Eesti uudised

Riigikogu õiguskomisjoni esimees ei poolda piirivalve lahutamist politseist (8)

LISA KOMMENTAAR

Marek 5. november 2014 13:21
No äkki nüüd 3 korda kirjutades ikka kommentaar ära ei kustutata?! Piirivalve oli igati toimiv üksus. Oli rahastatud kobedalt Euro liidu poolt, kuna olime ja oleme Euroopa Liidu piiriala. Aga siis oli kellelgi kuidagi kasulik kaks üksust koondada kokku. Mille peale ka lõppes koheselt Liidu rahastamine. Meie poliitikutel on vist ikka väga igav. Milliseid normaalseid seadusi on üldse viimasel ajal tehtud. Üks hullem kui teine - kõik ikka sinnapoole, et ikka kehvem oleks siin elada.
Ongi nii 5. november 2014 10:43
Valimistel näeme - kes toetas, kes mitte!
Ongi nii 5. november 2014 10:41
Nad ei taha lihtsalt tunnistada, et said lauslollusega hakkama kui ühendasid need ametid.
raha nimel 5. november 2014 10:21
Mida kuradit serlle piiriga sebitakse. On teine üle kahekümne aasta pidanud ja see , et üks kohver seal spiooni mängis ja vahele jäi ei tähenda , et peame selle piirikese pärast nahast välja pugema. Venkud tulevad sealt sõja korral üle ilma küsimata. Muidugi tekitab iseseisev piirimajandamine juurde mõnusaid ametikohti ja tärnikandjaid.
ats 5. november 2014 09:28
Kes see jobu on. Pole varem näinudki ja võtab sõna nii tähtsas asjas?????
..... 5. november 2014 09:05
just vale oli eraldiseisev piirivalve likvideerida..ega nii õhukeseks seda riiki ka nüüd teha ei saa ja alati pole nn kokkuhoid kõige parem variant, eriti julgeoluku pealt....
uitaja 5. november 2014 08:16
Tegelane on vist vales pukis kui riigi julgeolekut esmaseks ei pea...peaks olema nüüd küll tagumine koht, millelt kokku hoida! Kohveri näide selle tõestuseks!
Seaks kahtluse alla nende lojaalsuse, kes oma rahakoti julgeoleku riigi omast kõrgemale seavad!
õiguskomisjon pooldab 5. november 2014 07:23
homode abielusid ja äri lastega