Üksikvanem tegutseb

Üksikvanema blogi: isasid võiks rohkem väärtustada

Gätlin, 7. november 2014 20:08

21 KOMMENTAARI

v
vatson/ 8. november 2014 20:27
Miskipärast ei ühti pealkiri kuidagi muu tekstiga.
õ
õpetaja/ 8. november 2014 18:20
Mida rohkem kommentaare loen, seda rohkem on näha, et inimesed loevad küll, aga loetust aru ei saa (saavad aru omamoodi, nagu neile kasulikum on). Üksikvanema blogis on selgelt kirjutatud, et isasid tuleb väärtustada juba enne lapse sündi, et noore tulevase isa perekond toetaks moraalselt noort meest, kes algul võib vägagi kohkunud olla. Aga selle asemel algab tuntud laul plaadilt, et sa oled veel liiga noor kohustuste jaoks, et see l... kasutab sind ära ja pressib raha välja ja üleüldse, kas see ongi sinu laps jne. Tegelikult peaksid lähedased ja ühiskond võtma sellise joone, et tubli, et lapse valmis tegid, hakka kasvatama. Aga selle asemel on jutt - nüüd said ilge jama kaela. Hästi tegutsevas, õnnelikus peres on isa tõeline autoriteet poegadele ja ka tütardele. Õnnetud pered on õnnetud erinevatel põhjustel, aga põhiliselt selle pärast, et pole seda armastavat isa ei lähedal ega kaugel. Klassika "Isa metsas, saba seljas"
J
:D/ 8. november 2014 18:49
Ja ise tahab õpetaja olla. Kahtlen et oma tööga edukas oled
v
Vaatan sama/ 8. november 2014 18:51
et see õpetaja on pigem keegi tuttav talle kui sedasi tuleb ütlema
l
Lugesin / 8. november 2014 19:07
teksti läbi. Siis lugesin õpetaja kommi ja lugesin uuesti teksti läbi. Jessus, kas kusagil koolis on selline õpetaja. Oma lapsi küll sinna ei pane.
ü
Üksikvanema blogi: isasid võiks rohkem väärtustada/ 8. november 2014 14:12
Kui ma ostan poest kumminaise ja kodus täis puhudes avastan, et õhku täis läheb ka midagi muud, siis see pole pakil kirjas olev kumminaine. Kui ma loen pealkirja et isasid võiks rohkem väärtustada, siis soovin ka tekstis seda sisu näha. Hetkel pole midagi muud kui et üksikvanem tegutseb jälle oma mõtetustega. Ilmselgelt oled sa tühik, kes enterit kolkides üritab midagi saavutada. Püüa natuke areneda ja tee alles siis blogi avalikuks. Vahepeal tekkis siia tõhk kes vist esimesest postitusest kaugemale ei jõudnudki, kuid juba selle algusega suutis põnevust tekitada. Sa tegutsed juba pikalt ja ei midagi.
a
Ants Rannula/ 8. november 2014 12:52
Väärtustad tuleb ka neid isaseid kes kannavad silti "sarve/de kandjad.
Riigi PEA Abikaasal on vaba voli avalikult "tegutsed" ja maksumaksja tasub heldelt "pea" sarved.
e
Eheee/ 8. november 2014 09:14
Pealkiri on kull hea, aga sisu jargi tundub, et emadepaev on tulemas.
m
M.R./ 8. november 2014 08:40
Lugege artikkel läbi ja te saate kinnituast tõsiasjale, et isad pole muud kui kõndivad rahakotid. Kord aastas väärtustame seda rahakotti ja pühime tolmu maha ning edasi läheb kõik ikka samamoodi nagu vanasti. Emadel on läbi kogu artikli jube raske ja isad neid ei aita. Lastel on samuti jube raske, sest isad lähevad minema. Emadel on raske, sest isad ei anna nii palju raha kui neil hilpude ostmiseks vaja.
m
maali/ 8. november 2014 08:58
äkki laps hoopis vajab süüa ja riideid, oled kibestunud mees
k
Kibestunud/ 9. november 2014 11:15
maali tunneb ennast puudutatuna
i
ISA/ 8. november 2014 07:05
Jah olen Isana kasvatanud üles 2 last ja üks on kodus veel(ema elab meist lahus -eemal-vahel käib??!!)Riik ja ühiskond peabki tegelt tunnustama ja toetama just Meid -Üksikisasid.Kahjuks riik ei tea kui palju meid on.Ja arvan et sellise olukorra tekitas üleMaailmne tendents:Naistele on tegelt antud LIIGA PALJU ÕIGUSI Arvan,et nende "õiguseid"peab hakkama uuesti piirama,et tekiks Maailma Kord !!!!!!
õ
õie/ 8. november 2014 09:00
mille poolest see üksikisa siis tublim on kui üksikemad kes peavad oma väiksemast palgast lapsed toitma ja katma
õ
õied/ 8. november 2014 11:57
Tublim kindlasti. Muretses kodu, parem töökoht, toitis peret. Siis võttis naine lapsed ja jooksis koos lastega egoistlikult uuelt õielt nektarit korjama. Naised ei mõtle, ainult emotsioonide najal tegutsedes viivad lapsed viletsusse. Kas lastel on parem elada mingis üürikorteris emaga ? Homme siin, homme mujal. Lastel on vaja stabiilsust , kindlaid sõpru, kooli, lasteaeda jne, jne Kas lastel on parem elada emaga kes ei jõua neid toita ja katta ja päevast päeva teeb lastele maha isa et tänu isale me nii halvasti elame. Lapsed kasvavad ja saavad varem või hiljem selgust et isa pole selles süüdi. Meie riik ja ametkonnad on üleliigselt emade kesksed. Mujal ilmas vaadatakse eelkõige kes lastevanematest on suuteline lastele tagama püsiva kodu, see tähendab heaolu.
x
xxx/ 8. november 2014 05:38
Tundub,et enne isade päeva tulevad isad meelde.Muidu on nad ju just kui luuserid ja sadistid,kes ei hooli oma tublidest abikaasadest ja lastest.Vähe imelik.

k
khmm../ 8. november 2014 02:05
krt no juhtus see üks apsakas, või täis peaga unustasid kummi, või läks see hoopistükkis katki. mine tee see 16€ väljaminek ja käi seal apteegis ära ja osta se postinor või mingi analoog. endal on jama vähem ja enesetunne parem. kui naine sellest keeldub, siis jah. pall on tema käes. ilgelt nõme on küsida enne seksi, kas sul on spiraal või kasutad mingeid tablette. naine saab samamoodi öelda ei kaitsmata vahekorrale.
a
aga/ 7. november 2014 22:23
milleks väärtustada???? joodikisasid, peksjaisasid, vägistajaisasid, petjaisasid jne.????
a
aga seni on ikka mõni inimene ka isa/ 7. november 2014 23:35
seisuses ja aitab oma kallil mooril lapsi kasvatada .
m
Madis/ 8. november 2014 08:35
Ära vaata oma madalalt mättalt, sealt õiget pilti ei saa
p
PAPPA/ 7. november 2014 20:41
Varsti on meil võimalik olukord, et lapsel ongi ainult kaks isa... kumba siis väärtustada?
Meie seadusandlus on emapõhine, plus sama mentaliteet.
Isa on tühi koht või lüpsilehm...
Omast kogemusest tean.
k
kes ees.../ 8. november 2014 13:58

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee