Krimi

ÕHTULEHE VIDEO | Kriisinõustaja: abijõudu Paalalinna kooli lastele võib vaja minna edaspidi rohkem kui praegu (7)

Õhtuleht.ee, 28. oktoober 2014 20:48
Foto: Aldo Luud
Viljandi Paalalinna kooli direktor Aavo Palo ja kriisinõustaja Naatan Haamer võtsid teisipäeval pressikonverentsil kokku tänase päeva. Pressikonverentsil osales ka Viljandi linnapea Ando Kiviberg.

Kriisinõustaja Naatan Haamer rääkis, et Viljandi tragöödiaga seoses ei ole paljud lapsed ja vanemad nõustaja juurde pöördunud. Samas võib Haameri sõnul juhtum inimestele kohale jõuda alles mõne kuu pärast. "Lastest on nüüd mõned üksikud pöördumised olnud, aga see võib-olla saabki aktuaalsemaks järgmisel nädalal või edaspidi. Praegu on tegu lihtsalt nii värske juhtumiga," märkis Haamer.

Viljandi Paalalinna kooli direktor Aavo Palo ütles tänasest koolipäevast rääkides, et hommikul pool kaheksa alustati õpetajatega koosolekut, kus olid kohal kriisinõustajad. Koosolekul anti esmased soovitused, kuidas käituda ja kuidas olla juhiks. 

Viljandi linnapea Ando Kiviberg rääkis, et kuna tegemist on väikese linnaga, siis lein ja mure on üleüldine ning see, kuidas kogukond ühte hoiab, on väga muljetavaldav.

Samal teemal

28.10.2014
Riigikaitse nõukogu arutas presidendi kutsel Viljandi koolitulistamist
28.10.2014
Jõuline narkoreid Viljandimaa koolides tekitas vanemates küsimusi
28.10.2014
Viljandi koolitulistamises hukkunud õpetaja ärasaatmine toimub laupäeval
28.10.2014
Bahovski: Kogu kooli kindluseks muutmine maksab tuhandeid eurosid ja on arulage – ainus, mida saaks teha on ennetustöö ja probleemsete lastega tegelemine

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee