Eesti uudised

Täiendatud kl 16.01!

Tais avarii teinud Aderi poeg Jarmo ärkas koomast (171)

Toimetas Marge Sillaots, 5. november 2014 15:01
Foto: Facebook
Facebooki loodud grupp Argo Aderi poja toetamiseks annab teada, et pärast liiklusõnnetust koomasse langenud noormees on ärkvel ja ta teeb edusamme.

Grupp "Help Jarmo – the Recovery Support" kirjutab, et Jarmole tuleks saata võimalikult palju häid mõtteid.

 

Samal teemal

Nädalavahetusel tegi Aderi poeg Jarmo Tais motorolleriga ränga avarii, mille järel palusid pereliikmed inimeste abi ravikulude katmiseks.

"Head sõbrad! Mitu suurt kivi on südamelt langenud. Jarmo ärkas täna koomast üles ja suutis isegi öelda esimesed sõnad! Poja olukord on endiselt väga raske ja väga pikk ja keeruline ravi ja taastusravi on veel ees kodus, aga süda on uut lootust täis. Tänan Teid kõiki, head inimesed, kes Te olete kalli Jarmo paranemise jaoks annetanud. Annetusi on juba ligi 20 000 kuni eurot, mis tundub täiesti uskumatu ja on väga väga suur abi," kirjutab Argo Ader oma Facebooki lehel.

Ader ütleb, et tema poja ravikulusid pole veel kokku löödud, kuid kindel on, et ravi kujuneb veel kallimaks. "Aga kui keegi tahab kindlustuse tõttu oma annetust tagasi, saan aru ja palun võtke siis minuga ühendust ja kannan Teie annetuse tagasi," lisab Ader.

Samal teemal

07.03.2015
Jarmo Ader pumpab muskleid, papa Ader ei taha midagi kommenteerida
18.02.2015
Koomas olnud naine kuulis pealt, kuidas abikaasa ja arst vaidlesid tema ellujätmise üle
14.10.2014
TV3 | Phuketi haigla esindaja Jarmo Aderist: "Üldiselt on temaga kõik korras ja ta ei pea olema haiglas."
12.10.2014
Kas Argo Ader rääkis poeg Jarmo avarii kohta tõtt?