Kodu

Perspektiivikas tulevikuinvesteering on ... korter Koplis! (15)

Õhtuleht.ee, 3. november 2014 15:51
Kuigi Kopli maine pole veel praegu väga kõrge, võib see juba lähiajal oluliselt muutuda. Foto: STANISLAV MOSHKOV
Põhja-Tallinnas asuvate Kopli, Karjamaa ning Pelguranna kinnisvaraturg on muutumas üha aktiivsemaks ning kõige suurem nõudlus on seal väiksemate korterite järele.

Pelgurand aga ka Karjamaa ning Kopli saamas hetkel Tallinna populaarseima piirkonna, Kalamaja, jätkuks, kirjuatas Uus Maa Kinnisvarabüroo juhatuse esimees Jaanus Laugus oma kommentaaris.

Kalamaja populaarsus on andnud tõuke ka Kopli piirkonna hinnakasvule, mistõttu renoveeritakse seal olemasolevaid hooneid üha aktiivsemalt, suurt rõhku pööratakse haljastusele, tegutsevad asumiseltsid ning seni ümbruskonda muserdanud halb maine on kindlalt kadumas.

Hinnatase on praegu Koplis veel Tallinna lõikes soodsam, mis annab häid investeeringuvõimalusi.

Üürikorterite turg on Tallinna äärelinnas aga ülimalt aktiivne. Üürihinnad on kasvanud aasta jooksul 10-15 protsenti ning nõudlus on endist viisi kõrge. Turul on liikumas hulk väikeinvestorid, kes ostavad üürimiseks sobivaid kortereid. Üürikorterilt eeldatakse aastatootlust ca 5 protsenti ja soodsad laenuintressid võivad muuta omakapitalitootluse sellise tehingu puhul pea kahekordseks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee