevust teadmine, et ollakse vabanüürlane, üks n.ö. "äravalituist". Kui aga kogu asja vabamüürlus Eestis on vaid staatus ja edevus, siis pole ka vabamüürlastelt mingit selgroogu oodata. Ollakse täpselt samad selgrootud limukad, nagu seda ollakse poliitikas. Loeb vaid oma koht päikese all" -- Jah, sellinegi kallak on eesti ühiskonnas olemas. Igal alal on nii limukaid kui ka iseseisvaid. *Kes on kellele truu, kas vabamüürlased riigile või riik vabamüürlusele, tavainimene ei tea. Mis seisukohti saab ta kas või hr. Raivo Rüütli loo põhjal kujundada? Vaevalt saab ta teada, kes, kuidas ja miks võib tulla suurmeistri asemele ja keda too (kujundlikult öeldes) suursaadik esindab peale iseenda. Nii jääbki, kõik on hästi ähmaselt selge. *Hr Rüütel esitas vähemalt mingigi arvestatava seletuse. Tavaline on aga miski muu. Mõni aeg tagasi edvistas üks avaliku elu tegelane, tähtsas riigiametis olev kirjamees, endine kompartei asjamees, oma internetiküljel vihjetega sellele, et ta on vabamüürlane, siis äkki likvideeris ta selle kiiruga, ja et see oli isiklik, siis ei seletanud ta oma otsust kuidagi. Ta astus usuühingusse, seletades, et see on tema isiklik otsus (so: ta ei seletanud midagi). Ta astus oma kapitalistlikust erakonnast välja, teatades, et see on tema isiklik otsus (so: ta ei seletanud midagi). Hiljuti teatas sama mees PM-s üllatuslikult, et on nüüd katoliiklane ja - pangem tähele – seejuures ei ole kooseluseaduse vastu! Mida kogu sihuke avaliku elu tegelase salapärane käitumine peab tähendama? *Oleks vist loomulik, kui vabas riigis oleks avalik võim, avalik asjaajamine (ja salastamine oleks ainult päris paratamatul juhul nagu riigi julgeoleku küsimus jmt). Vabas riigis ei ole salaühingud loomulikud, avalik elu aga küll.
Ajastus täpne 15. november 2014 14:59
Millise krdi partei beibutuspart sinust nüüd saab!? 75% eestlaste hääled ju?
grafomaan 15. november 2014 15:31
Peibutuspart on iseenesest keeruline sõna.
On! 15. november 2014 15:59
Tegelikult kirjutatakse beibudusbard
trump 15. november 2014 16:32
15. november 2014 14:46
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
aga 15. november 2014 15:23
sellised jobud IT rullnokad ongi eestisse jäänud hariduseta,kõrvale tõrjutud,madala IQ tasemega.
15. november 2014 14:33
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Valesti? 15. november 2014 16:54
Kas tark inimene eksponeerib oma rumalust ja kurjust? Aga ju kavatseb Riigikogusse kandideerida, kui loodab kurjade inimeste häältele.
asd 15. november 2014 14:31
Demiurg 15. november 2014 14:29

Urru 15. november 2014 14:16
Riigikogu peaks eutanaasiseaduse vastu võtma. Ja siis seda pühaks pidama.
15. november 2014 14:05
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Lihtsalt soovitus 15. november 2014 14:29
Kui sa soovid nii väga kellegi autoriteeti õõnestada, siis mõtle vähemalt midagi originaalset välja, mitte aga ära kopeeri teisi kommenteerijaid.
15. november 2014 13:30
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Tõde? 15. november 2014 14:01
Kust sina seda kõike tead? Kas oled olnud 13 tasandi vabamüürlane, et saad nii väita?
15. november 2014 14:05
Sellest on ju nii palju kirjutatud, endiste vabamüürlaste poolt.
Omen 15. november 2014 20:56
Neil pidi ju tasandeid olema 33, pluss veel v2hemalt yks selline millest isegi teised Vabamyyrlased v2ga ei tea.
Jaan Tammsalu võta eeskuju! 15. november 2014 12:53
aga ega sa võta, liiga limane vend oled!
vanamemm 15. november 2014 12:38
kogu see salapärane vabamüürluse värk on ju paras jura ja võimust ilma olevate meeste mängud (vaadake, kes sinna kuuluvad). Praegu on ju 21. sajand ja aeg vaadata reaalsele tegelikkusele näkku, mitte mängida salajasi üleilmseid niiditõmbajaid.
15. november 2014 12:25
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Kentaur 15. november 2014 21:01
Poliitbroilerid on isegi hästi öeldud, pigem ikka mingid anaalivennad!

15. november 2014 12:19
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Tule Jumal appi! 15. november 2014 16:59
Kuidas sa siis enam ei kesta, kas asusid juba lahutama ja samasoolist partnerit otsima, muidu pannakse ju vangi sinu arust, mõni räägib ka, et lastakse maha?
15. november 2014 12:15
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
kas spämmirobot 15. november 2014 17:00
15. november 2014 11:26
5+ ka selle eest, et antikristlikust sektist välja astus. Küllap ta kõrgel astmel olijana teab, et tegelikult Jumalaga ja piibellike tõdedega pole vabamüürlusel mingit pistmist.
15. november 2014 13:38
Eks igasugused salaorganisatsioonid on kõik antikristlikud ja nahistavad maagiaga oma nurgas
Omen 15. november 2014 21:00
Kes vaevuksid lahti seletama s6na maagia. Tahaks aimu saada, et millised need "nahistused" v2lja v6iksid n2ha.
ARVAJA 18. november 2014 00:00
Küsimus polnud küll mulle aga seletan.
Sõna Maagia tähendab võlukunst.
assur 15. november 2014 20:49
Tore, et sa tead asjas rohkem kui need, eks asjas sees on.
Sa meenutad mu kandun'd naabrieite, kes teadis küla peal rääkida mu suguelust rohkem kui ma ise fantaseeridagi julgeks.
MOTT us 15. november 2014 10:58
Kuidas kommunistlikust parteist väljaastumine vanasti välja nägi? Aga kui juht seda tegi, mil moel?
15. november 2014 10:52
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Ah, hah, haa.. 15. november 2014 17:01
päeva parim nali :).
mees 15. november 2014 10:50
Kummaline artikkel. Alguses võib jääda mulje, et Vabamüürlaste mees tahaks abielluda mehega ja seepärast lahkub. Ma ei mõista seda käiku, sest just Vabamüürlased aitavad asja sirgena hoida ja ükski homo ei saa nende ridadesse, seega oleks võinud ikka koos Vennaskonnaga eesti rahvale ja riigile vee pealetõmbamise vastu võidelda.
tark 15. november 2014 10:43
Tore lugu ikka küll. Vabamüürlased selle jama taga ju ongi.see näitab seda , et nn kõrged ei tea isegi seza kuhu nad kuuluvad, või on tegu nende endi järjekordse trikiga

15. november 2014 10:29
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
ja jah? 15. november 2014 17:03
loome Isise suguse vabastusarmee, teeme oma raha kullast ja asume võitlejaid värbama?
15. november 2014 10:12
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
mingi 15. november 2014 13:50
vana vabamüürlasest tola ininast ei tasu ikka nii leili ka minna...
mari 15. november 2014 10:08
Mäletamist mööda on eestis demokraatia ja on võimalus mõelda ja öelda südame järgi. Ei näe nagu põhjust ühe poole vastu diskrimineeriv olla.
Omen 15. november 2014 21:05
Su m2letamised p2rinevad vist v2he vanemast ajast. Refid ja Sotsid anastasid homoseadusega igasuguse demokraatia ja s6na6iguse 2ra. Need enam Eestis ei kehti.
HK 15. november 2014 10:07
Ilmselt kummitab Eesti Vabamüürlust sama haigus, mis kummitab Eestit ka poliitikas: vabamüürlaseks minnakse oma isikliku staatuse ja isikliku aupaiste ning heaolu, ja mite oma mingite põhimõtete ja veendumuste pärast. Ju siis kõdistab edevust teadmine, et ollakse vabanüürlane, üks n.ö. "äravalituist". Kui aga kogu asja vabamüürlus Eestis on vaid staatus ja edevus, siis pole ka vabamüürlastelt mingit selgroogu oodata. Ollakse täpselt samad selgrootud limukad, nagu seda ollakse poliitikas. Loeb vaid oma koht päikese all, kõik muu on tühine.
libekeelne 15. november 2014 09:59
See on avalik populaarsus tema poolt. Siin keegi kirjutas õieti,vabamüürlased terves maailmas (eesti riik on nii tilluke,et vaevalt meie vabamüürlastele midagi õelda üldse on) juhivadki riiki,nii meil kui ka mujal. Aga ilmselgelt on sellel härral probleeme oma mehelikkusega. Olen tähelepannud,et just need mehed võtavad kõvasti sõna amtud teemal ,kellel on probleeme. Sama kehtib ka naiste kohta (olen ise ka naine). Mind ei häiri see seadus, ka minu tuttvaid ei häiri. Kolmveerand eestit (tema väitel) on selle seaduse vastu. Seda ma ei usu. See on mingi eriline statistiline keskmine võetud (usklikud kindlalt on ka selles ringis) Oma hinges olen ma budist. Aga see on küll kummaline ,et hr. Rüütel on vabamüürlaste juht eestis paneb küll üllatuma?
Omen 15. november 2014 21:09
Ega sa j2lle seesama homoaktivist ei ole, kes varem Vanaema nime alt massiliselt kommenteeris ja lausjaburdusi postitas, mis???
16. november 2014 14:45
On,on,muidugi on,keradega vanaema.
Prokurör 15. november 2014 09:59
Ei tule selle "ülla venna" suust enam piuksugi. Ta teab väga hästi, mis tehaske reeturitest vendadega. Ja ühes eksib eksvend rüütel kindlasti - mitte vennad pole riigile lojaalsed, vaid vabamüürlaste eesvedamisel loodud riigid on vabamüürlusele lojaalsed. Jälgid elukad. Eksvend Rüütel võiks ära seletadanäiteks eesti vapi sümboolika. Mis elukaid eesti rahvas siis ikkagi läbi oma riigi peab
kummardama?
to Prokurör / 09:59, 15. nov 2014 15. november 2014 15:31
aga vaata seda Eesti viiekümbist rahatähte,kus Siimukuse allkiri.Enamus nagu ei pane tähelegi,mis sinna trükitud on.
Omen 15. november 2014 21:14
Ryytel mitte ei reetnud Vabamyyrlaseid vaid pigem ohverdas end nende eest. Ja tylli ta nendega kindlasti ei l2he. Usun, et Vabamyyrluses ennem teatud astmetest k6rgemale ei saa, kui oled end yhise eesm2rgi nimel ohvriks toonud. Eneseohverdus on suur ja yllas v6ime, millest oma v22rastunud naudingute eesm2rkide nimel lausvaletavad homoaktivistid aru ei saa.
16. november 2014 11:57
Kas omen on ise mingi salaordu liige, et teab täpselt kes mida ohverdas ja mida ohverdamaata jättis.
opaa 15. november 2014 09:43
Nüüd pole tal enam mingit mõjuvõimu ;-)
Omen 15. november 2014 21:16
Oh sind totulotut. Pigem astus Ryytel selle sammuga ka sammukese k6rgemale oma vennaskonnas.

хозяин 15. november 2014 09:34
Vabamüürlased on seda ühiskonda ehk tõesti paarsada aastat ehitanud, aga nüüd ehitab seda ühiskonda edasi juba keegi teine - 2012. aasta on ju möödas. Mõnikord on vaja ka siit-sealt lammutada, enne kui päris ehitus alata saab.
Kõik läheb nagu vaja.
õige otsus 15. november 2014 09:28
See näitab,et isegi vabamüürluses pole enam põhimõtteid ega meelekindlust.Kõik kõigub.
Jumal 15. november 2014 20:25
Oled õieti aru saanud ja on saabunud uus aeg,kus sellisel klounaadil nagu vabamüürlus pole kohta. Inimesed mõtlevad teisiti ja see ussi suguvõsa ,kes enamuse pesitseb usas ei saa oma plaanidele toetust. Kunagi Saksamaal tundsid nad ka end liiga koduselt ja me kõik teame ,mis juhtus. Aga seekord on adi palju mastaapsem ja lõplikum.
AK 15. november 2014 21:18
...sa vaatad, aga sa ei n2e. Sa kuulad, aga sa ei kuule...
Veel üks 15. november 2014 09:10
hädine, kes süüdistab oma vildakas pere- ja voodielus teisi. Naiivsuse tipp.
Anonymus 15. november 2014 21:21
Homovanaema k2ekiri j2lle. Seekord ei nimetanudki ennast naiseks v6i vanaemaks vms? Ega sa ometi see Piis....op nimeline tegelane ei ole, kes ka pedofiiliat k6ige r6vedamal moel netikommuunides propageerib ja 6igustab?
15. november 2014 09:09
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
assur 15. november 2014 20:51
Ära paku oma fantaasiai tegelikuse pähe!
illuminati 15. november 2014 09:01
Illuminati'd suhtlevad nii, et lähevad
https://www.torproject.org/projects/torbrowser.html.en
kasutades .onion lõpulisele domeenile, logivad seal varjunime all foorumisse sisse ja siis arutlevad.
ZakZiraff 15. november 2014 08:32
Ja mis sest tolku ? Kes sellega arvestab, mida ta arvab ?
Ta otsib lihtsalt lolle, 15. november 2014 17:08
kes ta Riigikogusse aitaksid.
Aiaauk 15. november 2014 08:31
Jutt on aiaaugust mitte teemast. Uus seadus ei muutnud midagi. Kõik juba on nii olnud ja läheb edasi. Küsige endalt ka miks me siis Euroopa Liidu ja NATO liige oleme, kus ka paljudes riikide on lubatud abielluda??? See nagu ei häirigi?
Aiaauk 15. november 2014 19:25
SIhuke suhtumine on häbiväärne. Oleme liige aga põhimõtteid ei jaga.
15. november 2014 08:17
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Anti VM 15. november 2014 17:33
Ei maksa ühte massoooni ülistada midagi. Ei saa aru, miks pidi täie mõistusega mees kuuluma salaühendusse, kummardama peletist nimega Jahbulon, osalema vereriitustel jm. Vabamüürlased on kristluse, rahvuste ja iseseisvate riikide vastased. Suurloožidesse on kuulunud Lenin, Trotski, Hitler ja kõik USA presidendid, v.a. Kennedy.
ee 15. november 2014 20:28
Vabamüürluses polegi midagi mõistusega tegemist. Klounaad.