Eesti uudised

Gräzin tunnistas, et öine kommentaar Paeti aadressil "läks üle piiri" (67)

BNS, 6. november 2014 13:39
Igor GräzinFoto: LAURA OKS
Riigikogu liige Igor Gräzin kirjutas neljapäeval on Facebooki leheküljel, et tema öine kommentaar Urmas Paeti aadressil "läks üle piiri".

"Eile [ööl vastu neljapäeva] läks üle piiri. Eks see piir ole igal erinev. Aga ma ka ei ole varjanud oma sügavat solvumist. Need solvumised on viimastel aegadel saanud populaarseks, eks võtsin šnitti. Andestage, kui kellegi tundeid riivasin. Eks ma seda tahtsingi, aga värske pilk ütleb, et ega nii ilus pole," kirjutas reformierakondlane Gräzin.

Samal teemal

Kolmapäeval kella 23 paiku kirjutas Gräzin sealsamas: "Paet on tavaline tartu kaabakas. Rœhutan, et tema läbipeksmises on filosoofiline idee, aga juriidiline probleem. Meil on hàsti ju. Raidmaa on minister, paet ilma pkrsmata eurooplane ja mina... Ma arvan, et Reformierakonna soov, et ma ruttu sureks, pole aluseta." Gräzini postituse kirjaviis on muutmata.

Euroopa Komisjoni uueks digivolinikuks saanud Andrus Ansipi esimene asendusliige, välisminister Urmas Paet kinnitas veel eelmisel nädalal, et loobub Euroopa Parlamendi mandaadist ning jätkab välisministrina.

Selle nädala esmaspäeval teatas Paet, et loobub ministrikohast ning suundub Andrus Ansipi asendusliikmena Euroopa Parlamenti.

Paeti asemel oleks europarlamenti pääsenud Reformierakonda kuuluv riigikogu liige Igor Gräzin.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee