Eesti uudised

Jüri Ennet Vesiloo uneskõndimisest: Seewaldis ei räägita ka nii haiget juttu! (66)

Õhtuleht.ee, 24. oktoober 2014 08:38
Jüri EnnetFoto: Teet Malsroos
Kakskümmend aastat Tallinna Psühhiaatriahaiglas psühhiaatri ja osakonna juhatajana töötanud Jüri Ennet ütles Kroonikale Triin Tulevi peskmises süüdistatava Rasmus Vesiloo väidetavat uneskäimise sündroomi kommenteerides, et isegi Seewaldis ei räägita nii haiget juttu, ja kui inimene ei anna oma tegudest aru, vajab ta sundravi.

"Kui inimene on vägivaldne, togib teisi, traumeerib füüsiliselt, magab ja tagatipuks veel norskab seejuures – sõbrad ju ka tunnistasid, ja sõbrad ju räägivad ainult tõtt ja sulatõtt –, siis kus on sellise inimese koht? Sundravil," märkis Ennet.

"Kui nüüd advokaat taotles seda, et tema klient teeb unes poksiharjutusi ja mööda ei löö, saab kõrgeaulik kohus teha sellest ainult ühe järelduse – inimene ei saa oma tegude tähendusest aru ega oska neid juhtida. Ja kuna ta on ohtlik, tuleb ka määrus – sundravile Jämejalga – ja kõik!"

"Seewaldis ei räägita ka nii haiget juttu," rääkis Ennet, et hundiudu on ka parem jutt kui jutt, et juhtus unes.

20. oktoobril istus seltskonna­tegelase Triin Tulevi peksmises süüdistatuna kohtupinki tema endine elukaaslane Rasmus Vesiloo. Mehe kaitsja sõnul ei saa pidada süüdistust põhjendatuks, sest mees võis olla somnambulismi ehk uneskäimise seisundis.

Samal teemal

13.12.2016
Jüri Ennet: "Olen hüpanud võidu Carl Lewisega, tunnen nelja Jeesust."
16.12.2014
Rasmus Vesiloo: Triin Tulev pole maailmaparandaja – ta on ainult raha peal väljas!
09.12.2014
EKSPERTIIS TUVASTAS: uneskõndija Rasmus Vesiloo osutus tavaliseks napsitajaks
08.12.2014
GALERII JA TV3 VIDEO | Triin Tulev endisest elukaaslasest: ma ei suuda talle otse vaadata, kardan teda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee