Eesti uudised

FOTOD: Kunda plahvatusmaja läheb lammutamisele (4)

Maarius Suviste, 9. november 2014, 17:05
LAMMUTATAKSE: Just selline näeb praegu välja Kundas asuv korterelamu, kus kevadel leidis aset gaasiplahvatus. Nüüd läheb korterelamu lammutamisele.Foto: Aldo Luud
Kundas asuv korterelamu, kus kevadel oli gaasiplahvatus, läheb lammutamisele.

"Korteriühistu ühes panga, kindlustuspakkuja ja ekspertidega jõudsid seisukohale, et mõistlikum on hoone lammutada. Hetkel käib lammutusprojekti täiendamine, selle kinnitamisel linnavalitsuse poolt alustatakse töödega," ütleb Kunda linnavolikogu esimees Kaido Veski. Ta lisab, et kõik elanikud on tänaseks leidnud omale uue elamispinna.

Samal teemal

Tänavu ühel aprilliööl tuli häirekeskusesse paaniline kõne: Kundas Aia tänava kolmekorruselises kortermajas kärgatas plahvatus ja seejärel puhkes tulekahju. Päästjad kihutasid kohale. Ühe teise korruse korteri aknast paistis leek. Kui asuti kustutama, toodi korterist ära kaks gaasiballooni ja oli selge – gaasiplahvatus. Selle jõud oli nii suur, et purustas elamu paljud aknad ja ühtlasi mõned aknad naabermajal.

Plahvatuse ajal oli kortermajas 11 inimest. Neist viis viidi haiglasse. Raskemalt sai vigastada mees, kes oli korteris, kus plahvatus kärgatas. Tema tuli kohe edasi saata Põhja-Eesti regionaalhaiglasse. Rakvere haiglasse viidud perekond – ema, isa ning viieaastane poiss ja seitsmeaastane tüdruk – lubati pärast esmaabi andmist koju.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee