Eesti uudised

Rootslaste film ajas eestlased tülli (17)

Teet Teder, 3. november 2014, 07:00
FILM: Rootslaste filmist «The Hidden Child» jookseb läbi mõne sekundi pikkune Tallinna Lennusadamas filmitud lõik, milles pidanuks olema Leo Tammiksaare masinad. Foto: WWW.IMDB.COM
Aasta tagasi esilinastunud rootslaste film "The Hidden Child" on kaks eesti meest kohtusse viinud. Filmi lõputiitritest jookseb läbi ainult ühe nimi. Teine ei jõudnudki oma masinatega võtteplatsile.

"The Hidden Childi" võtteplatsideks olid muu hulgas Tallinna Lennusadam ja Patarei vangla. Seetõttu jookseb filmi lõputiitritest läbi mitme eestlase nimi. Ühe mehe oma, kellelt filmi jaoks laenati Natsi-Saksamaa aegset autot ja mootorratast, seal pole. Masinad ei jõudnud õigeks ajaks Tallinna võtteplatsile ja nüüd on mehed, ajalooliste masinate kollektsionäär Leo Tammiksaar ja filmi rekvisiitor Rein Nettan tüliga kohtus.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

27. juuni 2015, 07:00
Vanavara koguja sai kohtuvaidluses võidu
31. mai 2007, 08:58
Sinijärvest tanki otsida ei tohi
28. veebruar 2005, 00:00
Sakslane tülis Einar Laignaga

17 KOMMENTAARI

p
pärnakas 7. november 2014, 08:11
Tundub natuke tellimustööna selle tammiksaare poolt, kohtus jäi kaotajaks ja nüüd püüab veel viimast välja pigistada. Raske uskuda, et selliste uunikumide andmine kuidagi suvaliselt käib, et koputab keegi uksele ja annan võtmed ning keeran magama, pole minu asi. Veider suhtumine omaniku poolt.
s
saviets 3. november 2014, 23:13
Senti on? Isegi kui oleks ei maksaks õhtulehe jobudele midagi!
Loe kõiki (17)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee