Spordiblogi

Ville Arike | Kuidas edaspidi Suurt Pauku ära hoida ehk Spikker Kalevile vol 2* (6)

LISA KOMMENTAAR

Ville Arike 30. oktoober 2014 11:00
Huviline fännile: tänan vastukaja eest. Ilmselt ei suutnud ma end piisavalt arusaadavalt selgitada, et Kubani-teemas pole küsimus mitte 63 punktis (näen isegi, et nad panevad ära ka CSKA-le ja eurosarjas 40-ga Salonikile), vaid selles, MILLEST see 63 alguse sai. Loomulikult on VTB-s iga võit kõva, aga väidan, et Kalevil on võimekust hoida ära mõõnu, kus mõne minutiga tuleb -20. Seepärast need lood kirja saavadki.
Huviline fänn 30. oktoober 2014 00:24
Üldiselt Ville Arikese lood ja analüüsid meeldivad. Ja seda vahel ka väljaspool sporti, näiteks hinnang Tallinna sammudele alkolipoliitika jaburuste vastu toimetamisel. Kuid mul on tunne, et BC Kalev/Cramo puhul palju laiemalt unustatkse sageli ära, kus ikkagi mängitakse ning millise koosseisu ja rahadega BC Kalev/Cramo paljude Euroliiga või Euroliiga tasemel satside vastu tuleb astuda ja punnida. Selles VTB Ühisliiga sarjas on iga võit suur asi, olgu millise skooriga tahes. Ja kogu Kubani loo on ilusasti kokku võtnud elu ise ja asd siin kommentaariumis. Kuban tegi ära ka CSKA-le.
Ville Arike 29. oktoober 2014 17:37
Margusele: ei oleks soovitanud. Sest kohe mängu ajal tekkis mulje, et nüüd on vahetuseks paras aeg, ja toimunut pärast videolt üle vaadates see arvamus ainult süvenes, sest Škele, kes kogenud mehena pidanuks säärases seisus aitama rünnakut uuesti liikuma saada, kadus tõepoolest ära. Kui Veideman ei saa hakkama, on alati võimalus Škele korraks hinge tõmmanuna koos vastavate juhtnööridega uuesti platsile saata.
margus 29. oktoober 2014 15:53
Eks see selline tagantjärele tarkus ole. Oleks Veidekas sisse pandud, siis oleks Arike soovitanud, et Škele oli hoos, et mis tast välja võeti.
VILLE ARIKE 29. oktoober 2014 13:34
KALEV CRAMO PEATREENERIKS !!!!
asd 29. oktoober 2014 13:34
Milleks seda Cramot nii palju analüüsitakse? isegi kui nad võidavad? Ja ikka ei saada sellest 63-punktilisest kaotusest üle? Kuban pani eile PAOK-ile 41-ga Eurocupis.