Krimi

Viljandi koolitulistaja väitis, et kuulis peast häält, mis käskis tulistada (108)

LISA KOMMENTAAR

Kessu 5. november 2014 19:01
Väga rumal arvamus et hullumaja on vanglast parem...vanglast saad terve mõistusega ehk välja aga hullumaja ravimitega seda küll ei saa.
HÄÄL 4. november 2014 21:43
Varsti olen väljas ja siis te kuulete minu tegeliku häält!!!!!!!!!!!!!!!
Juss. 4. november 2014 16:14
See oli esimene aga ei jää viimaseks sest meie riigikogu on vastu võtnud seaduse et last ei tohi ahistada, sa ei tohi keelata ega käskida see kõik on ahistamine kohustused on maha hääletatud. Kaastunne ohvri lähedastele.
Mina kuulsin ka häält 3. november 2014 19:10
ja see hääl ütles, et poiss jahub. Kogu see tsirkus haiglaga oli vaja selleks, et poissi ei saaks kohe üle kuulata, oli vaja võita aega, et saaks juristidega nõu pidada jne.
rasman 3. november 2014 16:41
Siis oleks poiss pidanud hullarisse minema ja end ravima koos isaga kas või aga mitte inimesi tapma. See ei ole mingi vabandus,et tappa!!
Kui poiss toob spetsiaalselt relva kooli ja varemalt mämmutab,et tapab õpetaja ära. On see normaalne.Kus vanemad olid sel ajal.Isa peaks ikka poega kasvatama aga mitte kool. Koolis käiakse hariduse pärast,kasvatuse saab noor kodunt ja tänavalt!!
lugeja 2. november 2014 15:41
klassides peaks olema pealtkuulamise seaded,ka sealt oleks nyyd materjal saada.
hääled peas 2. november 2014 14:13
hääled peas on juba depressiooni kõrgeim aste..miks peaks olema 15 aastasel depressioon ? võin öelda omast kogemusest, et võib küll olla..olen selle depressiooni läbi elanud..väga väga raske aeg...vaimselt murdunud, tunned kuidas keegi tahab su üle võimust võtta..mõte kellegile rääkida tundub võimatu-panevad veel hullarisse..tundub uskumatu , kuid nii on...sellisesse depressiooni ei soovita kellegil laskuda...märgake maailmas rohkem headust, mitte negatiivsust..mina elan nüüd sellise mõttega ja ei taha isegi mõelda minevikule...süda läheb pahaks juba nendest negatiivsetest mõtetest...

arvasin 1. november 2014 08:42
Kohe , kui jutud "häältest " ajakirjandusse jõudsid , et poiss tembeldatakse hulluks , et ainult teenitud karistusest pääseda ! Kumb karistus on siis hullem , kas Jämejala Haigla patsient olla või kinnimajas istuda ? Leian , et advokaat teeb oma tööd koos vanematega , kes on kõigeks valmis selle nimel , et noormees vanglast päästa ! Aga oma südametunnistuse eest ei päästa keegi ning oma risti tuleb Vahuril endal kanda ! Ta on oma tulevikule juba kriipsu peale tõmmanud ning nüüd ei aita teda enam miski !
arutleja 1. november 2014 07:22
Eks advokaat õpetab kuidas kerge nahaga pääseda nüüd on loll ja segane hääled ja muu retoorika. Kui nüüd poisil pead paitatakse siis on see samm tagasi oma vastutuse rindel ikka vana jutt hääled ja muu jama ei tule kaua enam oodata kui hakkavad uued asjad tuuleman.Minul on ka hääled peas et pere vaja toita maksud maksta Ei tea kas peaks hullerisse minema ravile või nii
kas see oli summutiga püstol 1. november 2014 00:01
et direktor koolimajas pauku ei kuulnud? Kuidas klassijuhataja kuulis. Surnud pedagoogi hinge eest see poiss ei pääse. Too maksab kätte. Ei loe midagi, et elu läbi. Teispoolsuses on oma seadused. Küll näete.
Mustingel 3. november 2014 19:33
Olen teiega t2iesti n6us,et mittemiski ei j22 karistuseta.On ju olemas selline ytlus,et igal oinal on alati oma MIHKLIP2EV.
31. oktoober 2014 22:34
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Juhan 1. november 2014 05:48
Et kui keegi järgmine kord läheb natuke peast sassi, siis enne revolvri tõstmist mõtleb, oot-oot, too eelmine laskja sai 15 aastat, seda on päris palju, ma parem ei tulista.
VANGI! 31. oktoober 2014 21:50
LÕPETAGE ära selle poisi nunnutamine! LÕPETAGE ära kirjutamine valedest ja luuletamistest, mida poiss ütleb või mida tal on KÄSTUD öelda. Poiss on sooritanud MÕRVA ja peab VANGLAS kandma maksimaalset karistust!
ma tunnen peas hääli 31. oktoober 2014 21:22
mis käsivad selle mõrvari vanglasse saata oma häältega rääkima.
tegelikult on ju nii, et kõik teavad, et poiss planeeris mõrva ette, ei olnud tal juhuslikult kaasas relv ega aeg, mil tappa. on lapsi, kes võtavad sellest eeskuju, juhul, kui see mõrvar saab oma häälte abil vabaks. kas ma pean hoidma püstolit kotis, kui mulle ei meeldi müüja teendindus? kas ma pean maha laskma iga mehe, kes ahistab. pauh pauh pauh hääled peas rääkisid

maiden 31. oktoober 2014 21:06
Kaitsja valetab kahetsemise kohta ja ka prokurör ei avalda millegipärast täit tõde. See tapja väitis hoopis, et TA EI KAHETSE MIDAGI!
tst! 31. oktoober 2014 20:43
Mis muud kui advokaat on astunud mängu.
Loodan 31. oktoober 2014 17:19
Väga et see lugu ei lõppeks vaid sellega, et tegu on psüühiliselt haige inimesega.
Pigem loodaksin et sellest kurvast loost ōpitaks. Kool on koht kus lapsed veedavad suurema osa oma päevast, et seal on konflikte nii ōpilastel omavahel ja ka ōpetajal ja lapsel. Kui kooli juhtkonnad nendega tegeleksid ja ei eitaks probleeme siis selliseid lugusid ei juhtu. Probleeme ei tohi maha vaikida, ja kui ongi konflikt lapse ja ōpetaja vahel ka seda juhtub oleme kōik ju erinevad siis tuleb ka sellega tegeleda, mitte et pere vahetab vaikselt kooli ja kōik
Olgem hoolivamad
Imelik 31. oktoober 2014 17:13
oleks,kui see kahetsus oleks puhtsüdamlik.Ta ju otsustas enne läbimõeldult ja ettekavatsetult võtta isa ilmselt täiesti lukustamata kapist relva,et siis kohe terve padrunitäis õpetaja pihta tühjaks lasta,ja juhuks,kui õpetaja oleks mingi ime läbi ellu jäänud,laadis kohe uue padrunitäie.Tundub,et siin on ikkagi ka perekond poisile suureks eeskujuks olnud.Karistada tuleks maksimumkaristusega ja vabanemise võimaluseta nii seda poissi,kui vanemaid,kellel ikkagi lasub lapse kasvatamise vastustus.Ameerikas oleks neid silmapilkselt eluaegsega õnnistatud.Kuid eks Eesti on ju vägevam kui Ameerika-tõenäoliselt hakatakse varsti õpetajaid massiliselt hävitama ja seda just karistamata jätmise korral.
Tulistajal on tubli advokaat. 31. oktoober 2014 16:49
Ilmselt sama tegelane, kes peksmises süüdistatavat uneskündiaks soovitas hakata. Ütles oma kaitsealusele, et too räägiks nüüd sellist juttu ja kontrollida seda pole tegelikult võimalik. Samas on see paljudes riikides väga hea kaitseteema. Kuriteo sooritamise juures ei olnud süüdiv. Ka Eestis on ju lugematu arv joodikuid ja narkareid õigeks mõistetud, või tingimistele saadetud, Teo toime panemise ajal nad ei andnud ju endale aru mida tegid. Pärast kahetsevad ja lubavad ravile minna. Asi korras. Perekonna tuttavast arstist on ka igati kasu. Tuleb ju ainult piisavalt lolli mängida, et süüst vabaneda. Liigne lavastus lõpeb Napoleonide juures.
Den 31. oktoober 2014 16:26
Teie, kes te arvate, et vaimuhaige inimene pääseb oma toimepandud teo tagajärgede eest vastutamisest eksite rängalt. Sellisel juhul rakendatakse inimesele psühaatrilist sundravi ja see on kohati isegi hullem kui ükskõik milline vanglakaristus. Minge palun ekskursioonile psühaatriakliiniku kinnisesse osakonda, vaadake neid inimesi ja mõelge. Enamik neid inimesi, kes sinna viidud on sinna ka jäävad, neil ei ole enam oma mõistust ega oma vabat tahet, vang on küll vangis, aga saab oma karistuse mõõdudes oma elu jätkata. Enamik inimesi, kes seal sundravi osakonnas on, ei saa sealt aga enam kunagi välja, kui mõni üritab põgeneda või endale või teistele liiga pannakse talle keemiline hullusärk selga nõnda, et ta ei jaksa enam voodistki tõusta. Usun, et kui enamik normaalseid inimesi saaks valida valiks nad iga kell vangla hullumaja asemel, vanglas on vähemalt võimalus tevelt välja tulla, hullumajast, isegi kui sa enne olid terve siis peale seda ravi sa kindlasti enam ei ole ja sinna sa 99% ka jääd.
nägin 31. oktoober 2014 17:48
Kas polnud sama lugu,kus sai välja ja läks laskis poes eksnaise maha?
kerge hukka mõista ja irvitada... 31. oktoober 2014 16:16
Pole mõtet irvitada, kes haigustest midagi ei tea. Olen ise selle läbi elanud. Meil oli külas inimene, kes jäi ööseks meile. Meie ei teadnud tema depressioonist midagi, välja see ei paistnud. Keset ööd ärkasin selle peale, et külaline oli üles ärganud ja küsis kas meil köit või mingit tugevat nööri on. Tal peas on mingid mehikesed, kes käsevad tal ennast üles puua ja kui ta ei poo, siis hukavad ta räigelt piinates, et ta siis parem poob. Helistasin kiirabisse. Kiiraabi arst tegi süsti ja meie külaline viidi ravile. Palju kuid hiljem, kui ta meile taas külla tuli, siis rääkis, et need nn. mehikesed olid nii reaalsed olnud, et ta alle snüüd usub et ta peas kedagi pole. Tunnistas, et oli raskes depressioonis, millest ta kinnise inimesena kellelegi rääkida ei söendanud.
ainult et...... 31. oktoober 2014 16:44
häälekeste versioon lisandus täna, so. 4 päeva pärast mõrva, esialgne versioon oli, et ÕPETAJA oli mõrvarile kiuslik. Kaine mõistus ütleb, et siin asi ei klapi.
31. oktoober 2014 15:39
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
ainult et.......... 31. oktoober 2014 17:02
häälekeste versioon lisandus täna, so. 4 päeva pärast mõrva, esialgne versioon oli, et ÕPETAJA oli mõrvarile kiuslik. Kaine mõistus ütleb, et siin asi ei klapi.

31. oktoober 2014 15:16
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
puhas 31. oktoober 2014 16:25
ei ole ta enam kunagi, kui läheb vangi või tunnistatakse süüdimatuks,
Juss 31. oktoober 2014 15:15
Hääl peas käskis ???? Asi üsna loogiline - advokaat on süüalust nõustama asunud.
Mingi seletuse peab ju juhtunule andma. Aga jumala pärast mitte seda, et ise süüdi oleks.
Kui seda süüdimatust kah veel mingid sossepad uurima hakkavad, siis ongi JOKK nagu Eestile kombeks.
oh hullu 31. oktoober 2014 14:49
nüüd õpetatakse see poiss veel korralikult valetama ka.
Mann 31. oktoober 2014 14:27
Tänan selle ühtenurka kallutatud vastuse eest, kuid kriminalistikas on mõrval ja mõrval väga suur vahe! Iga kuritegu tuleb põhjalikult uurida ja kaasa arvatud inimese tervislikku seisundit ning paljusid muid tegureid kuritöö sooritamise ajal! Mitte ükski kohus ei langeta otsust toetudes pelgalt faktile, et tappis, varastas, peksis.....
Mann-ile. 31. oktoober 2014 22:24
Jah, mõrval ja mõrval on vahe küll, aga tagajärg paraku üks! Ja kui ta tõesti tegi seda mingi hääle käsul, siis igatahes ühiskonda teda tagasi lubada ei tohi. Tunnistatakse süüdimatuks, istugu ülejäänud elu hullumaja kinnises osakonnas, mitte mingisuguse vabanemisvõmaluseta. Või oleksid Sa meeleldi nõus riskima omaenese või oma lähedaste eludega? Keegi ei tea, mida ja kuna hääl talle jälle ütleb.
31. oktoober 2014 14:01
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
! 31. oktoober 2014 14:21
Suurepärane kommentaar. Kommentaar mõtlevale inimesele.
!!! 31. oktoober 2014 13:50
'See on juba väga vana nõks, hakka lolli teesklema. Sest kui vanglas oleks mitu aastat kindel, siis vaimuhaiglast võib juba mõne kuu prast välja saada, kui arstid ta mõnevõrra paranenuks tunnistavad. Koju kodusele ambulatoorsele ravile.
31. oktoober 2014 13:17
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
ja jaa 31. oktoober 2014 14:03
ja nüüd tuleb näitleja anne kasuks, mida on koos isaga harjutatud koduküla rahvamajades teatert tehes.

31. oktoober 2014 12:56
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
to Mann 31. oktoober 2014 14:34
varasemalt ronis noaga kooli, see polegi korra rikkumine vaid pai poisi tegu!!!???
31. oktoober 2014 17:14
Hääl peas käskis noa kaasa võtta
puudub kriminaalne taust ja muud korrarikkumised........ 31. oktoober 2014 16:49
sest pole vahele jäänud. Nii lihtne ongi.
Neid "hääli" on kaunis keeruline 31. oktoober 2014 12:35
tuvastada, sest see kuritegu oligi hullumeelne, normaalne inimene sellist asja korda ei saada.
Lihtsalt mõtlen 31. oktoober 2014 12:25
Kaastunne kõigile. Ei tea, miks juhtus. Ta tulistas õpetajat seljatagant. Kui inimene on maru tige, kas siis ei tegutseks just nii, et ohver näeks? Kas ei julgenud või ei soovinud otsa vaadata?
tule taevas appi, 31. oktoober 2014 12:13
nüüd siis leiti vabandus"hääled peas", kas tänapäeval käib tõesti õigusmõistmine suure rahakoti järgi...!!!!! Tahaks väga loota.et nii see ei ole,mõrtsukas peab saama karistuse, muidu võib neid "..häälekuulajaid" ka edaspidi tulla....
31. oktoober 2014 12:00
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Vabanduseks ongi see, et 31. oktoober 2014 12:09
31. oktoober 2014 11:59
On olemas võimalus teha korduvexpertiisi, seega ei hakka ükski arst oma töökohaga riskima mingeid võltsdiagnoose pannes! Ehk ootaks uurimise lõpu ära, kuid kui teie mõõdupuu järgi kohutmõista, siis ilmselt sitsiksid kõik vanglates, teie ise ka!
kaisumamma 31. oktoober 2014 11:35
Mis hääled- kui ta oli vahetunnis öelnud, et ootab väga saksa keele tundi- nii oli ajalehes Sakala.Peale selle- ei ole vaja õpetajat süüdistada, kui oligi mõni väike konflikt, sel juhul ei olekski meie maal enam ühtegi õpetajat- kõik oleks juba läinud sinna.Kui on korraliku lastetoaga õpilane, oskab ta vaielda või taanduda õigel ajal- vot nii on asjad.
raivo 31. oktoober 2014 11:30
kas tal hakkasid haigusnähud peale advokaadiga konsulteerimist?

l.l 31. oktoober 2014 11:21
Kuidas ? Hääl ! Miks sa ei käskinud poissi saksa keelt õppima.Miks sa käskisid varastada isa püssi.
Koolis tulistada. Uuesti püss laadida.Ja nüüd teed kohut ja eesti rahvast ka veel lolliks.
Hindad ennast väga kõrgelt!!! Alatu käitumine ja enda lolliks tegemine.Sa ei oska aus ka olla.
Kellena mõtled edasi elada?
Aga ta olevat ju 31. oktoober 2014 11:56
sündinud tapjaks, kas seda ütles ka hääl ette?
loogiline 31. oktoober 2014 11:14
palju valikuid pole - kas hullus kanepi mõjul või nagu FB leht näitab kurja kummardamise tagajärjel või siis pidevast pikaajalisest stressist, kui lihtsalt eelsoodumusest siis tavaliselt tuleb see poiste poolt veidi hilisemas eas
Naine 31. oktoober 2014 11:08
Head kurjategijad meil; üks on kuutõbine, teine kuuleb hääli, kolmas....? No eks muidugi kõik ju loodavad, et neid hulluks kuulutataks ja ei peaks vangi minema. Teha julgevad, tunnistada ning vastutada tehtu eest aga mitte.
31. oktoober 2014 11:06
Kas te olete kõik psühhiaatrid siin kommimas???
11:06-le 31. oktoober 2014 22:34
Teadupärast ei ole tingimata vaja olla kana, et otsustada muna headuse üle.
Ei, 1. november 2014 14:21
31. oktoober 2014 11:05
Kus nüüd psühhiaatrid kommivad siin!!
31. oktoober 2014 11:04
Peab ikka välja luurama et arstid pole tuttavad-see ju väike kolhoos mulgimaal. Õiged tarkurid asuvad Tallinna hullaris. Äkki on hääl päritav geenidega näiteks ja oitku taevas kui hääl soovitab isal kuul pähe põrutada.
kelle hääl see oli, 31. oktoober 2014 10:53
kes käskis isa tagant revovri võtta, sellega kooli minna ja siis õpetaja maha lasta. Ta pidi siis ikka mitut häält kuulma.
See oli 31. oktoober 2014 12:16
advokaadi südametunnistuse hääl, et palk ikka välja teenida
31. oktoober 2014 13:21
Revolver peaks ikka, ainult omaniku teada, luku taga olema.
veelgi kavalam advokaat 31. oktoober 2014 14:35
See ei olnud lihtsalt hääl,vaid saksa keele õpetaja enda hääl.
mõte 31. oktoober 2014 10:52
ärge lahmige,oli mingis artiklis ,et egas õpetaja ka vahest ikka nähvas nii mis jaksas, ja uskuge või mitte ,aga peaks olema seadus ,kui õpetaja saab pensioniealiseks ,siis peakski minema pensionile
Õpetaja (mõrvatud) 31. oktoober 2014 13:39
ei olnud ju pensioniealine - mis lahmid siin -mõte
Elus tuleb 31. oktoober 2014 15:33
ikka ette, et keegi kellegile nähvab. Ega siis ei saa kogu inimkonda seepärast maha lüüa.
Pealegi jah, õpetaja polnud selles eas, et pensionile jääda.
Varsti ei lastagi ehk ekdagi pensionile, kui seda iga koguaeg tõstetakse.
10.52vanema venna nägemus-MÕTE 31. oktoober 2014 17:04
JÄrgmine uneskõndija ja vaimude nägija.Õpetajad peaks vist üldse õpetamise asemel mõrvaritega flirtima hakkama,igale omavanuseline õpetaja silmarõõmuks klassi ette.Las hääled mõnitavad,õpetaja olgu vait,nii või.
55 oli naistel vene ajal 31. oktoober 2014 23:56
mitte praegu... muidugi üle 86-aastased juba üle 30 aasta pensionil olnud ega nemad enam midagi tea :)

Klassikalised valed :-) 31. oktoober 2014 10:48
Küll nüüd mõeldakse välja lugusid, et karistus leebem oleks.
küll kaitsja teab, mida poiss rääkima peab 31. oktoober 2014 10:39
juba ongi näha, et asjad ei klapi kokku. prokurör ja kaitsja saavad poisist erinevalt aru. kahju muidugi. sest kui sellele poisile ÕIGLAST karistust ei määrata, siis jäävad need tampised edasi toimuma. praegu tuleks nii väänata, et rohkem tapmist ei tuleks.
need hääled peas ei ole normaalne jutt. advokaadil ehk endal hääl peas, mis ütles, et poiss nii ütles.
31. oktoober 2014 10:37
Seda ostustavad ikkagi arstid,kas ta on haige või mitte.Ärge selle pärast muretsege.Muidu hakkate ka hääli kuulma .Suurest muretsemisest.
10:37-le. 31. oktoober 2014 22:41
Vast siiski isa rahakott otsustab. Asi on juba praegu väga kummaliseks kätte ära läinud.
ärge laske endid uinutada 31. oktoober 2014 10:30
Vahet pole mida kohalik velsker luulub. Mõrv vajab lahendust. Siin pole midagi testida-kui isa võimaldas relva varastada on ka isa kaasosaline ja miks ei istu eeluurimises. Poiss ongi peast soe ja seda IDIOOTI pole võimalik ega ka mõtet poputada maksumaksja või vanemate altkäemaksudega. See on Putini motiiv-aega venitada ja hämada, Me elame õigusriigis ja meil on õigus turvalisusele ning selline MÕRTSUKAS ilma pikema seremooniata kohtusse. Mine tea on isal veel mingi tukk millega mingi jama korraldada. Äkki kuuleb ka isa peagi et anna tuld.
Inimene 31. oktoober 2014 10:24
Ma ei õigusta mitte kedagi, see, mis juhtus, on jube. Lausa kohutav tragöödia! Valus on nii hukkunu lähedastel kui ka poisi perel. Usun, et kaotusvalu on tundnud meist kõik, aga püüdke panna end olukorda, kus teie lihane laps võtab teiselt inimeselt elu. Ja selle teadmisega peate elama terve elu. Mõlemal perel on valus ja seda erineval moel. Inimesed, ärge olge nii õelad tulistaja pere vastu. Olge parem mõtetes selle õpetaja perega ja paluge jumalat, et teie lastest sellist inimest ei kasvaks, kes suudab korda saata midagi nii kohutavat.
to........... 31. oktoober 2014 15:57
ja peavadki elama... lõpuni. KÕIK ALGAB KODUNT... ja mõnel ka lõpeb seal.
inimesele 31. oktoober 2014 22:55
Mina küll kusagil õelust ei näe. Valdav osa kommijatest on lihtsalt ÕIGLASED, mitte õelad.Keegi pole vanemaid parastanud. See, et nõutakse ka isa karistamist, on täiesti omal kohal ja õige. Tema ja ainult tema vastutab talle kuuluva relva eest. Kui selle relva hooletu hoidmise tagajärjel pannakse sellest toime ränk kuritöö, siis kannab ka tema selle eest vastutust. See, et poiss ISE olevat relvakapi võtme üles otsinud, pole mingi pehmendav tegur. TA OLEKS PIDANUD IGAL JUHUL TAGAMA RELVA MITTE KÄTTESAADAVUSE TEISTELE ISIKUTELE.
to inimesele 1. november 2014 18:15
``Kui selle relva hooletu hoidmise tagajärjel pannakse sellest toime ränk kuritöö, siis kannab ka tema selle eest vastutust.`` just täpselt, palun lugege relvaseadust ja peab saama ka relva omanik karistuse, mida näeb KaRs ette või kui mitte, siis kellele neid seaduseid üldse lugeda vaja on?
Mustingel 3. november 2014 20:40
Olen teiega t2iesti n6us ja need kirjaread on t2pselt minu m6tte.Kuna tean raud kindlalt seadusi ja relvade suhtes karme reegleid.
Kass 31. oktoober 2014 10:22
Palju õnne...ja hääl käskis võtta isa relva kooli kaasa,enne veel käskis otsida kapi võtme kus isa relva hoidis ja siis käskis õpetaja maha lasta....vaat kus mõtleja....huvitav mitu nõuandjat tal selle paari päeva jooksul hääli tegid...kes käib unes ja kes kuuleb hääli....peaasi et ei peaks oma tegude eest vastutama...tänapäeval ongi tore komme lastele ainult lubada ja võimaldada,pole mingeid kohustusi...ja siis otsime võimalusi kuidas lapsukest puhtaks pesta...vanemad,vaatame peeglisse,kas meie pole mitte oma liberaalsuses üle piiri läinud...lapsed nimelt armastavad reegleid,mida täna paraku enam pole....kurb...väga kurb...õpetaja lähedastele sügav kaastunne...
hea komm 31. oktoober 2014 10:22
... / 09:08, 31. okt 2014
hääl x ajal käskis võtit otsida ja relv pihta panna, hääl koolivaheajal käskis kooli minnes esimesel päeval relv kaasa võtta , hääl koolis käskis vahetunnis teistele öelda et ma lasen ta maha , hääl käskis tunnis kus oli peale vahaeaega lõbus ja rahulik tõusta -tulistada-uuesti laadida...... VÄGA HÄÄLEKAS on selle noormehe peas ja seda PIKALT JUBA:....
ainult väljaõppinud 31. oktoober 2014 10:20
sõjaväelastele,jahimeestele ja tööks vajalik peaks relva kandmine lubatud olema

avalik huvi 31. oktoober 2014 10:12
poiss teab suurepäraselt,mida rääkida
päris 31. oktoober 2014 10:10
pull kui see läbi läheb. teinekord omalgi vabandus varnast võtta.
hakkab pihta, seda oligi arvata 31. oktoober 2014 10:06
See hääl siis juba ammu ütles, et lase maha. Ta lubas seda juba varem ju. Ja terve koolivaheaja ta plaanis. Ootas terve pool päeva ja siis kõmmutas maha. Hääl ütles, haige värk, hästi läbimõeldud.
Vastik, vastik, Ja see hea õpetaja pidi sellise idika pärast surema !!!
NII TA ON 31. oktoober 2014 10:03
SEE ,ET HÄÄLI KUULEB ON TALLE ALLES PEALE TULISTAMIST PÄHE PANDUD ,ET KARISTUS OLEKS KERGEM .15 AASTANE POLE ENAM TITA TEAB JUBA KÜLL MIDA TEEB .VANGLAS ON SINU KOHT ,MUIDU MINE TEA MIS VEEL HULLEMAT JUHTUDA VÕIB .
Hakkab pihta! 31. oktoober 2014 09:48
Unes kõndimine, keegi käskis jne. Miks siis endale kuuli ei jätnud?
31. oktoober 2014 09:48
Seda oligi arvata,meedikute hoole all on aega poisile sõnu suhu panna ja vaata,et täiesti süüdimatuks tunnistada.Miks seda Viljandis peab tegema,kuhu isa rahakott kergemini ulatub vist?Ei mõtle siinilmas keegi teiste peale,kui oma naha päästmisele.ÕUDNE!
okassiga 31. oktoober 2014 09:45
Miks oli isal üldse kodus revolver? Kes andis selle revolvri loa ja milleks? Kes ohustas selle isa elu, armetus ja väikses Loodi külas? Milleks on üldse Eestis vaja inimesel püssi kui ta jahil ei käi ja Kaitseliitu ei kuulu? Karistada tuleks juba isa, kes tundub ise ebastabiilse iseloomuga olevat, siis ka poega.Praegu püütakse leida vabandusi, asjata, mõrvari koht on vanglas.

ma 31. oktoober 2014 09:43
Eks nüüd hakkab see luulutamine,otsitakse vabandusi,kaitsjad püüavad leida kõikvõimalikke vabandusi.......................ja lõpuks vabastatakse poiss ka süüdistustest~!!!
Mann 31. oktoober 2014 09:42
Ärge tehke nalja, kui sellisest asjast ka puhtalt pääseb, siis varsti on keegi kuulupildujaga kaubanduskeskuses häältega peas!"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To Mann 31. oktoober 2014 10:23
Ma leian,et haige arvamus asjast.
to To Mann 1. november 2014 18:10
erinevalt sinust on Mannil säilinud reaalne hirmja ohutunne ja kaine mõistus ja avaldaski oma arvamuse.
no jah 31. oktoober 2014 09:41
oletame et, ta ei sa enam kedagi tulistada aga need paganeva hääled peas ja selle samuse õpetaja hääled ei kustu vast kunagi.
Veel 31. oktoober 2014 09:40
mis nuud puutub poisi isasse , siis paarisonalisest antud intervjuust pressiesindajale on selge , et tegemist on uhe kula totakaga , kellel ei oleks tohtinud jareltulijaid uldse ollagi .
31. oktoober 2014 09:29
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
To ups 31. oktoober 2014 10:26
Tal sai enne karistuseks haiguse .
evik 31. oktoober 2014 09:26
ka unes tegutsemine oleks hea vabandus... nagu sellel naistepeksjal.
Teadja 31. oktoober 2014 09:22
Kõik kes teistele liiga teevad võiks looduse poolt tõsise häda külge saada..Varem või hiljem ja häälteta.
123 31. oktoober 2014 09:22
Algusest peale olin kindel, et kohe algab hulluks tembeldamine. Terve elu veel ees pärast teha süüdimatuid tegusi.
ei imesta üldse,sest 31. oktoober 2014 12:12
teise inimese tulistamine ongi hullumeelne tegu.

No 31. oktoober 2014 09:14
peale kohut on sul neid hääli peas aega kuulata paarkümmend aastat!
luulumeest leiutamas 31. oktoober 2014 09:12
Äkki oli see isa hääl. Kummaline et nii torevaikne noormees ühtäkki hääli kuuleb. See on nii HALEMAGE põhjendus. Täname jumalat et see salapärane hääl-mehe või naise häälega vajab veel väljamõtlemist ja pojaga kokkuleppimist, ei käskinud mingit suuremat tuusa kõmmutada. Poiss ju üritas püstolit laadida ja keda see hääl veel soovitas kõmmutada, Muidugi eks nüüd rabeleme pojakese päästmisega mis hullu aga eks hullari on parem kui vangla-siililegi selge.
Nipi2 31. oktoober 2014 09:11
Loomulikult ei saa ju Eesti Vabariik midagi teha ega poissi süüdi mõista sest Eesti Vabariigi ministrid ja poliitikud on samasugused pätid, vargad ja kaabakad, omasuguseid tuleb hoida. "Hääl mu peas käskis seda teha" aga mul hääl käsib maha lasta kõik poliitikud, mis siis saab? Tulirelv on relv, paugud käisid, inimene suri saadud vigastustesse ja seda ei muuda miski, mõrvar on mõrvar ja mõrvari koht on VANGLAS!
Just! 31. oktoober 2014 09:09
Kas neid hääli oli siis palju? Kas esimene hääl käskis püstoli kotti panna? See on küll jama jutt!
Nipi2 31. oktoober 2014 09:09
Loomulikult ei saa ju Eesti Vabariik midagi teha ega poissi süüdi mõista sest Eesti Vabariigi ministrid ja poliitikud on samasugused pätid, vargad ja kaabakad, omasuguseid tuleb hoida. "Hääl mu peas käskis seda teha" aga mul hääl käsib maha lasta kõik poliitikud, mis siis saab? Tulirelv on relv, paugud käisid, inimene suri saadud vigastustesse ja seda ei muuda miski, mõrvar on mõrvar ja mõrvari koht on VANGLAS!
... 31. oktoober 2014 09:08
hääl x ajal käskis võtit otsida ja relv pihta panna, hääl koolivaheajal käskis kooli minnes esimesel päeval relv kaasa võtta , hääl koolis käskis vahetunnis teistele öelda et ma lasen ta maha , hääl käskis tunnis kus oli peale vahaeaega lõbus ja rahulik tõusta -tulistada-uuesti laadida...... VÄGA HÄÄLEKAS on selle noormehe peas ja seda PIKALT JUBA:....
31. oktoober 2014 09:07
Kuulis-kuulis. Ju siis keegi soovitas, et nii saab lihtsama karistuse ja ei pea vanglas passima.
Mis ma oskan öelda - üsna nupukas poiss. Siiski mõrvar.
Jaanus 31. oktoober 2014 09:07
Arge muretsege , kes hullari abiga karistuse kandmisest korvale hoida tahab , sel peab olema rohkem moistust kui sel poisil js tema isal kahe peale kokku . Siin mangib rolli muidugi raha . Viivitamatult tuleb lopetada ekspertiis Viljandi haiglas ja nouda selle tegemist Tallinnas .
maiden 31. oktoober 2014 20:57
Muide, ta viiaksegi Tartusse üle, ekspertiisi teostamiseks.
oh issand 1. november 2014 18:06
siiin niigi neid häältekuuljaid terve raja kant täis, enam ei mahu!

Tuuslar 31. oktoober 2014 09:03
Seda häält nimetatakse mõtlemiseks.
Tule taevas appi!!!! 31. oktoober 2014 09:01
äkitselt mõrtsukas kuuleb peas hääli, naisepeksja järsku hakkas unes kõndima.......
Jass 31. oktoober 2014 09:01
Hakkab juba vaikselt looma. Kõik on süüdi - hääled, kuri õpetaja, okupatsioon ja kasvõi tuuline ilm. Kaastunne mõrvatu lähedastele.
ants 31. oktoober 2014 08:59
sry,aga nüüd siis on papa palganud ``hääli kuulva``advokaadi vms....vat ei olnudki veebis tulistamine,aga päriselt lasid-nüüds jõuab tasapisi kohale
Mofo 31. oktoober 2014 11:37
Iga normaalne lapsevanem palkaks oma lapsele sellises olukorras advokaadi, tegu ju ikkagi oma lapsega.
roomas 31. oktoober 2014 08:58
Loll poiss ja see advokaat oleks justkui nüüd tema uus hääl peas. Oleks nagu kriminaalkoodeksist ridu veetud ja advokaat jutu selgeks õpetanud.
jaan 31. oktoober 2014 08:55
kas isa õpetab teda, kas hääl käskis ka püstoli kaasa võtta