Maailm

Politsei – Hongkongi lõbunaised mõrvas inglise pankur (1)

Õhtuleht.ee, 3. november 2014, 07:00
MÕRVAPAIK: Linnaametnikud toimetavad majast minema ühe tapetud naistest.Foto: Reuters / Scanpix
Laupäeva varahommikul leiti Hongkongi eliitlinnajao ühes korteris kahe mõrvatud lõbunaise surnukeha. Politsei vahistas kohaliku ajakirjanduse teatel 29aastase Cambridge’i haridusega pankuri Rurik Juttingi, kes töötas Bank of America Merrill Lynchi esinduses.

Naised leiti surnuna tema korterist, kinnitab ajaleht Apple Daily ja lisab, et Juttingi mobiiltelefonist leitud paari tuhande foto seas oli ka ühe mõrvatud naise pilt. Jutting kutsus ise politsei. Ajalehe andmeil pisut pärast seda, kui oli tapnud ühe naistest, kes lebas toas alasti ja oli kaetud rohkete noahaavadega. Toast leiti kokaiini ja seksivahendeid. Kätte saadi ka mõrvarelv. Maja valvekaamera videolindilt on näha, kuidas Jutting tuleb koos naisega hoonesse pärast keskööd.

Samal teemal

Teise laiba leidsid korravalvurid pärast kaheksa tundi kestnud läbiotsimist kinniseotult korteri rõdult kotist. Arvatavalt oli surnukeha seal lebanud nädalapäevad. South China Morning Post kinnitab, et temast oli mobiiltelefoniga tehtud foto juba pärast surma. Ajalehtede andmeil oli tegemist 25aastase indoneeslannaga.

Jutting kolis Inglismaalt Hongkongi kahe aasta eest.

Mail on Sunday tuletab meelde, et ka eelmine Honkongi vapustanud sisserännanutega seotud mõrv puudutas todasama Merrill Lynchi. 2003. aastal tappis ameeriklanna Nancy Kisel oma abikaasa Roberti, kes töötas Merrill Lynchis investeerimispankurina. Eluks ajaks vangi mõistetud naine segas mehele mürgitatud piimakokteili ja tagus ta seejärel surnuks.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee