Seisukoht

Katrin Helend-Aaviku | Kirjutada või (maha)vaikida?

Katrin Helend-Aaviku, reporter, 14. november 2014 17:13

7 KOMMENTAARI

d
Dana/ 15. november 2014 21:49
Arstid, haiglad ja tervishoiusüsteem ei ole kahjuks alati inimlikud. Olen tänulik inimestele ja ajakirjanikele, kes probleemid avalikkuse ette toovad. Tänu neile voib tulevaste patsiendite teenindus paraneda.
l
Liider/ 15. november 2014 07:23
Armas Katrin et kui Konsap Kai psühhiaater minuga rääkis siis kutsus kohale 4 turvaekipaaži see on 8 meest kes hirmuga hoidsid kinni väliust ega ei jugenud mulle lähenedagi .Nad hoidsid ust ilmselt et see maha ei kukuks 30 okt. 2006a.Ma pole eluski naisi ega lapsi löönud vaid neid kaitsenud ja ei löögi sest need pole mulle vastased .
l
Liider/ 15. november 2014 06:38
Eestimaa ps[ühholoogide jaoks olen ma LIIDER ja liider sünnib VÕITJA märgis.Seega olenematta seisusest või ametist võidan ma nii või teisiti kõik mis ette võtan .Nii ütlevad psühholoogid.Liider võidab kõik.Nii on see ka eluaeg olnud.
12aastaselt sain perekonnapeaks ja kasvatasin ülesse õed ja vennad,kes olid must pea 10 aastat nooremad,töötasin 12 aastaselt lahkamiskambris ,et perekonda toita .Koolis olin õppenõukogu esimees 5 aastat ja kogu kooli pedakoogika allus mulle va direktor Luik Viljandis.Ka olin üldse kõige väiksemat kasvu, ja kooli parim sportlane.1980-1982 Eesti koolinoorte meister talvistes pikamaa jooksudes,1982 Eesti koolinoorte meister VTK 5 võistluses,1982 venemaa meister sambos.Viljandi linnas oli linna grahv,kes andis tagasi linnalubasi naistele noorukitele,kellelt kinniistunud pundid linnaloa ära võtsid.Kõvemad pätikarja peksjaid Viljandi linnas aastal 1980-1985-Viljandi linna grahv.Lõpetasin keskooli 1985 aastal ja olin vaid pikk 145 cm.
Minu elulugu on äärmiselt võimas 1988 a 12 jaan algab eesti arstide julm läbilaskmine hammasrataste vahelt ja see on kestnud tänaseni ,nimekirjas ligi 80 arsti...
Ma usun Karin Armsake et kõik hakkab Sind huvitama...
l
Liider/ 15. november 2014 05:57
Tubli Katrin,egas meie seadused ei tööta nii nagu peavad.Vene ajal kaebasid Moskvasse,kui Eestis seadusi rikuti,Nüüd pole inimestel kuskile kaevata.
Vene ajal ajati Moskva kaudu nii Käbin ,kui Antslaan välja,mäletan seda oma praktikas,kui olin veel 11 aastane ja kirjutasin kaebuse Moskvasse lapsena .Siis jooksis Tallinnast, Viljandi Käbini alluv Antslaan,koos turvameestega ja autoga.Turvamees kõndis Viljandi linnas meie seljataga.
16 aastaselt mäletan kooli kohta kaebust saatesse Teist-ja Teile,mis ka ajas asju korda Eestis.
Kahjuks on Eestis kõige hullem koht ja kõige haigemad võimuihkavamad psühhiaatrid Tallinna Paldiski mnt,Kes sõimavad ka telefonis teiste linnade psühhiaatritel näod täis,on nii poliitilist võimu täis.Lausa võimuihkavad hullud.Enamus püüvad patsientidele pähe istuda,peavad uksest sissetulijaid rumalamateks kui nemad,nuhivad kuni aluspüksteni välja,võltsivad ja pööravad lauseid ümber sinu kahjuks,mõnitavad Sind sinu diagnoosi pärast ja alandavad ja nii edasi võiksin siia panna üles Eestimaa võimsama arstide musta nimekirja ja kõikide lugudega ja hoiatan et olen Eestis enim lastud läbi patsient arstide poolt julmalt ja lood on äärmiselt alatud.Kuulsaks saanud ajakirjanike poolt nimega Kõiksuselaps ja võitnud Eestis esimesena kogu Eestimaal Rahvusvahelise inimõiguste kohtuga Tallinna 11 paldiski mnt psühhiaatri vastu. 5.okt.2011,mida kajastas ka Päevaleht.
Aga võin kirja panna kõik need julmurid ja võimuihkavad psühhiaatrid Paldiski mnt kes osalesid kättemaksus.Kallasalu Ülo,AaDamsoo Kaire,Konsap Kai,,Kott Aleksander,,novotrotskaja,Sirkel Katri,,Nasalevits Leja,Tulmin Laine-Marie,Schult Marje,Glikman Bina ja Sergejev Viktor.
Kui Sul katrin on millegis kahtlusi siis võta minuga uuesti ühendust sa tead väga hästi et mul käib protsess Kristiine gümnaasiumiga tütre pärast...
p
põõsas/ 14. november 2014 22:18
Miks ei pöördu see ajakirjanik näiteks hooldekodude 90 aastaste dementsete patsientide või töötajate poole, et kuulata lugusid nende perekonnaliikmete sigaduste kohta. Näiteks varastavad nende raha ära, valavad mürki söögi sisse jne. Miks need mured maha vaikite?
m
mmeti/ 24. jaanuar 2015 01:23
Kui te usute selliste vanakeste jutte, siis olete ise ka dementne ja SINISILMNE.
e
Enno Puidet/ 14. november 2014 20:55
Sigaduste mahavaikimine tähendab meie ja/ või lähedaste surma võimalikkust meditsiinitöötajate käe läbi. Tõsi tahtmatult aga on sest kergem?