Eesti uudised

ÕHTULEHE VIDEO | Soomlanna Eestis: meie pere on Rootsi kuningliku perekonna tegemisi jälginud juba aastaid (8)

Geidi Raud, Mari Luud, 29. oktoober 2014 19:20
Rootsi kroonprintsess Victoria ja tema abikaasa prints Daniel täna Tartu Ülikoolis.Foto: Mari Luud
Kolmapäeva pärastlõunal kell 4 oli Tartu Ülikooli juurde kogunenud palju linlasi, kes kõik tahtsid oma silmaga näha Eestis visiidil viibivat Rootsi kroonprintsess Victoriat. Õhtulehega muljeid jaganud Eestis elav soomlanna rääkis, et nende pere on Rootsi kuningliku perekonna tegemisi jälginud juba mitmeid aastaid, kuid täna nägi ta printsessi päriselus esimest korda.

"Oleme nii õnnelikud! Me saame vanaemale ka rääkida, et me nägime teda (Victoriat - toim). Ta on samuti juba mitmeid aastaid ajakirjadest lugenud, mis kuninglikus perekonnas toimub," rääkis soolmanna, et nende peres fännab Rootsi kroonprintsessi ja tema perekonda ka kolmas põlvkond.

Lisaks uuris Õhtuleht printsessi uudistama tulnud tartlastelt, mida nad Tema Kuningliku Kõrguse kohta teavad ja mida nad võimalusel temalt küsiksid.

Alates eilsest viibivad Eestis visiidil Rootsi kroonprintsess Victoria ja tema abikaasa prints Daniel. Kolmapäeval käis kuninglik paar ka Tartus, kus nad külastasid Eesti Üliõpilaste Seltsi, Eesti Rahva Muuseumit ja Tartu Ülikooli.

Vaata lähemalt videost!

Samal teemal

30.09.2014
Armastus aitas printsess Victorial deemonid seljatada
30.09.2014
Kroonprintsess Victoria suhtles Tartus linnarahvaga
29.09.2014
GALERII: Tartu Ülikool kinkis kroonprintsessile kena pleedi
29.09.2014
GALERII JA VIDEO: kroonprintsess Victoria ja prints Daniel Tartus EÜS-is ja ERM-is