Kommentaar

Toomas Alatalu | Berliini müür ja Putini müür, Willy Brandt ja...?

Toomas Alatalu, vaatleja, 9. november 2014 18:22

8 KOMMENTAARI

a
Andrei Kiisler/ 12. november 2014 12:36
HALLOO! Ukrainlased ehitavad, mitte Putin.
g
geenimutatsioon/ 11. november 2014 20:47
Siin on venelaste tallalakkujaid ikka küllalt putzlerit õigustamas, miks te sellest siis enne hr. Alatalu artiklit ei julgenud rääkida, või ootab keegi putzleri valget laeva, mis teda hinge päästmiseks siberisse lennutab, kõik muud liidud siin maailmas on loodud rahumeelselt ja vastastikusel kokkuleppel, nagu euroopa liit, ainult venemaa on oma nsv liidu moodustanud suurte tapatalgute, küüditamiste, massimõrvade ja inimõiguste rikkumisega, ise nimetab ennast veel jumala asemikuks maa peal, ei saa aru küll, mis geenimutatsiooniga on venelastel tegemist, mis ei lase rahus elada, vaid aina ta peab kedagi tapma.
r
Red Label/ 10. november 2014 11:31
r
Red Label/ 10. november 2014 11:28
Toomas usun, et vene keel veel meeles ehk laiendad natuke silmaringi ja vaatad, mis Euroopas täna Ukrainast arvatakse http://www.vz.ru/news/2014/11/3/713642.html
r
Red Label/ 10. november 2014 11:25
Hr.Alatalul vast vene keel veel meeles ehk loeb, mis Euroopas ka täna Ukrainast arvatakse http://www.vz.ru/news/2014/11/3/713642.html
r
Red Label/ 10. november 2014 10:59
Sorry, et tekst kubiseb kirjavigadest. Ukraina endise liitlase all peetakse silmas Poolat, muus osas jääb mõte samaks- Alatalu on räige kameeleon ja demagoog ( korraliku kommunistliku kasvatusega), muuda ta tekstis Putin USA-ks ja jutt loksub paika.
r
Red Label/ 10. november 2014 10:10
Alatalu on jänjekordse avansi Kentmani tn. Saatkonnast kätte saanud ja ajab järjekordselt demagoogiat suust välja. Et siis Putin ehitab järjekordselt müüri??? Kes natukenegi jälgib ( erinevalt Alatalust) , mis maailmas toimub näeb, et Kiievi hunta ehitab de facto, viimase raha eest uut Berliini müüri! Nüüd, mis puudutab riigipöörde stsenaariumit, siis siin vast ikka Alatalu leivaisad USA-st näitavad kindlameelselt ühte käekirja- kõigepealt erinevad Grandid opositsioonile,siis värviline revolutsioon ja võimu võtt, ei ole vaja kaugele minevikku minna aga vaadakem tänast Kiievit, kuhu pumbati viis miljardit USD-D ja tänaseks juhib niigi kunstlikult kokku lapitud Ukrainat LKA, kes on okupeerinud terve viienda korruse Ukraina SBU-st, sama Moldovas, kus ilma USA saatkonna sabotaaži ei tehta, mitte piiksugi. Ja lõpuks ei ole mõtet liialdada, et kõik Donbassist läände jäävad on tembeldatud fasistideks, kuigi mõtteainet on, isegi, kui vaadata Kiievi senise suurima liitlase distantseerumist Ukrainast, olukorras, kus Ilma Parema sektori e. Bandeeralaste heakskiiduks ei võeta ühtki seadusandlikku akti vastu. Alatalu peaks äkki muretsema hoopis enda pärast, kes ilmselgelt ohustab Eesti julgeolekut tassides riiki Ukraina sõjapõgenike sildi all ravile Bandeera kõrilõikajaid. Mõtlemisainet, kui palju.
a
Adolf/ 9. november 2014 18:45
Fosforiit on vaja Ida-Virumaalt kiirkorras välja kaevandada, enne kui rohelised mehikesed sellele käpa peale panevad ! Sellega viivitamine on lubamatu ! Kõik me ju teame , kuidas läks eestimaa uraanivarudega !

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee