Tarbija

Ott Sepp õpetab koolilastele taaskasutust 

Õhtuleht.ee, 11. november 2014 13:17
Ott SeppFoto: Eesti Pandipakend
Eesti Pandipakend pani koostöös näitleja Ott Sepaga kokku õppevideod ja põhjalikud materjalid, mis lihtsustavad pakendite taaskasutamise teema käsitlemist koolitundides.

Õppekomplektid väljastatakse kõikidele selleks soovi avaldanud õpetajatele tasuta.

Projekti eesmärk on suurendada koolipere keskkonnaalaseid teadmisi ning tutvustada õpilastele pakendite taaskasutusse suunamise tähtsust.

"Laste keskkonnaharidusse panustamine on meie jaoks pidev prioriteet, kuna usume, et see on parim võimalus kasvatada keskkonnateadlikke ja puhast loodust ning elukeskkonda väärtustavaid inimesi," ütles Eesti Pandipakendi tegevjuht Rauno Raal.

"Sel aastal otsustasime koostada sisukad õppekomplektid, mille abil saavad õpetajad lastele koolis ise lähemalt tutvustada pakendite taaskasutamise ja keskkonnahoiuga seonduvaid teemasid," selgitas Raal.

Õpilaste harimine on osa Eesti Pandipakendi (EPP) poolt 2012. aastal algatatud haridusprojektist, millega seoses selgitatakse noortele keskkonnahoiu olulisust.

Eelmisel õppeaastal tutvustati ligi 3500 õpilasele pandipakendite käitluskeskuses loodussäästlikku mõtteviisi ja pakendite taaskasutusvõimalusi.

Samal teemal

19.05.2014
Inimesed on pakendiautomaatide kaudu lastele annetanud üle 200 000 euro
12.05.2014
Koolilapsed said teadmisi pakendite taaskasutusest

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee