247 kommentaari

  /   00:48, 8. nov 2014
Inimesed ... poliitik ei pea olema populaarne. Poliitik peab tegema ebapopulaarseid otsuseid rahva ja riigi eduka eksisteerimise huvides. Jürgen Ligi on selline poliitik. Ebapopulaarne . M***n isegi. Ülbik. Ebakorrektne. Aga väga tark mees ... ja mees kes ajab oma asju mitte populaarsuse saavutamise eesmärgil vaid selleks, et asjad tehtud olek. ENSV st ei saa üleöö haoluühiskonna musternäidist , selleks kulub ebapopulaarseid otsuseid ja rahva vaeva. Aga Eesti on juba heaoluühiskond .. käisin just aasta ära võin kinnitada. Seega ... poliitik olgu poliitik , mitte PR modell. Ja lihtne inimene kes arvab, et kusagil on lõputu rahapott, mille arvelt ühe riigi elu kogu aeg paremaks muuta, mingu Edgari juurde, saab suppi ja küttepuid.
+
+++  /   15:07, 2. nov 2014
mats jääb matsiks! mida kauem püüad pildil olla, seda suurem mats oled, ilmselt püüad meeldida lastele ja ajupesu ohvritele, loodetavasti ei ole neid aga nii palju!
M
moraalilugejatele  /   09:28, 2. nov 2014
Reformierakonna poliitikud nutavad, et Ligile tehti liiga,Et mis poliitikud need on, kes ei oska andestada jne.Esiteks-peab oskama andetust paluda, et see oleks siiras, mida Ligi ei osanud, kui esitas peale vabandust ridamisi oma agasid. Teisalt jällegi halamine, et kuidas ühiskond on nii leppimatu, andestamatu ja inimvaenulik? Õige vastus oleks, et ära tee seda teisele, mida sa ei taha et sulle tehakse.Parim näide on võimukartelli suhted Keskerakonna ja tema juhiga, keda nahutatakse juba aastakümneid.Ei ole kohanud Reformi poliitikuid, kes oleks öelnud, et nüüd lõpuks aitab.Nii et enne kui loed moraali ühiskonna käitumise kohta, olgu oma ukseesine puhas.
-
---  /   21:32, 31. okt 2014
I saw it comin'
K
kas  /   21:31, 31. okt 2014
teda kunagi huvitas kellegi solvumine...???
K
Kolla  /   16:12, 31. okt 2014
lilla erakond.
J
jaak  /   16:06, 31. okt 2014
"Ma ei tahtnud saada ka Eesti Panga presidendiks sel põhjusel, et ministri töö on nii palju põnevam. Siin on võimalik palju rohkem ära teha – vaatamata palju suuremale pingele ja palju väiksemale tasule." Kas me kõik mäletame valesti? Jürgen Ligi pettumusest ja vihast kantud kirju oli tollal kogu press täis!
E
eih  /   21:02, 31. okt 2014
tema ei mäleta, et meie mäletame.
Maailmanaba nohh, mis tast tahta:)
K
Kui oli reformikate ülbitsemise aeg  /   16:00, 31. okt 2014
solvasid sa jürka väga paljusid.Su suhtumine rahvasse oli pehmelt öeldes põlglik ja üleolev.Minu tutvusringkonnas rõõmustavad enamused,et selline mittepoliitkorrektne inimene ei ole meil enam tõllas,kust saaks mitte diplomaadile ja poliitikule mitte kohaseid jämedusi rahva suunas pilduda.
N
Noh  /   09:59, 31. okt 2014
nüüd oli kukkumine tavainimeste sekka. Keeras käru oma 1000 eur arvetega.
Igal käru keerajal oma karma, küll see tuleb ega tulemata jää.
E
Erik  /   00:05, 31. okt 2014
See on viimaste aastate parim poliitintervjuu Eestis. Siin on nii palju probleeme adekvaatselt ära käsitletud, väga head küsimused on kohtunud ausate vastustega. Kõigil kritiseerijatel palun mõelda järele, kui haruldane see meie poliitikas on.
Nimetage keegi ükskõik mis erakonnast, kes räägib nii avatult ja täpselt probleemidest ja kaalutlustest. Võib ju mõne asjaga mitte nõustuda, aga paremini väljendada neid seisukohti on raske.
E
erik/00.05  /   13:13, 2. nov 2014
Mitmes kiidukõne see juba sul on,põheõpitud tekst aga kõlab Kuzzerlikult küll.
D
David Kalzman  /   21:49, 30. okt 2014
Isand Ligil on oma osa ses poliitseebbiseriaalis hästi pähe õpitud: märtriroll.
Jürgen Ligi teada-tuntud headuses ja tuttavas märtrirollis.Kes mäletab kuidas Ligi on juba kord tagasi astunud ning fööniksina tuhast tõusnud.. Oravad on üldse head teatrikunstnikud.
Tsiteerin J.Karilaidu:
"Kel juba hammas verel edukast 2007. aasta aprillist, võis teha planeeritud sooloetenduse. Aga me ei märka, et see kannab sarnaseid omakasupüüdlikke ja parteiliselt kitsaid motiive. Oravatel on sotse vaja ka peale 1. märtsi 2015. SDE reiting kukkus kivina ja arengu jätkudes peaks kogu Reformi büroo tulema, müts peos, kosja ka nende juurde, keda täna sõimatakse. See, mis hetkel toimub, on sotside kui Reformierakonna erootilise kumminuku täispuhumise show. Ligi oleks märter eestlaste kogukonnas, Ossinovski vene kogukonnas, hääled tulevad mõlemale."
N
nimi  /   21:48, 30. okt 2014
Jürgen peaks eetika tunde võtma.
N
nimetu  /   21:35, 30. okt 2014
Ei tundu se ligi midagi nii hea isik olevat,et telkust räägib vaid roosilisi juttu,aga huvitav palju ta endale selle pläma jutuga pappi tasku ajab
Mõtetu targutaja,etainulr endale
Pole ta midagi suutnud nagu Ansip et ainult eesti riigilt võlad ja kuhjaga
M
Mai Äss  /   18:58, 30. okt 2014
Kuulutada kompromissitut ausust ja siis valetada otse näkku: "Ma ei tahtnud saada Eesti Panga presidendiks!" Come on, man. Mis viisid siis oma paberid konkursile, kui ei tahtnud ikka üldse? Keegi politrukk seisis püssiga kuklataga või? Muidugi tahtsid, aga selles konkurentsis jäid põhjendatult ja suure vahega alla Ardo Hanssonile ning kõikvõimas Reformipartei imes lutti täiega. See oli kindlasti ehmatav, aga ei maksa ise hakata levitama ja lõpuks uskumagi puhast valet.
A
arvaja  /   18:48, 30. okt 2014
Ligi sai oma vitsad kätte ja paras talle. Paljudel pole sellest kahju, kui tahad poliitikas olla, pead oskama ka teisi solvamata suhelda, meeldib sulle see inimene või mitte. Kahju, et Ligi sellise matsliku käitumisega on ja muidugi ego on tal nii suur, et te selle tagant enam välja ei paistnud.
N
nipitiri  /   18:16, 30. okt 2014
Muidugi kellel poleks kahju meepoti juurest lahkuda ????
O
oh jah  /   18:07, 30. okt 2014
Ligi kõige suurem viga rahandusministrina ja poliitikuna on ikkagi see, et ta ei suuda aru saada PEAMISEST: meil ei ole probleeme mitte sellega, et Eesti on vaesem kui Soome, seda saab loomulikult seletada sellega, milline oli meie stardipositsioon. Meil on probleem väärtustega! Reformarite peamine mantra on, et õnn on rahas (ehk siis kui saame rikkamaks, tuleb õnn meie õuele). Iga vähegi mõtlemisvõimeline inimene teab aga, et majanduslik heaolu on vaid üks osa heaolutundest. Hoolimine ja inimestevaheline austus, sallivus, tervis, turvalisus jne on kõik vähemalt sama olulised ja tähtsad. Ligi aga demonstreerib sallimatust ja austuse puudumist nii otse-eestris kui internetis, sisejulgeolek on reformarite osavõtul (mitte küll ainult) muutunud nõrgemaks, peaminister teatab, et inimesed on lollid ja hullumeesed (hiljem muidugi asub musta valgeks keerutama nagu Ligi siin artikis), seadused kaitsevad kaabakaid (eriliselt tasub selles vallas ära märkida endist justiitsministrit Langi) jne jne jne.
E
ehk...  /   16:57, 30. okt 2014
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
-
-  /   18:10, 30. okt 2014
ära vingu siis!
V
VIKTOR  /   16:51, 30. okt 2014
Oss,lahku!
R
riin  /   15:53, 30. okt 2014
Kui paarkümmend aastat tagasi õpetajad palka juurde küsisid,kaagutasid Ligi ja Ansip kooris,et enne rikkaks siis palka!! Nüüd see loll põlvkond Soomes ehitamas ja ülejäänud lapsed stressis.Hea,et Ligi ka läinud,võib-olla nüüd....kahekümne aasta pärast ...!?
J
jj  /   20:52, 1. nov 2014
20 aastat tagasi oli aasta 1994. Jürgen Ligi ei olnud siis poliitikas, vaid elas ja töötas Saaremaal. Isegi Reformierakonda polnud loodud.
Alati ei ole Reformierakond süüdi.
V
Vanasõna  /   15:09, 30. okt 2014
on üks hästi toimiv vanasõna...ÜLBUS TULEB ENNE LANGUST!!!
J
juhin tähelepanu  /   14:03, 30. okt 2014
"Nestor või Sven Mikser ei juhi sotside erakonda, seda juhivad ikkagi Jaak Allik, Jevgeni Ossinovski ja Indrek Saar. Nende inimestega rääkimine on keerulisem."
Intervjuu on väga hea, sest toob esile tegeliku ohu Eesti riigis. Ossinovski on eesmärgile, VÕIM, pühendunud isik, isa poolt rahastatud eesmärgipäraselt ja ideoloogiliselt Alliku poolt toetatav. Ta ei räägi tegeliku tõe kategooriates vaid võimule viivas PR-kontekstis. Seda ei ütle otse Ligi, see on minu järeldus. Ja see on vabale Eestile väga ohtlik.
Mulle on selge, et Ossinovski on võrreldav võimu võtva Leniniga oma tegutsemis- ja keelekasutusmaneeriga, Allik on tema peaideoloog ja Saar tema politruk nagaaniga.
K
kui kena on täühelepanu juhtida ,siis ei pane me  /   17:46, 30. okt 2014
oma vana ja tigedat stalinisti tähele ja kallis jürgenikene saab mõnitada ja rahavoolusid juhtida edukalt.
Loomulikult teda värvanud riigi eduks,mitte Eesti eduks
M
ma olen ka nii solvunud  /   13:25, 30. okt 2014
et Ligi tõstis käibemaksu 20% peale, et pidevalt Ligi tõstab tubaka ja alko aktsiisimaksu, et riigteenistujad saavad nii kohutavalt kõrget palka, et Ligi liialt vähe süüdistab nõukogude võimu, et roosa on vahel must ja kollane lilla ja et orav näib haakristina, Nii solvunud olen.
A
adolf  /   12:50, 30. okt 2014
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
1
12.50  /   13:02, 30. okt 2014
Aga ise euroopamustlasteks meil endil olla sobib??Oma varad parseldasime iseseisvuse alguses maha,kõik mis riik teenib rahvanärutamisega jagame võõrastele,ise võtame euroopaliidult almust.Täitsa sobib Ligisugustele punaparunitele.
I
ingrid  /   11:13, 30. okt 2014
Poliitikute ettevaatlikkus ütlemistes on väga tähtis juba seetõttu, et asi võib minna globaalseks probleemiks. Näiteks väänab mingi riik poliitiku väljaöeldut nii nagu tema tahab. Ja kui see teine riik on halbade kavatsustega, siis võib sellest tekkida üüratu jama kas terves Euroopas, maailmas jms..
F
f  /   21:07, 1. nov 2014
Sa räägid diplomaatidest.
O
ok  /   11:07, 30. okt 2014
Ossnovski võib öelda ja kirjutada mida tahab, aga Ligi ei tohi isegi fakte välja lausuda?
K
kahjutunne  /   10:47, 30. okt 2014
Oleg Ossinovski on sündinud 1966 Alma-Atas Kasahstanis.
Õhtulehe tsensorile
http://et.wikipedia.org/wiki/Oleg_Ossinovski
Ole nüüd hea ja pane minu kommentaar tagasi. Kui eesti keel ei ole Sinu esimene keel siis palu kellegil seletada sõna "migrant" tähendust.
K
kuule tähenärija  /   11:29, 30. okt 2014
mis see sõna siia puutub, keel on inimeste mõtete väljendamiseks ja kahjuks ma ei saa Ligi mõtet puupeadele tõlkida, kuna see on nii räige, et kohe kustutataks.
Mari  /   10:46, 30. okt 2014
President Ilves on öelnud ühed tähelepanuväärsemad sõnad oma ametiaja jooksul „See mis on meid toonud siia, MEID ENAM EDASI EI VII.
Viimane aeg on algatada ühiskonnas laiapõhjaline debatt teemal "KUS ME TULEME JA KUHU OLEME MINEMAS“ . On vaja SISULISELT selgeks rääkida, analüüsida eesti ühiskonna arengut /suures osas TAGURPIDI KÄIKU/ nende 23 iseseisvusaasta jooksul. Vaadata näkku meie peamistele sotsiaal-majanduslikele näitajatele AJA TELJEL. Analüüsida, millised on meie riigi ja MAJANDUSE JA SOTSIAALSE arengu peamised pidurid . Kavandad järgnevad hädavajalikud sammud EESTI RAHVA ELLUJÄÄMISKS. Milline oleks see MEEDIA VÄLJUND, kus see võimalik on ja eksperdid , rahvas, EESTI MÕTLEVAD INIMESED, saaks oma SEISUKOHTI väljendada ilma suuremate tarade ja tõkenditeta?
Masendav on , et peamine võimupartei on presidendi sõnade suhtes kurt ja oma rahva suhtes pime ja kurt ja trügib oma iganenud sisult pehkinud poliitikat nürilt ja tuimalt edasi –ikka eesti maa rahvast tühjendamise suunas.
S
See meedia väljund  /   11:30, 30. okt 2014
saab olla ainult Tallinna TV-s, vaadake Vaba mõtte klubi!
N
njaa,Tallinna TV on süüdi ja okupatsioon on süüdi,et herr Ligi ei saa oma  /   14:07, 30. okt 2014
NLKP põhikirjast üle ega ümber .
Tallinna TV on süüdi,et 100 tuhat eestlast on jätnud oma isade maa kommunistide lagastada ja hävitada.
V
Veel kord  /   10:46, 30. okt 2014
Ligi sai selle, mille oli juba ammu ära teeninud, nii et puhaku rahus. Ossinovskile jõudu!
H
heasoovija  /   10:44, 30. okt 2014
kuule ligi, kui oled solvunud, hea soovitus sulle. astu parteist välja, sinna akna alla. või astu hoopis keskerakonda.
I
Imestan  /   10:43, 30. okt 2014
Ligi solvunud??! Huvitav! Ta peaks ainult enda peale solvunud olema------! Ise ta "mängis" oma ülbe ja ilmeksimatu sõnavõtuga ministrikoha maha. Reformierakonna kolm probleemset ( just eneseväljenduse osas) Ansip ( ka mingi aeg vabandas rahva ees moka otsast) Lang (kes muutus Eesti kultuurile ohtlikuks) ja Ligi --------nende poliitikute käitumisest on ammu kõrini. Parem kui nad üldse suud lahti ei teeks-----jääks mingi muljegi neist! Kogu see "aateline " jutt on mula------- Keegi oleks Ligi käest pidanud küsima .et kus on piiriraha. mis Euroopa Liit meile eraldas? Pole piiri ---pole raha---pole Ligi ka enam! Selline siis oli meie "tubli " rahandusminister!!
Tore .et tagasi astusid------
U
Uskumatu!  /   10:36, 30. okt 2014
Loen siin kommentaare ja ei saa aru, oleks nagu eesti keeles kirjutatud, aga tõsised eestimaalased siin sotsialismi ja ENSV majandust kiitmas - ülistamas?! Kas rohelised mehikesed on meil juba kohal ja oskavad eesti keeltki?! Kas teil on juba meelest läinud, kuidas me 90.-ndate alguses talongidega võid ja aluspükste ostsime? Vot siis olime me kerjused... Ja mis ENSV tööstust siin ülistatakse?! Need vanad amortiseerunud masinad kõlbasid ainult töö mängimiseks ja vanarauaks. Ligi-Ossinovki konflikt on juba ammu muutunud kahe maailmavaate konfliktiks. Kas te, sotside kiitjad, tahate tõesti tagasi sinna, kust me tulnud oleme...?! Sellised riigid on veel täiesti olemas, kes soovib, pole vaja Eestis seda eksperimenti kordama hakata!
V
Vaikki  /   10:40, 30. okt 2014
Örav
Ä
Ära valeta  /   11:33, 30. okt 2014
aluspükse ja võid pole keegi talongidega ostnud, kuigi teie, reformaritest ärimehed need ladudesse peitsite.
U
Uskumatu!  /   11:55, 30. okt 2014
Ei ole orav ega reformar, olen täiesti tavaline eesti inimene ja ei valeta! Olid sellised suured rohelised poognad, kus vastavalt talongi numbritele anti poest lisaks võile ja pesule ka suhkrut, piima, tikke ja muud kraami.
J
jah  /   12:02, 30. okt 2014
ja mõnel inimesel on siiamaani tikkude ja seebi tagavara kuni surmani, kui on talongid, tuleb ju ka see välja võtta, mida tegelikult pole vajagi, aga võid ja aluspükse küll talongide eest ei saanud, seega valetad.
O
Olgu sul oma tõde!  /   12:25, 30. okt 2014
... aga see ei tähenda veel, et mina valetan. Kõigil ei olnud kaubanduses tutvusi...
D
ddhgs  /   21:11, 1. nov 2014
Mina mäletan küll võitalonge. JA reformierakonda polnud talongiaastatel olemas.
Reformierakond loodi 1995. Hindade tõus ja talongid tulid 1990-1992- enne krooni.
D
dd  /   21:12, 1. nov 2014
Sinu jutt ei ole küll parteitu oma.
V
Vanaraud?  /   11:50, 30. okt 2014
Kogu tõsiseltvõetav tööstus ja infrastruktuur kasutas-kasutab veneaegset tehnikat ja hooneid. alates eesti energiast ja lõpetades põllumajandusega.
K
kurb oli see,et juutidelt kuldhambaid murda   /   14:15, 30. okt 2014
sel ajal ei saanud.
T
Täähek  /   10:04, 30. okt 2014
Lähen ostan pioneeride ajalehe Säe, äkki seal ka hala...
L
Ligi maha!  /   10:02, 30. okt 2014
Ligil on sügavad alaväärsuskompleksid. Mees, kes solvab korduvalt kõiki kes tema arvamusega ei ühine, vaevleb kompleksides. See mees on Ligi. Hea, et tast lahti saime.
N
nimi  /   21:13, 1. nov 2014
Kui inimene kirjutab omavahelises vestluses midagi, siis seda teeme me kõik.Selle vahega, et mõne jutud tiritakse enne valimisi, et nende alusel inimest rünnata.
M
Marko  /   09:55, 30. okt 2014
Paljud ettevõtjad on jürgen ligi peale solvunud ja tüdinenud tema ülbusest
H
her  /   09:45, 30. okt 2014
Her ligi , shit hapens aga hoia kõva!
J
Jaan Jalgratas  /   09:42, 30. okt 2014
Haige, aga ülbe vend!
R
reaalsus  /   09:36, 30. okt 2014
Õudsemat ego ja enesekiitust annab ikka välja mõelda.Nüüd veel näeme õiget nõukaaegset politrukki,kes ei tunnista ,et ikka 23 aastaga oleks pidanud mõne sendi rahvale ka jätma.Samas küsiks Ligi käest,kas venelane viis Eestimaalt tööstuse kõik ära kui iseseisvus saabus?Kuhu see kõik jäi,ärastati,varastati ja müüdi oma parteibosside ja Ligide poolt maha.Nüüd otsib sõnades sellele teole õigustust selajal 5a käest.Seegi,mis järele jäi topitakse oma taskutesse veel tänagi.Need,kes seda riiki üldse on ülal hoidnud,sunnitakse hinge sees hoidmiseks välja rändama.Õigustas seda alles viimases foorumis jälle-MIS RIIK SEE ON???
R
Reaalsus on see  /   21:17, 1. nov 2014
et ligi pole olnud komparteis. TA ei olnud ka erastamise juures. S
ee on Sinu märg unenägu, et reformierakond on kõige juures. tööstus kadus, sest kadus NSVL, kadus vajadus plaanimajanduse moodi toota. Mondi ühest majandussüsteemist teise. Küllap oli ka ebaõiglust. Kuid riigistatud ettevõtted kas erastati või tagastati omanikele. Ei ole sellist asja, et kõik on rahva oma.
Kaua võib niimoodi valetada ja laimata?
R
ReaalsusEestis  /   22:35, 2. nov 2014
ÜKS KARVASTE JA SULELISTE PUNT VALITSEB JUBA 20 AASTAT ÜHE MALLI JÄRGI.SULLE-MULLE,TEILE MITTE MIDAGI.AH OMANIKUD OLID SIIS PARTEI BOSSID,KES OMA SUVA JÄRGI TEGUTSESID?ON TÄNASENI RIIGI OMANIKUD JA KÄITUVAD KA VASTAVALT.PLAANIMAJANDUS JA NÕUKOGUDE VÕIM TOIMIB KA TÄNASEL PÄEVAL PARTEI JUHTIMISEL EDUKALT EDASI.RIIGIKOGULASED ISTUVAD JU NÕUKOGUDES,MIS SIIN SIIS TEISITI ON NSVL-IST???
K
karm otsus jah  /   09:21, 30. okt 2014
ma oleks ka löödud, Partsi asemele pandi 2 naist, Ligi asemele ainult 1.
M
matsu  /   09:07, 30. okt 2014
Mis poliitkorrektsus? Elementaarne viisakus ei luba öelda teisele inimesele "punane migrant", ära kaaguta", vasikasilmadega loll tibi" jne.
O
Oled venelase palgal või  /   21:22, 1. nov 2014
Kas elementaarne viisakus lubab fakte moonutada ja laimata?
Too palun faktid, kus ta ütles "vasikasilmadega tibi"?
Ta ütles et Kallas oli vait kui oli koosolek vaatas oma suurte silmadega. JA siis kolis Facebookis seletama. Jutu mõte oli see, et ta koosolekul ei teinud suud lahti, kui oleks saanud ja võinud.
Kes ütles punane migrant? vastus, Sina.
Ainuke koht, kus sa ei valeta, on väljend "ära kaaguta".
Selle koha pealt, simson kaagutab jah.
Ja võiks selle lõpetada, olen Jürgeniga nõus.
2
21.22salalik punane või lilla  /   13:36, 2. nov 2014
Ainult hull võib hullu kaitsta,kui poliitkorrektsus rusuv on ja inimlikkus puudub.
M
minu  /   09:04, 30. okt 2014
noorus ja minu vanemate elu möödus ka nõukogude ajal, need elud olid persse keeratud just nõukode võimu poolt, nii et mina olen ka solvatud haridusministri poolt. Kas olete kuulnud võimuesindajate suust sõna südametunnistus, nüüd kuulsin jälle seda haruldast sõna- SÜDAMATUNNISTUS. Jah, noortel või väga rahulikku elanud inimestel on raske kuulata OTSE ja brutaalsel viisil väljaöeldud tõde. Väljaütlemise viis ei muuda asja olemust ja tulebki öelda brutaalselt, et tegelik olukord ütlejani jõuaks. Minu hääl kuulub Ligile.
S
sinna taguotsa on elu keeranud ikka ligisugused  /   11:39, 30. okt 2014
Vaatasid eile Radari saadet või Kodutunde saadet varem? Nii sitas*i pole nõuka ajal küll elatud, kus rikkurid kahmanud kõik rikkused oma tasku, aga rahvas kõngegu või põgenegu riigist. Millegipärast isegi lapsi ei sünni praegustes "paradiislikes" oludes piisavalt, kui nõuka ajal sündis.
G
gfds  /   21:23, 1. nov 2014
Lapsi ei sünni kui riigid on kõrgelt arenenud.
Lapsi sünnib palju vähem arenenud riikides. Nii on paraku faktidega.
A
Ausus ja siirus kaunistavad riigimees Ligi..  /   08:58, 30. okt 2014
Ossinovski oma vastupidise moraaliga oskas panna kolleegile jala taha ning organiseerida valelikult rahvusvahelise skandaali nagu oleks minister Ligi teda rahvusliku päritolu pärast alandanud.Mees paistab tänaseni uhke olema oma "võiduka" käitumise üle...O tempora o mores ja selline jätkab haridusministrina !!!
L
Lugeja  /   08:55, 30. okt 2014
Väikese mehe kompleksid .Loomulikult ei taha loobuda. Aga aru ka ei saa et õpeta siis endast nooremat kes on nagu su poeg aga ära solva. Aga ujumas käies sama lugu kui on Ligi siis teised ei tohi rajal ujuda. Mina ja maailm on Ligi.
L
lugeja  /   08:47, 30. okt 2014
kas ei taha oma soojast kohast loobuda ei midagi muud võiks ka proovida maainimeste rasket tööd teha siis tead mis on töö tegemine
Õ
Õppimine  /   08:36, 30. okt 2014
Ligi pole millestki aru saanud ega õppinud.Sellised inimesed on nagu vanad tammekännud-ei nemad muutu, kui, siis vaid kõvemaks ja kangemaks.Aga et püüda reaalsust mõista, seda pole.Kui Ligi on kõike kirega teinud, siis küsiksin, kas ta on kirega ka rahva kerjuse tasemele viinud ning sundinud ta oma maalt lahkuma?Sotside kohta aga ütleb ta õigust.
X
xxx  /   08:33, 30. okt 2014
Ligi ärgu öelgu siis teistele solvanguid.Nii kõrgel ametikohal olev inimene ei tohi endale sellist ülbet käitumismaneeri näidata.Selliselt ei käitu tänapäeval isegi voorimehed.
P
pagan  /   10:10, 30. okt 2014
ära aja pada-kammitud inimene
L
Ligi  /   11:41, 30. okt 2014
ära mulise siin.
J
jupike jumalat jah  /   08:32, 30. okt 2014
Ja muidugi,kui oled ikka matsiks loodud,on korrektsusega tõesti raskusi.Seda oleme näinud juba aastaid ja eneseõigustus selles reas loogiline samm.Inimene ei suudagi aduda,etmidagi viltu on,teiseltpoolt on see partei sissejuurdunud mentaliteet-MINA JA MAAILM.
V
vaene  /   08:24, 30. okt 2014
Hea oli, et sinuga on kōik. Mine geograafiks tagasi.
K
katt  /   08:13, 30. okt 2014
..tahan öelda ainult niipalju,et kõik trügivad REF erakonda ,sest siis on kindlustatud nii
"toiduahela " hüved kui ka e-hääletuse tulemused... kiruda sotsialismi aega on Ligil
ehk mõtetu,kuna sõjajärgsed (kes ei sõitnud minema) SÄILITASID TEILE EESTIMAA,
kus oli tööd ja leiba ja puhas loodus .......edasi pole sügavamat mõtet rääkida kui
inimene peab ennast "jupijumalaks"
H
Huvitav,  /   07:53, 30. okt 2014
kas päevast päeva on siin kommenteerimas ainult üks seltskond? Midagi asjalikku(enamusel ) öelda ei ole , aga halvasti saab ikka öelda ja üsna rumalalt. Kahju!
  /   18:07, 30. okt 2014
Ma arvan, et ei ole üks seltskond. Inimesed arvavadki nii. Ja rumalad muidugi, et seda elu välja kannatavad
H
Huvitav,  /   07:53, 30. okt 2014
kas päevast päeva on siin kommenteerimas ainult üks seltskond? Midagi asjalikku(enamusel ) öelda ei ole , aga halvasti saab ikka öelda ja üsna rumalalt. Kahju!
7
7.53  /   08:35, 30. okt 2014
Sama siinpool,palgalised kaitseinglid pidevalt valvel ja vastu sõimamas.Enda silmas ikka palk olematu,teiste pinnud pee torkimas.
7
7.53  /   08:35, 30. okt 2014
Sama siinpool,palgalised kaitseinglid pidevalt valvel ja vastu sõimamas.Enda silmas ikka palk olematu,teiste pinnud pee torkimas.
7
7.53  /   08:35, 30. okt 2014
Sama siinpool,palgalised kaitseinglid pidevalt valvel ja vastu sõimamas.Enda silmas ikka palk olematu,teiste pinnud pee torkimas.
  /   09:37, 30. okt 2014
kuidas endaga lood muidu???
A
axel  /   07:43, 30. okt 2014
Terve eesti rahvas on solvunud Reformierakonna poliitikast!!!
M
mari  /   09:40, 30. okt 2014
Kuule jopski, räägi enda eest!! My ass...kogu eesti rahvas...
K
kas siis käputäis rikkureid  /   11:43, 30. okt 2014
on ainult rahvas? Kõik ei ole veel teie eest põgenenud ja nälga surnud.
9
9,40munadega mari  /   13:24, 30. okt 2014
Jopski käest kuuleme.My ass-politrukk refist!1.märtsil näeme.
2
21.26  /   15:01, 2. nov 2014
Vale,ei näe Eesti metsade vahel ühtegi kesikut ringisibamas,punaseid oravaid ikka mõni on,üks vaeseke oli autoalla jäänud,just nagu meie Ligi oma suuvärgi ohver,kibestunud stalinike õiguse otsingul.Ettevaatamatus maksab karmilt kätte,nii ongi.
M
mina, eestlane  /   21:26, 1. nov 2014
ei ole.
I
Igaljuhul  /   07:33, 30. okt 2014
Ligi on korrektse välimusega mida igayhe kohta ytelda ei saa ja Roivas ise ytles et talle avaldas survet meie president.
M
Mõistan Jürgenit  /   07:11, 30. okt 2014
Ja olen selles konfliktis tema poolel aga Ossinovskist on ka kahju.Eile Foorumis ei saanudki sõna suust ja oli terve saate nagu tuppa sittund kass.Arvan,et roosad toppisid ka Ossinovski tanki ja tema valik see skandaal ei olnud.
M
mats  /   07:06, 30. okt 2014
arvan et ligi teeb järgmistel valimstel ühe valimisrekordi. samas on huvitav ka ossi valimistulenus - praegu hüppab ta hoogsalt ühest ämbrist teise ja proovib siis ämbrid jalaotsas poliitmaastikul ja kõnepultide vahel vaikselt ringi joosta - enamuse eestimaalaste jaoks on selline käitumine koos vastavate sõnavõttudega põlastusväärne kuid paraku on eestis olemas ka see sihtgrupp kellele ossi ossilik käitumine tundub ainuõige ja imponeeriv. jääme ligile pöialt hoidma - eesti vajab töökaid, kompetentseid ja otsekoheseid inimesi. sotside ja keskide libekeeled pole ligi küünemustagi väärt!
M
muidugi  /   11:45, 30. okt 2014
tõi ju Jürgen järjekordselt rahvusteema valimisvankri ette, kõik natsid annavad tema poolt hääle.
  /   13:30, 30. okt 2014
kõik natsid,ise padu puna lilla-ehk ikka need ,kes Eestirahvast lahti tahavad saada.Kust siis lennuki külv võõrastele tulema peaks?Esialgu muidugi euroopa abist aga hiljem-lähebki omal sisserändajaid vaja ju.
K
kahjutun...  /   06:59, 30. okt 2014
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
M
Mõistmatu  /   07:16, 30. okt 2014
Ossinovski ema poolsed sugulased on jummala eestlased ja seega nimetada teda migrandi pojaks või sisserändaja omaks on üpriski vale. Pea iga nn eestlase sugupuust võib leida võõrast verd...
N
Nii  /   12:53, 30. okt 2014
et siis Irina Aserist on puhas eestlane? Ma ei usu, et eestlane paneb oma lapsele sellise nime.
E
Erica  /   13:11, 30. okt 2014
Jah ikka - Irina, Aserist .
Aga see pole see teema millest jutt.
  /   06:48, 30. okt 2014
kõige antipaatsem poliitik. väga solvav ja õel teiste suhtes. väga ebameeldiv inimene.
M
moraal  /   06:40, 30. okt 2014
selline : kui suhtlemisega on probleeme, siis ei ole vaja töllerdada meedias ja suhtlusvõrkudes.
tekst näoraamatus oli ikka väga segane ja selles on ikka autor süüdi.
jutt edukusest ? poliitikute ja ettevõtjate sahkerdused on meil tekitanud suure osa nn. kõrgklassist .
maakeeli on tegemist varaste ja petturitega.
K
kodanik  /   06:22, 30. okt 2014
Aitab juba selle tüübi halast ja solvumistest!
K
kas selles on ka  /   05:48, 30. okt 2014
nõukaaeg süüdi,et meie riigis on miljardäre ja miljonäre, aga katsu sa neilt palka kätte saada või annetusteks sentigi.
E
ei ole või?  /   06:16, 30. okt 2014
Kõik nad on nõukaaegsed tegelinskid või nene järglased.
R
Rahade väljavoolamisest  /   05:27, 30. okt 2014
ärge teda syydistage sest EUavaldab survet ja tema peab selle täitma- selle piiriraha kohta tahaks kyll teada nii suur summa . Seal moni läheb ikka ahnusest lohki. Toepoolest kuhu jäi see raha. Ärge ytelge et ei tea.
R
Rahad välja  /   06:02, 30. okt 2014
2012 läks läbi pankade välja üle 700 mljoni!
  /   06:24, 30. okt 2014
J
jurka  /   05:07, 30. okt 2014
Ära pane tähele-Eestis on praegu aeg,kui vöimu juures palju oinaid ja tuleb juurde.Tulevad kohe karja kaupa.
T
triin  /   04:11, 30. okt 2014
Ka mind ajab marru see nn."Poliitkorrektsus"."Tänan--kallis kolleeg!" -----ja asja olemus jääb sõnamulina taha ja ajalimiiti ei tohi ületada,mis sest,et sõnavõtu mõte jääbki avamata.Ligi on jah "kasimata suuga!",kuid ta ei öelnud mitte midagi valesti,CCCP tõi kaasa taandarengu,"abituse sündroomi!",meeletud hordid immigrante,kellele ei läinud karvavõrdki korda,et sellel maal on teistsugune kultuur,teistsugune õhustik,teistsugune rahvas---neile oli tähtis ainult vorstiviilu paksus,kõigest muust astuti lihtsalt üle.Ligi ütles välja ka tõe,et seda "roosat" erakonda,kes nagu li......s heidab ühte igaühega,kes neil oma rahvaste sulandamise ideed aitab teostada.Seda erakonda ju juhivadki veendunud kommunist Allik,rahad tulevad papa Ossinovskilt ja kuidas sa tema võsukest siis kõrvale lükkad ja see kasimatu Saar,Mikser on vaid maskott.Juba kõlavad "ideed" vene keelse koolihariduse 100% taastamiseks,varsti nõutakse ametlikult teise riigikeele kehtestamist (tegelikult see juba kehtibki,kui tööle ei saa eestlasest noor inimene,kes vene keelt ei valda),varsti nõutakse ,et eestlane hoiaks "poliitkorrektselt oma suumulgu koomal ja ülistaks meie vabadusest vabastajaid,kes üha rohkem ja rohkem domineerivad---alustades Toomist (kes solvas eestlasi kuulutades eesti keele kadumist,seega ka eestlaste kadumist ja mis see venelaste käes ikka ära ei ole,nad on suutnud kümneid väikerahvaid alla neelata ja nagu katk edasi levida) ja lõpetades nüüd Ossnovskiga,kes ilmselt käsi hõõrub,et sai ühe eestlase paika panna.
K
Katk oma riigi poolt ehk??öösel 4.11  /   13:53, 30. okt 2014
Aga mina ootaks endistest kommudest vabastajat,kes riiki õhukeseks süüdimatult edasi viilivad.Ühest unioonist teise ja hullem priiskamine käib,kui eales enne.Talongi süsteemi tegid ka omad pumbajuures olevad Ligid,kes ladudesse kauba seisma panid,et kasu lõigata.Ossinovskile muidugi suur au,et suudaks kohe riigipöörde korda saata,mina veel nii sinisilmne küll poleks.Kui mõnel ülbusest katus sõidab,siis usu aga.Kui üks on roosa,siis teine puha punane tänaseni.
L
Ligi  /   21:32, 1. nov 2014
Olen minagi nime poolest. JA informeerin Sind selle või jutu osas. Ligi oli Saaremaal sel ajal , kui polnud ei reformierakonda, ega isegi Eesti VAbariiki veel.
Võilaod olid rublaaja lõpus, kui rubla kukkus ja Eestis talongiga saia-võid seepi sai.
Milleks eel laimamine ja viha õhutamine?
KAs Sul pole mälu või ajataju või oled loll või pahatahtlik?
VAata oma faktid üle, "aus" eesti inimene.
Mis eetilist poliitikat poliitiku sa ootad, kui laimad-valetad ja silm ka ei pilgu?
  /   14:02, 2. nov 2014
Mis sa jahud ikka ühte jura,valetab Ligi,et riigil võlgu pole-on ju ometi.Kas sellist juhtimist ongi vaja,kus faktid on tabu ja inimlikkus puudub???
S
Soovime Jürgenile edu !!  /   03:04, 30. okt 2014
Järgmised valimised võidab härra Ligi!Ausus ja siirus kaunistavad riigimeest! Tema oponendist haridusministrile on sellised mõisted võõrad,kolleegile "noa selga löömine" aga uhke tegu...
S
Seltsimehed kommijad  /   02:34, 30. okt 2014
Pugemine, pugemine ja veel kord pugemine.
E
ELAGU JÜRGEN LIGI!  /   02:05, 30. okt 2014
Vähemalt üks normaalne spordimees, kes käsitleb asju nagu on ja ei põe! Edu!
P.S. Ei ole reformarite pooldaja!
J
jopa kolla  /   02:54, 30. okt 2014
nabi on kõvem spodimees
K
körvetis  /   01:32, 30. okt 2014
Ma ka ei ole poliitiliselt korrektne, näiteks söna neeger on minu meelest täiesti tsvaline ja neutraalne söna. Aga samas ei ole ma avaliku elu tegelane, mispuhul päris köike ikka ei saa suust välja lasta mida tatt on sinna toond
J
Jass  /   01:21, 30. okt 2014
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
S
saage tuttavaks  /   05:14, 30. okt 2014
tüüpilise sisserännanud venelasega
R
Ristiema  /   01:06, 30. okt 2014
Oh mis hale lugu. Väänasin just taskuräti kuivaks.
Ja kust küll võetakse, et Ligi oli hea rahandusminister? Kui välisinvestorid lahkuvad, töötegijad lahkuvad ja tööandjad ägavad maksukoorma all ning pankade miljardilised kasumid viiakse välja - kas see ongi hea töö?
J
just nimelt.  /   01:11, 30. okt 2014
Hea töö eestlaste riigi hävitamisel. Kõik määgijad teavad ja kiidavad.
L
lambale  /   05:19, 30. okt 2014
Saabki teist Eestimaa õhu puhtamaks.
5
5.19täitsa lammas  /   13:58, 30. okt 2014
Sinusugustega on riigil üsna pea lõpp või ootad kaltsupäid,kes mõistuse koju juhataks?
T
tark  /   05:16, 30. okt 2014
Teised kohe kindlasti tunduvalt lollimad.Raskel ajal ainuöiged otsused.
L
lugeja  /   00:47, 30. okt 2014
Siis viimane aeg psühholoogi poole pöörduda. Pealegi, kuidas nimetada inimest, kelle jaoks korrektsus on rusuv... vahet pole, kas poliitiline või mitte. Avalikus diskussioonis tuleb mõlemal poolel täpselt ühtemoodi sellest korrektsusest kinni pidada. See on emotsionaalse intelligentsuse küsimus. Joppmattidega ühtegi probleemi selgemaks küll ei saa.
M
mis  /   05:18, 30. okt 2014
kuradi korrektsus-oma tööd tuleb tunda.
J
Ja mida ma loen siit ridade vahelt?  /   00:40, 30. okt 2014
Õhtulehe abil tehakse juba järgmisteks valimisteks lobitööd. Koodetavasti Proua Lauri ikka on teadlik, oma ajutisest töökohast.
S
sulle   /   00:26, 30. okt 2014
selle nutulaulu järeldus : rahandusministri portfell on siiski tähtsam ja kallim,kui terve eesti rahva heaolu. sinu elu ainuõige samm oli tagasiastumine.aga ,et see kindel oleks ,siis veel vaja saada kõrgemal olevate instanside jaatav vastus.seni aga on kõik veel lahtine.
A
ASsa  /   00:08, 30. okt 2014
Mina, sotside endine valija, NÕUAN OSSINOVSKI TAGASIASTUMIST. Inimene, olgu ta või venelane, kes ütleb, et 50 aastat nõukogude okupatsiooni ei teinud Eestile midagi halba, ei saa olla HARIDUSMINISTER. Selline inimene ei saa olla isegi lihtsalt reapoliitik!
I
irw  /   00:12, 30. okt 2014
mis see nõukogude võim sulle halba tegi ja kuidas see on seotud sellega , et poliitikud ei oska 23 aastat midagi peale hakata ühe väikese riigiga. ossinovskil oli õigus - võinuks ligile rohkematki öelda.
K
Kriitik  /   00:22, 30. okt 2014
Kas sa mõtlesid seda küsimust tõsiselt või?
T
täpsustaja  /   05:21, 30. okt 2014
Sovjetid ootavad ju kandikul kättetoomist.
K
kättetoomisest pole praegu juttu,  /   11:54, 30. okt 2014
kui vaid päris paljaks ei röövitaks.
S
sina ASsa   /   00:32, 30. okt 2014
...lihtsalt vassid ja valetad! Ossinovski pole midagi sellist öelnud mida sina väidad! Või on sul vähese lugemuse tõttu raskusi tekstist arusaamisega? Samas tuleb Ossinovskiga paljuski nõustuda....üle 100000 lahkunud eestlase on suuresti reformerite "hea" töö tulemus milles lõi usinasti kaasa ka Ligi! Ei saa muidugi unustada ka Laari...just "isamaalaste" poliitika tõukas vankri sellises suunas liikuma.....reformikad võtsid ohjad lihtsalt teatud hetkel üle!
K
kas...  /   01:18, 30. okt 2014
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
S
soovitaja  /   05:22, 30. okt 2014
Nõuka ihalejaid ootavad põhja korea ja kuuba pudrumäed.
X
x  /   05:24, 30. okt 2014
Lihsalt vaimuhaige.
K
Kuubas  /   06:21, 30. okt 2014
Kuubas on muide tasemel arstiabi, kodanikele tasuta ja kohene!
K
Kuubas  /   06:22, 30. okt 2014
Kuubas on muide tasemel arstiabi, kodanikele tasuta ja kohene!
J
ja rahvas pidavat seal ka rõõmus olema,  /   11:56, 30. okt 2014
mitte nagu siin heaoluriigis, kus valmis üksteisel kõrid läbi närima. Kas niisugust Eestit tahtsimegi?
D
dolbajoob  /   23:17, 29. okt 2014
Tuleb välja,et ka Leedus on rumalad ministrid. Tervishoiju minister Gedeminas Cerniauskas solvas oma kolleegi ja pidi astuma tagasi.
T
timo  /   22:57, 29. okt 2014
Ligi jutus on iva. Siiski keeras ta vindi raginaga üle, kui jätkas "Foorumis"vana "kolmeduurilooga" kodumaise vaesuse põhjendamist. Siin oli Ossinovskil ilmselt õigus: veerand sajandit omariiklust on andnud piisavalt aega "viie rikkama hulka trügimiseks"! Sinna mittejõudmine -viimase viie hulgas tilpnemine - on juba kahtlaselt sihiteadliku tegevuse tulemus. Kui Eesti Vabariik 1940 eksisteerimast lakkas, ei tulnud kellelegi pähe seda tsaariaja taagana serveerida või ristirüütleid toimunuga siduda! Pigem on meie olukorras süüdi juba kurat teab mis ajast pärinev juhirolli jõudnud tegelaste eripärane soov oma rahvast inimkatsetes kasutada. Seejuures tundub olema otsustav katse ise, mitte selle eelnev hoolikas läbimõtlemine. Kuna meil on liialt palju katsealuseid valinud kõrvaltvaatamise ja mitte-osalemise näiteks Soome, Iirimaale, Rootsi, Norra, Austraaliasse või veel pagan teab kuhu varjumise läbi, siis peabki rahandusminister esimese "kannatajana" tagasi astuma.....
K
Kriitik  /   00:24, 30. okt 2014
Kas see viie parima hulka pääsemine ei eelda seda, et teised riigid seisavad paigal või on taandarengus? Kui naiivne võib olla, et jahuda pidevalt viie hulka pääsemisest?
U
uku  /   05:28, 30. okt 2014
Suur ja vöimas Saksamaa pole 25-aastaga suutnud sotsilismi kahjustusi likvideerida.
K
kuidas nii?  /   11:59, 30. okt 2014
Pärast häbistavat sõjakaotust tõusid 20. aastaga edukuselt juhtriigiks Euroopas. Meie aga viimaste seas.
5
5.28Reffi kuzzer,kas sa magad ka vahepel??  /   14:16, 30. okt 2014
Päris segi,mine vaata,sellise jutu eest saad Saksamaal kolakat.Nendel aitas 10 a,sest teati mida teha,meil aetakse võõraid asju ja oma taskuid täis.
S
SEe osa saksamaast, mis ei olnud NSVL okupatsiooni all  /   21:37, 1. nov 2014
Adenaueri poliitika jah aitas Lääne-Saksamaad, kuid liitumise järgselt kui kaks: IDa- ja Lääne-Saksamaa taasliideti, ei ole need erinevused kadunud.
  /   15:08, 2. nov 2014
Mis sa laimad ja valetad,kust läks nüüd õigustust otsima-Saksamaalt,tule taevas appi.Kõige rikkam riik,kes juhib EuroopaLiitu.
T
timo  /   22:57, 29. okt 2014
Ligi jutus on iva. Siiski keeras ta vindi raginaga üle, kui jätkas "Foorumis"vana "kolmeduurilooga" kodumaise vaesuse põhjendamist. Siin oli Ossinovskil ilmselt õigus: veerand sajandit omariiklust on andnud piisavalt aega "viie rikkama hulka trügimiseks"! Sinna mittejõudmine -viimase viie hulgas tilpnemine - on juba kahtlaselt sihiteadliku tegevuse tulemus. Kui Eesti Vabariik 1940 eksisteerimast lakkas, ei tulnud kellelegi pähe seda tsaariaja taagana serveerida või ristirüütleid toimunuga siduda! Pigem on meie olukorras süüdi juba kurat teab mis ajast pärinev juhirolli jõudnud tegelaste eripärane soov oma rahvast inimkatsetes kasutada. Seejuures tundub olema otsustav katse ise, mitte selle eelnev hoolikas läbimõtlemine. Kuna meil on liialt palju katsealuseid valinud kõrvaltvaatamise ja mitte-osalemise näiteks Soome, Iirimaale, Rootsi, Norra, Austraaliasse või veel pagan teab kuhu varjumise läbi, siis peabki rahandusminister esimese "kannatajana" tagasi astuma.....
T
timo  /   22:57, 29. okt 2014
Ligi jutus on iva. Siiski keeras ta vindi raginaga üle, kui jätkas "Foorumis"vana "kolmeduurilooga" kodumaise vaesuse põhjendamist. Siin oli Ossinovskil ilmselt õigus: veerand sajandit omariiklust on andnud piisavalt aega "viie rikkama hulka trügimiseks"! Sinna mittejõudmine -viimase viie hulgas tilpnemine - on juba kahtlaselt sihiteadliku tegevuse tulemus. Kui Eesti Vabariik 1940 eksisteerimast lakkas, ei tulnud kellelegi pähe seda tsaariaja taagana serveerida või ristirüütleid toimunuga siduda! Pigem on meie olukorras süüdi juba kurat teab mis ajast pärinev juhirolli jõudnud tegelaste eripärane soov oma rahvast inimkatsetes kasutada. Seejuures tundub olema otsustav katse ise, mitte selle eelnev hoolikas läbimõtlemine. Kuna meil on liialt palju katsealuseid valinud kõrvaltvaatamise ja mitte-osalemise näiteks Soome, Iirimaale, Rootsi, Norra, Austraaliasse või veel pagan teab kuhu varjumise läbi, siis peabki rahandusminister esimese "kannatajana" tagasi astuma.....
M
mida  /   22:52, 29. okt 2014
ta enam nutab, võtku end kokku, ega maailma lõpp pole, ja ega ta selle ministriportfelliga ka laulatatud polnud, nüüd teab, mis on suupruukimise palk, seda ta on pruukinud kõik need aastad
K
Kriitik  /   00:25, 30. okt 2014
Asjad tuleb selgeks rääkida. Selgeks rääkimise aeg on enesereklaam järgmisteks valmisteks.
K
küsimus  /   22:52, 29. okt 2014
Kuidas saab siiralt ja südamest vabandada, kui ei tunnista ennast süüdi
K
Kriitik  /   00:26, 30. okt 2014
Milles ta siis süüdi oli? Selles, et temast valesti aru saadi? Kas teie arvamused on alati üheselt mõistetavad?
P
poolt  /   22:52, 29. okt 2014
Ligi on põhimõtetega ja arukas mees. Edu talle, südamest!!
M
muidugi,  /   12:11, 30. okt 2014
väidetavalt endine kommunist viib selle edukalt lõpuni, millega okupatsioonivõim hakkama ei saanud.
K
kas sa lugesid läbi?  /   21:38, 1. nov 2014
TA ei ole KUNAGI olnud kommunist, komparteilane, komnoor. Kaua võib laimata ja valetada?
2
21.38arulagedus kuubis  /   14:18, 2. nov 2014
Oh ära soni,kommunistlik ökonomist pole süsteemist kunagi lahti öelnud.Kas Ansip ka pole kommunist olnud?,kuidas nad siis nii hästi seda mentaliteeti oskavad ellu viia??Valetada oskab igaüks,kõik on ikka Ligi oma kupliall kinni,ka töömeetodid.Miks me siis suurima rahuga oma rahva minema kütame ja sisserändajaid siia ootame,kes isandaid nuumama peaks?Järgmise 20 a ootamisega see ongi kohal.Õnneks noorem põlvkond võtab ohjad ja toimib õigesti.
M
Môistus tule koku  /   22:39, 29. okt 2014
huvitav,kaua hala jestab?Kas valimisteni?
K
Kriitik  /   00:27, 30. okt 2014
Kui sa veel ei tea, siis ta on poliitik. Uuri veidi, millega poliitikud tegelevad?:)
0
00.27 kriitikule  /   10:35, 31. okt 2014
Teame ammu,valetamise ja riigi röövimisega,viimaste hulka triivimisega,rahva deporteerimisega ja kohustusliku sisserände seadustamisega.
M
Mina  /   22:31, 29. okt 2014
Olen Ligi poolt hääletanud, aga tal on paljude heade omaduste juures ka probleeme. Ta on teinud liiga palju šoviinistlikke ja üleolevaid avaldusi, kõik need kaagutamised ja põlema panemised jne. Loodame et õppetund on saadud ja enam taolisi matslikke väljendeid ta ei kasuta
J
Jomm  /   22:25, 29. okt 2014
Iga riigi alus on korras raamatupidamine. Ligi oli ministrina täitsa OK. Tema ütlemised on elus inimese omad, mitte nagu paljude poliitikute pähe õpitud fraasid. Ei saa aru kas jutt tuleb suust või on tegemist
kraanist emotsioonivabalt jooksva veega. Ja eestimeelne mees on ka.
E
eestimeelsus on sõim ja mõnitamine ?  /   23:47, 29. okt 2014
oma kaasmaalaste meeletu vihkamine ?
No kui küüditamist meelde tuletada ,ega Ligi ei eksinudki. Hävitama lihtsalt peab
  /   22:21, 29. okt 2014
Ja mida peab rahvas tundma; lasterahad olematud, ettevõtetele tekitatud tahtlik lisakoormus mida mitte keegi kinni ei maksa, käibemaksu jamad jne.
S
see on riigi heaks. Mitte Eesti Vabariigi,vaid  /   01:23, 30. okt 2014
herr Ligi oma riigi heaks. Ta ikkagi patrioot,mis sest et mitte eestlaste oma. Ta aus ja ustav teener omadele.
P
ppok  /   21:40, 1. nov 2014
Jürgen on vanemapalga "isa" ja mina olen oma kahe viimase lapse puhuljust sellest tuge saanud, mitte nau aastal 1995, ki sõltusin pere toetusest.
O
Ohujennõ...  /   22:19, 29. okt 2014
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
2
23 aastat vaba riiki on pikk aeg  /   01:25, 30. okt 2014
selle ajaga oleksite võinud elada mitte oma Stalini-Lenini_Brezhnevi dogmade järgi,vaid
oma riigi heaks.
Et 100 tuhat eestlast on pagenud Soome ,on siis ENSV süü ????? Ärge valetage.seltsimehed.
  /   14:28, 2. nov 2014
Aga nende moto ongi üks puhas vale ju-otsida süüdlasi sealt,kus neid pole.On ju rahvas süüdi selles,et vait ei ole ega kartulikoori ei söö veel 20aastat.Vinguvad paganad ega taha isandaid vabatahtlikkuse alusel teenida.
T
trüü  /   22:12, 29. okt 2014
Mul on hea meel selle üle, et ligi on solvunud.
Sest, ma loodan, et ligi saab nüüd ka aru, mis tunne on minul, kui ligisugused pidevalt kaagutavad, et kommentaarium pole lugemist väärt, et minu kommentaarid on pask, et kommentaarium on algusest lõpuni peldikusein ilma ainsagi erandita.
Ja veel. ligi võiks vähem rääkida aususest,erapooletusest,.... paistaks targem välja.
  /   22:05, 29. okt 2014
Rumalus tuleb raha teenima panna.
K
kk  /   21:59, 29. okt 2014
Jäta jonn ....
S
Sillar Tihane  /   21:47, 29. okt 2014
Aeg-ajalt on ikka vaja pea ees läbi seina joosta, tõestamaks, et valge on valge ja must on must. Alati on rohkem neid ,kes poevad kõigi võimalike sõnapaaride taha, neid väänates ja oma tarbeks keerates, aga tõde jääb ikka tõeks. Alati on neid kes eelistavad tõe rääkijate asemel keerutajaid ja sõnade väänajaid. Igal asjal on piirid - ka sellel, kui kaugele minna poliitilise korrektsusega. Asjade ilustamine ei muuda olulist olulisemaks. Isegi kui ausus võib vahel ehmatada, järgi mõeldes on see ikka parem kui paljude poolt soovitud poliitiline korrektsus.
Loodan, et võimuvõitluse (MÕTTETU) tõttu ei kaotaks me pühendunud tegijat. Pettumusi on meil kõigil. Jõudu on, teadmisi on - edu.
M
MODERAAT...  /   21:45, 29. okt 2014
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
Õ
õige jutt,Ossinovski peab tgagasi astuma,Tema,ribu,ei ole kasvatanud sm. Ligist korralikku meest.  /   23:51, 29. okt 2014
kuniks kroonprintsess on Estonias visiidil,kiirustage teda loopima rämpsuga ja sõimama.
Kroonprintsessi ema ju immigrant ise. Tema vana .......isa lisaks veel okupant .Tuli ju koos Napoleoni armeega ja hakkas aastal 1818 juhtima Rootsi riiki.
Jooske on isamaalist kohustust täitma.teie Ligi nõuab.
J
jörlep  /   21:44, 29. okt 2014
banaanid on ikka kallid...
M
MAHA...  /   21:43, 29. okt 2014
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
M
Mia  /   21:39, 29. okt 2014
Sa juba üle, ei saa selline egomaniakk olla! Mis sa mõtlesid elu lõpuni ministriks jääda või? Juba see, kuidas sa sellest kohast kinni hoiad, näitab, et natukese kauaks olid sinna istuma jäänud. Pole sellele portfellile sinu nimi igaveseks graveeritud.
T
to:Mia  /   23:22, 29. okt 2014
Eesti keeles kirjutaksin teisiti selle kommentaari ;)
T
to-le  /   00:43, 30. okt 2014
...tuut...tuut!
V
Veiks  /   21:26, 29. okt 2014
Arvan siiski et kogu tema ülbitsemise pärast paras palk.
K
kodanik  /   21:22, 29. okt 2014
toetan Jürgen Ligi. Kõik üeldu on selge ja minu vaadetega ühtiv.
K
kodanik 21:21  /   21:36, 29. okt 2014
oled siis kodanik 2---ja ära aja pada -- see ongi sinupoolne ringkaitse, saad vist Ligi lahkumisega kinga
S
siiri  /   21:22, 29. okt 2014
Jätke tsirkus. Tuleb lihtsalt vähema rahaga läbi ajada.
K
kodanik  /   21:21, 29. okt 2014
Ta läks ikka viimasel ajal nahhaalseks ja õhku täis---arvas vist ,et teda ei saa kellegiga asendada--saab küll ja aitab juba "pärandatavatest - ja käsi peseb kätt " kohtadest.
N
no sellest on juka psühholoogid kirjutanud,  /   21:27, 29. okt 2014
et kui mingi seltskond on üle kahe aasta võimul,tekkib ringkaitse.
S
süida...  /   21:21, 29. okt 2014
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
M
mis see siis veel on?  /   21:28, 29. okt 2014
.
H
huvitav  /   21:19, 29. okt 2014
kes nüüd solvumisest kauba teeb? Tõde on see, et Ligi on nõukaajast pärit parteisõdur. Ossinovski on temast igas asendis üle, haritum, targem, noorem , pikem, ilusam jne.
T
to huvitav 21.19  /   22:49, 29. okt 2014
Mis sinu arust toimub mingi iludusvõistlus.
Tark inimene ei väida, et 50 aastat okupatsiooni me riigi arengule negatiivselt ei mõjunud.
D
dolbajoob  /   23:03, 29. okt 2014
Sakslased ei vingunud,et venelased on süüdi vaid ehitasid riigi kuigi olid laostatud maani. Ja monumente ei võta maha.
T
tark inimene  /   00:47, 30. okt 2014
....loeb ja saab loetust aru! Millal on Ossinovski end selliselt väljendanud nagu sina väidad??? Või hämad siin sihilikult....otsi lolle mujalt!
?
??  /   21:44, 1. nov 2014
KA Ossinovski siis ei olegi nõukaajal sündinud?
Millal Jürgen EKP-sse kuulus ?
Polegi kuulunud, muideks!
. Aga ega see laimamist ja süüdistamist lõpeta.
Tainapäeid on ikka väga palju.
2
21.44  /   14:40, 2. nov 2014
Endast räägid või-tainapea.Kas rumalamat jura ei oska välja mõelda,5a. Ossinovski on süüdi riigi kaosesse viimises,niipalju ta siis nägi seda ENSV-d.Reform on super valetaja ja keerutaja,õnneks hakkab see genotsiid oma rahva kallal peale valimisi läbi saama,ilkuge palju tahate.Kas Ligi sündis ka uuel Eestiajal jaei tea kommunistlikust ökonoomikast midagi?Laima aga teisi edasi,tuleb kahjuks endale.
L
Ligi kolmeraudses ülbamas  /   20:52, 29. okt 2014
P
pole psühholoog  /   20:48, 29. okt 2014
,aga kuskil kumiseb peas,et kui töö liiga meeldima hakkab,siis on õige aeg sellest lahti saada.Ainult ,mida pean äärmiselt häbiväärseks on see,et nooreohtu ministrihakatised end nii ülepea uhkeks peavad.See on tõesti mureliku meele vanemasse generatsiooni jätnud.Kõike muud teisejärguliseks pidades on tähtis ainult iseenese kõrge enesehinnang,nagu see oleks peamine,mis oleks eduka töö alus.
Tahaks veel siin lisada,et see mida see noor kuulis oma kaas töötaja poolt,oli õige ja see jääb õigeks kuni tema eluaja lõpuni,mingi väega ta saa teiseks teha oma pärinevust.
A
Aga  /   21:45, 29. okt 2014
ei peagi ju pärinevust muutma. Milleks?
Tobe on lihtsalt sõnade ja tarkuse lõppemisel, kellelegi pärinevust meelde tuletada, justkui see teine ja teised ülejäänud ei teaks või unustanud oleks.
See sama nõme nagu lasteaias otsustab mõni laps teistele tõtt kuulutama hakata, et vaata sina oled punapea, sina paksuvõitu, sinu ema venelane, sinu isa juut... Milleks? Kellele see uudiseks olema peaks?
Selline "tõekuulutus" pole mingi tõekuulutus, vaid lihtsalt kasvatamatus ja mölapidamatus,
P
pole psühholoog  /   00:08, 30. okt 2014
Elu on elu ja seda noorukest noorsandi ei hoia keegi järgnevate ütlemiste eest,kui olukord muutub.Paneb lihtsalt imestama,et vaevalt Taasiseseisvunud Eesti vanune teab täpselt mida endast eakamale etteheita,kuid enesele öeldut peab andestamatuks.Võõrsile elama asudes tuleb austada sealset rahvast ja tavasi,seda tean ma surmkindlalt,olgu mu enese õigus kui õige tahes.
A
Antiviha  /   10:49, 30. okt 2014
"Võõrsile elama asudes ..." - loe palun viimast Eesti Ekspressi artiklit hr. Ossinovski päritolu kohta ja hakka siis oma arvamust avaldama
P
psühholoogile  /   14:28, 30. okt 2014
Ah,et nüüd siis hoopis vastupidi,Ligi juurutab okupatsiooni aegset ökonoomikat ju tänaseni.Ei tohiks küsidagi,mis te 23 a teinud olete,et euroopas viimased oleme.Psühholoogiks saanud ka nõuka ajal kui ise abi vajaks.
M
mnbvc  /   21:47, 1. nov 2014
Ligi õppis majandust aastatel 1988-1994. Kus on nõukaaegne ökonoomika?
  /   15:16, 2. nov 2014
Majandus polegi ökonoomika??Jämejalas muidugi mitte.
O
Oh sa vaene kannataja!  /   20:40, 29. okt 2014
Ei tasu nüüd arvata, et rahvas nii loll on, et ei tee vahet okupatsiooniajast pärit põhjustel ja inimlikul "kõnekunsti saavutustel ". Kui ikka tahta eurooplane olla, siis tuleb õppida ja käituda ka ise eurooplase moodi ja kui poliitkorrektsus ahistab, siis on maailmas õnneks veel päris palju maid,( mitte euroopas loomulikult), kus oma kirgesid saab isegi parlamendis ühe korraliku kähmlusega välja elada. Nüüd aga katsume ikka tasapisi nendest okupatsiooniaja maneeridest ja sõnavarast eemalduda.
  /   23:23, 29. okt 2014
hakkame saia heledaks leivaks kutsuma nagu enamus Euroopat? Ja elu teeb see paremak kuidas?
A
asendamatuid ei ole  /   20:37, 29. okt 2014
Arenenud riikides on riigiuhtidel limiteeritud aeg võimul olla. Okey, Ligi ei olnud e president, aga pidada ennast pea asendamatuks, olles ülbe ja teisi solvav, seline inimene ei sobig võimul olema. Ligi aeg sai mööda ja kõik läks just nii nagu minema pidi.
J
juku ei õpi...  /   20:33, 29. okt 2014
Elu ei ole ainult raamatupidamine ja poliitika, mees. Elu on ka viisakus, austus ja lugupidamine.
I
igatahes  /   20:30, 29. okt 2014
on selge, et selle loo käigus kannatasid kõige enam hoopis sotsid. Kas see just toetusprotsentides väljenduma hakkab, aga üllatavalt paljud inimesed raputasid pead ja ütlesid, et nende hääl läheb nüüd mujale. Kas just Ligile, aga mitte mingil juhul sotsidele.
A
aga  /   21:49, 29. okt 2014
mina olen just vastupidist kuulnud.
T
to:aga  /   23:52, 29. okt 2014
eks oleneb kellega suhtled,ma ei imesta
A
aga  /   17:57, 30. okt 2014
mina imestan küll:)
asja teeb eriti naljakaks see, et puha reformimeelsed.
Nuta või naera, nii on.
M
mina   /   22:39, 29. okt 2014
arvan,et keegi ei kannatanud. Mis kannatused need siis on? Kui siiras on enamuse poliitikute soov töötada oma riigi ja rahva heaks , paljude uute riigikogusse prügijate , pensionikindlustajate nägudelt ja tegudelt ei peegeldu samuti aatelisuse varjugi . Ligi on minu silmis olnud aateline mees vaatamata oma karedatele väljaütlemistele, samas arvan et mees ütleb mida peab õigeks ja ei muuda oma arvamust järmisel hommikul .Midagi on siin viltu. Tasakaalukus on see millest siin puudu on.
V
väikekaristus  /   20:27, 29. okt 2014
santidelt raha reformarite kukrusse ajamine on ju samuti selle egosti initsiatiiv...põrgutules põlemine ehk ravib seda meest,Inimlikkust pole temas sendi eestki
I
irw  /   20:26, 29. okt 2014
iseenesest muidugi positiivne, et selline intervjuu ilmus - see näitab , et ossinovski ongi tõsine mees , kes neid reformiülbikuid üksteise järel vardasse ajab. kasutab samu võtteid, mida sullerid aastaid ise on kasutanud ning paneb joonele rivis käima. õige kah - seda saamatut refi erakonna võimu pole kellelegi enam vaja - tulemuseks neile antud aeg ei realiseerunud. jutt osutuski vaid jutuvadaks ja tegelikult polnud üldse mingit plaani kuhu riik vedada.
R
Raul  /   20:19, 29. okt 2014
Jürgen ... Nüüd on just õige aeg _ Aeg maha võtta !!! Natuke laagerduda oma mõtetes ja maha rahuneda, jahtunud peaga kokkuvõtteid teha. Võibolla tasuks ka natuke filossofeerida ja mõista, et - Iga asi muutus on millekski vajalik. Iga lõpp on millegi uue algus. Ja unusta see solvumine. Just Relax !!! :))))
P
Poliitkorrektsus ei meeldi  /   20:16, 29. okt 2014
Tahaks valimatult teisi solvata ja suust mölka ajada.
S
solvunu2  /   20:09, 29. okt 2014
ma ka solvunud ja pettunud selles eesti ensv vabariigis .aga mis ma teha saan.hakkan nutma või. sa ligi nuta kui tahad-ehk läheb kergemaks ja nuta südamest ,nuta patja ja kui sul patja pole ,siis saadan selle sulle .ps postikulu maksan ka ise oma pisku palga eest
A
Andrus (andrus2000@gmail.com)  /   20:07, 29. okt 2014
sisuliselt võiks selle loo võtta kokku vaid ühe küsimuse ja ühe vastusega - ÖELGE JÜRGEN KAS TE ARMASTATE RAHA - JAAA, VÄGA, ROHKEM KUI ELU ENNAST!!!!
P
poliitkorrektsus?  /   20:06, 29. okt 2014
Vale!
Selle nimi on kodurahu ja aitab juba sellest eestivenelaste kallal inisemisest. Mis tähtsust seal on, kumbal pool Peipsit kellegi vanemad sündinud on? Kui inimene(ei pea silmas Jürgen Ligit) ikka m.nn on siis ei päästa ka 10 põlve eestlastest esivanemaid:P
Ü
Ühiskonnasõbralik  /   20:05, 29. okt 2014
Ära muretse ligi külle roosa immigrant saab sooja panni tunda
2
20.05  /   10:47, 31. okt 2014
Aga põline kommu sai ise külma dušši tunda,tore seegi!
?
??  /   21:50, 1. nov 2014
Kes on põline kommu?
KAs lugesid artikli läbi?
KAs sünniaasta järgi või kuulujuttude põhjal otsustatakse, kes on põline kommu?
Miks Sa laimad seda, kes pole kunagi olnud kommunist? SEst ta pole VIISAKAS??
L
Ligi on laimaja nr.1  /   14:51, 2. nov 2014
Mats on ikkagi ja oma riigi vaesusesse viimine tema heakskiidul ja mahitusel,rahva küüditamine nagu ondsal Stalini ajal kestab,kiitis sedagi õigeks veel viimases foorumis.Oma rahvast laimanud igasuguste terminitega küll ja küll.Vastik jumalaasemik.
S
solvunu  /   20:03, 29. okt 2014
ma olen pettunud ja solvunud terves Eesti riigis, sellist banaanivabariiki tahtsimegi,,,,,
S
solvunu 2  /   20:08, 29. okt 2014
ma ka solvunud ja pettunud selles eesti ensv vabariigis .aga mis ma teha saan.hakkan nutma või. sa ligi nuta kui tahad-ehk läheb kergemaks ja nuta südamest ,nuta patja ja kui sul patja pole ,siis saadan selle sulle .ps postikulu maksan ka ise oma pisku palga eest
  /   20:01, 29. okt 2014
mis sa Ligi siis ülbitsesid? Sind püüti lihtlabaselt lõksu. Ärritati kuni ämbrisse astusid. Sinu keissi abil anti eestlastele "demokraatia õppetund". Loodan et lugesid Postimehes Aq. kommentaari. Sa ei tõmmanud vaid iseennast, vaid kogu eestluse niigi rabeda positsiooni alla.
T
Tõuse...  /   19:59, 29. okt 2014
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
S
solvunu  /   20:07, 29. okt 2014
uskumattu,,,,,, need vennad jagasid juba ammu ära, et tuleb minna siit,,,,
L
landlord  /   19:56, 29. okt 2014
Vaat siis - sotside erakonda juhivad (sisuliselt) ikkagi Jaak Allik, Jevgeni Ossinovski ja Indrek Saar.
A
aitab küll  /   19:54, 29. okt 2014
Pole mõtet seda jama nii pikalt kruttida. Kes tahab, teab niigi, milles asi. R2 Rahva teenrite Tankleri sugused aga jäävad nagunii tänitama, et Ligi on sildistaja, sildistaja, sildistaja - andmata endale aru, et sellise käsitlusega pole tanklerikene muud kui ... hädine sildistaja!
E
ettevõtja fie  /   19:51, 29. okt 2014
ma solvusin ka ligi peale kui ta iga aasta järsult tõstis kohustuslikku sotsmaksu summat! ja on teinud minust nagu varga kes sõidab omi sõite ettevõtte autoga aga palju see mees ise sõidab minu teenitud raha eest?
N
nomen  /   20:00, 29. okt 2014
Kui see reformierakonna gerontide kamp laiali läheb, siis muutub Eesti õhk palju hingatavamaks.
K
kuule fie  /   00:22, 30. okt 2014
Sellepärast ongi riigikassa korras,et teie maksud on makstud.
E
ettevõtjale  /   09:08, 30. okt 2014
Aga ettevõtte autoga ei sõidetagi oma sõite..ostetud on ju see ettevõttele. Euroopas sellist asja ei taluta ning ettevõtjate ego ei luba erasõite teha.
P
poliittöllide vastane  /   19:50, 29. okt 2014
Oled põhimõtetega mees. Mulle sa meeldid.
.
...  /   19:51, 29. okt 2014
mine abiellu siis temaga.
E
ettevõtja  /   19:50, 29. okt 2014
saa üle,igal oinal oma mihklipäev.ma ei kujuta ette kui ma maksuametnikule sedasi ütleks,laps koolis õpetajale,töötaja töölisele või vastupidi,ma abikaasale,lapsele,kellele iganes-naabrile jne jürka pole sõnu
T
tiina  /   19:48, 29. okt 2014
Ligi peaks jääma rahandusministriks. Mees tegi oma tööd hästi ja põhjalikult. Ja lihtsalt ühe väljaütlemise pärast, mida tõlgendati valesti, ei peaks ta küll ametist lahkuma.
.
...  /   19:52, 29. okt 2014
1000 euro deklarid, ajuvaba ametiautode jahtimine; suurte maksupetturite vabaks jätmine... väga hea töö.
K
kõike tuleb jahtida,  /   21:06, 29. okt 2014
nii ametiautosi kui maksupettureid
H
hahaa  /   23:15, 29. okt 2014
Ja sina teeksid tööd paremini või??? Jutt juba selline, et kupli all midagi pole
I
irw  /   20:06, 29. okt 2014
lase maris lauril paar nädalat ametis olla ja kuigi ta midagi teha ei saa, kuula ..... ja unustad ligi igaveseks.
A
ajupestud meestibile  /   20:11, 29. okt 2014
reffide rumalat kiitmist uskuda on veel rumalam. Ligi rahanduses on kaamel malelaua ees.
E
ettevõtja  /   20:16, 29. okt 2014
ligi ei teinud oma tööd hästi! sest tema kooris nii rahvast kui ettevõtjat ,et sellest rahast ise pukis olla ja jätkuks ka kamraadidele kes teda toetasid!raha jagasid reformikad teatavasti eu riikidele kes masus hätta jäid.samas jahh ta kooris seda raha hästi ja oma eesti rahva heaolu arvelt.
M
mulle ka hr Ligi meeldib   /   19:48, 29. okt 2014
Mees kellel on omad põhimõtted ja tugev selgroog ,mitte nagu paljud (lambakari) Soovin Edu ja Õnne!
K
kirves leidis kivi  /   19:44, 29. okt 2014
Kibestunud ja südametu matsi Ligi jutust võib teha lühikese resümee: kui seni on Reform parteina ja mina ministrina kõikide puudlitega hakkama saanud (IRL sõi peost), siis nüüd tuleb mingi Ossinovski rsk ja mängib sama mängu mis meie oleme kogu aeg mänginud ja mul endal tuleb tagasi astuda (intervjuu lõpus kukub pisar...).
I
irw  /   19:38, 29. okt 2014
vat siis , toolist tuleb kinni hoida nii, et see kasvõi katki läheb ......, mina , mina, mina ...... 23 aastat millest 16 - 17 on need minad ära raisanud ja ikka räägivad. EA teema täna tõusis jälle - mina , mina, mina. teind siis ära kui tegemise aeg oli ...... kui lhv pangal pole pensionifondi raha kusagile mujale panna kui näkasesse eeesti ekspressi, mis midagi ei tooda ega välismaal ei müü ... ainult kohalikku paska toodab ja lahkab. on meil siis riiki või pole ja kas keegi seda juhib ka? aga ... mina, mina, mina on igal pool.
W
watt to irw  /   22:54, 29. okt 2014
Selle aasta parim kommentaar! vaieldamatult
D
Doktor  /   19:37, 29. okt 2014
Saart, Allikult ja Ossinovskit kuulates tahaks nad vastuvōtule kutsuda ja "úlevaatuseakt" värvub punaseks!
I
Idufirma iduputukas.  /   19:35, 29. okt 2014
Nüüd teeniva psühholoogid vajadusel ka psühhiaatrid: "Kas Te tahaksite sellest rääkida?"
Õ
ÕIGE! mr LIGI  /   19:35, 29. okt 2014
See nätab et oled tugeva iseloomuga ja AUSTAD ENNAST .EDU SULLE!
  /   17:53, 30. okt 2014
tugev mees oskab oma emotsioonidega toime tulla ja viisakaks jääda.
Selline väiklane jalgadega trampimine ei näita tugevust, vaid nõrkust.
P
pühavaim  /   19:27, 29. okt 2014
Tubli mees!
E
er  /   19:26, 29. okt 2014
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
K
kui...  /   19:22, 29. okt 2014
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
H
hmm  /   20:10, 29. okt 2014
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
H
hea, et krokodill sai toiduks  /   20:21, 29. okt 2014
selle haiglase enesehinnanguga ebapädevuse
A
Aeg on  /   15:06, 30. okt 2014
sellele mehele hingeabi anda ja mõneks ajaks meedikute kätte ka. Muidu juhtub see, mis esmaspäeval Viljandis.
S
solvunud kipuvad kättemaksuks  /   15:19, 30. okt 2014
simmima minema. Saba taha igaks juhuks.
N
nbv  /   21:54, 1. nov 2014
See oli öeldud hoopis teise mõttega. AGa muidugi, kui funktsionaalne lugemisoskus puudub, siis võib ju laimata ja laused välja rebida.