Eesti uudised

Soome politsei: me ei saa öelda, mitme naelaga eestlane põranda külge löödi (54)

Teet Teder, 28. oktoober 2014 07:00
NAELAPÜSS: Taolise suruõhul töötava naelapüssiga lasti eestlase jalad Soomes merekonteineri puidust põhja külge kinni. Foto: AOP
Soome politsei uurib Tuusula valla Kellokoski ühes tööstuspargis toimunud koletut juhtumit, kus 21aastane eestlane naelutati jalgupidi merekonteineri vineerpõranda külge.

Pühapäeval helistas kohalikule häirekeskusele Soomes töötav eestlane. Ta palus kiiret abi, sest on jalgupidi konteineripõranda külge naelutatud.

Samal teemal

Mitme naelaga mees põrandasse löödi, Ida-Uusimaa kriminaalkomissar Markku Tuominen veel öelda ei saanud, uurimine on alles pooleli. Mees leiti Kellokoski Rajalinna tööstuspargist Tuusulas. Politsei sai väljakutse tööstuslinnakusse pühapäeval kell 13.40.

"21aastane Eesti mees oli naelutatud läbi jalalaba kompressoriga töötavat naelapüssi kasutades puidust põranda külge. Ta seisis püsti, aga ei saanud üldse liikuda. Nii mõned minutid, enne kui abi pärale jõudis. Ma ei saa öelda, mida ta meile juba rääkinud on, aga tal oli mobiiltelefon kaasas ja ta helistas ise päästeametisse ja nii me ta leidsime. Peale jalgade vigastuse olid tal ka vigastused näos," rääkis komissar Tuominen Õhtulehele.

Mees rebiti lahti ja viidi haiglasse. Eile pärastlõunaks oli ta juba kodusele ravile lubatud.

Piirkond on suur tööstusala, kus on muu hulgas hulk merekonteinereid, mille lähedalt võeti kinni viis eestlast vanuses 29–30 aastat. "Nad on omavahel seotud, aga kuidas, ma veel öelda ei saa. Nad töötasid kõik samas piirkonnas," lisab Tuominen. Soome ajakirjanduse andmeil polnud mehi eile veel vabaks lastud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee