Kodu

Eluasemelaenudele pannakse piirmäärad

Õhtuleht.ee, 30. oktoober 2014 18:25

5 KOMMENTAARI

n
no/ 31. oktoober 2014 18:04
need nõuded oleks pidanud juba ammu kehtestama ja võib.olla isegi pisut rangemad.
Oleks see suur mull kinnisvaraturul ära jäänud ning hinnaf oleks madalamad
a
31. oktoober 2014 08:01
Aga kui pangad oma "ülearusest" rahast lahti saamiseks tekitavad buumi. Annavad ühelt poolt arendajatele laenu ja pärast selle arenduse ostmiseks teisele poole laenu? Ja kui siis maailma "olukord" panga silmis muutub, ning keeratakse kõik rahakraanid kinni ning tekitatakse panga poolt järjekordne krahh, kes sellise asja eest vastutab? Nii kaugele tee seaduste tegijad
muidugi ei näe!
i
Indrek2/ 31. oktoober 2014 06:50
Khmmm... kui soov oleks kaitsta laenuvõtjat siis piisaks "võtmed pangale, laenust priiks" seadusest aga meil on ikka soov kaitsta vaeseid pankasid kes peavad piinlema olematute kasutmite käes.
s
Sulle-Mulle. Sina vaata kuidas ise saad./ 30. oktoober 2014 23:42
Mis asi see laenu tagatisvara veel on? Kui võetakse laen kinnisvara soetamiseks, siis see sama objekt ongi tagatiseks. Kui ehitad ise maja siis kõik maksed läbi panga ja ei miskit sularaha geissi. Oleks rahul üks ja ka teine aga meil ikka vaja sahkerda, et majalaenust ka veel auto ja tuusik Taisse saaks lisaks veel.
t
Tuusik Taisse/ 31. oktoober 2014 09:22
Õige, rsk! RFID kiip ka naha alla et mingit vingerdamist enam ei oleks! Iga samm dokuMENTeerida, igakuised tulud- kulud esitada pangale! Iga vetsupaberi tõmbamine ja kõhutuule laskmine peab pangas vastu kajama! Kõik ikka laenuvõtja õiguste tagamiseks !!