Krimi

Politsei hakkab riskikäitumist internetis hoolikamalt jälgima (7)

LISA KOMMENTAAR

jajah 2. november 2014 23:45
Kitsede ühiskond... Süsteem mida me oleme endale loonud, rämpstoit, ebatervislikud eluviisid, stress, jne tapab igal aastal tuhandeid eestlasi, mingi paari koolitulistamise pärast astuda samm jälgimisühiskonna tugevdamise poole, on probleemi lahendamine suurema probleemi loomisega.
tavakodaniku mõttehälve 2. november 2014 23:35
Venemaal on üle 200km tegevusraadiusega, tava-lõhkepeadega, rakette koormatäite viisi. Osad neist rakettidest on klaster-pommina toimivate lõhkepeadega, spetsiaalselt mõeldud inimeste hävitamiseks. Paarisajast sellisest raketist piisab, et enamus Tallinna elanikke maha tappa ning NATO hävitajad nende rakettide vastu ei saa. Ainuke võimalus on anda tõsine löök Venemaa pinnale, seal, kus raketi-autod asuvad. Nüüd võite 3x arvata, kas NATO hävitajatel on sellise raketitõrje tingimustes šansse Venemaa kohale lennata ning kumb on vähem tõenäoline, kas see, et poliitikud laiutavad käsi ning mõni uus "Arnold Rüütel" hakkab Moskva alluvuses tööle või see, et NATO-l puudub relvastus Venemaa raketikompleksidega tegelemiseks? Tasub meenutada asjaolu, et Schröder töötab Gazprom'i jaoks ning Merkeliga räägib Putin kui endine Saksamaal tegutsenud spioon aktsendivabas saksa keeles.
No 3. november 2014 06:32
Ju siis on miskit, mis neid tagasi hoiab. Ukrainas teevad mis tahavad ja kogu maailm ei saa midagi parata. Gruusiat pommitati 5 päeva. Tšetšeenia okupeeriti. Kõik ei tulegi meelde. Fakt aga on, et ohvrid või kannatanud riigid tol hetkel ei kuulunud või ei kuulu siiani NATO-sse. Isegi kui vene propagandas uhkusega rõhutatud väited kas või osaliselt vastavad tõele, siis millegipärast nad relvadega üle NATO piiri ei kipu. Küll aga toimib tõsine luuretegevus.
tule eile meile 2. november 2014 23:12
Aga palun: https://www.facebook.com/veebikonstaabel.maarja, https://www.facebook.com/veebikonstaabel.andero, https://www.facebook.com/veebikonstaabel.oksana Pigem on probleem Eesti inimestes, kelle puhul nn kitumise ja kitsepanemise sõnade kasutamine näitab ilmekalt, mida nad sellisest teatamisest arvavad. Eesti inimene pigem ei topi oma nina teiste asjadesse ja on suhteliselt ükskõikne.
hinnake seda 2. november 2014 23:11
Kui president Päts oleks enne baaside lepingule alla kirjutamist maha lastud, oleks nii mõndagi teisiti. Kui Eestis peaks uuesti sõda toimuma, siis esimene seltskond, kes seina äärde tuleb panna, on need inimesed, kes aastakümneid on siinselt vaeselt rahvalt katuse-pakkumise ettekäändel maksuraha nõudnud, kuid kes pole tööga toime tulnud ja on kogu tolle aja omale 10-kordset õpetaja palka välja maksnud. (õpetaja 600€ versus riigikoguja 6000€). Tõenäosust, et ameeriklased hakkavad ras-putin-iga sõda pidama ja eesti igi-poliitikud saavad öelda, et nende NATO plaan toimis, võite ehk ise külma sõja aegu hinnates hinnata.
Onu 2. november 2014 23:05
Kommentaar kadus nagu mutiauku - seda nimetatakse meil sõnavabaduseks :)
no näiteks 2. november 2014 22:48
Võiks olla mingi kontakt, kus internetiavarustes ja kõiksugu bookides ringi kolajad saavad oma tähelepanekud erilistest hälvetest (rünnakuähvardused inimestele, objektile või riigile, kahjulikud kavatsused või viited jne.) teada anda. Näiteks mingi kitumise raamat, või kitsepanemise koht. Edasi tegeleksid vihjetega asjatundjad.