Eesti uudised

Silvi Vraidi südame purustanud suli teine ohver: vihkan end elu lõpuni, et temaga üldse kohtusin (88)

Karoliina Vasli, 21. oktoober 2014 21:45
MÄSSIS LAULJA VÕLGADESSE: Silvi Vraidiga seotud kuritöö polnud Silverile esimene. "Radarile" teadaolevalt on petturi võrku langenud veel kaks naist. Kurikael on politsei poolt tagaotsitavaks kuulutatud.Foto: Erakogu
Armastatud lauljatari Silvi Vraidi võlgadesse mässinud kelm Silver on oma mesimagusa jutuga püünisesse püüdnud teisigi naisi. Kanal 2 saates "Radar" pihtis temaga lapse saanud naine, et mees kulutas tema raha ära kasiinos. Silverit otsib politsei.

Samal teemal

Merike (nimi muudetud) rääkis, et vihkab end elu lõpuni, et sellise inimesega üldse kohtus. Nad tutvusid internetis kaheksa aasta eest. Peagi pandi leivad ühte kappi ja naine jäi rasedaks.

"Öeldi, et see mees pole aus, ta tegeleb kasiinoga ja tal on väga kirev minevik," meenutab Merike tuttavate juttu. See ei kõigutanud? "Ei, olin sel ajal väga armunud ega uskunud kedagi. Kui olin teda emale tutvustanud, siis ema esimene pilk ütles, et see pole mees, kellega peaksin koos olema. Aga mina teadsin ja tundsin, et tahan temaga pere luua."

Nad elasid ühetoalises korteris, mille eest Merike maksis 5000 krooni kuus, kommunaalmaksed jäid Silveri kanda. Alles hiljem, kui võlanõudjad Merikese poole pöördusid, selgus, et Silver polnud midagi maksnud. Näiteks Elionile ja Elisale võlgneti 15 000 krooni. Silver kasutas ka Merikese krediitkaarti, mille arve koos intressidega oli kokku 26 000 krooni. Kokku seega 41 000 krooni ehk 2620 eurot.

Merikese kinnitusel kulus kogu Silveri käsutuses olnud raha mängupõrgus.
Mehe rahajanu oli nii suur, et ta asus juba Merikesega koos olles internetis uusi tutvusi sobitama. Merike uskus siiski lapse sünniga seoses sinisilmselt, et elu läheb paremaks. "Aga ta ei kasutanud võimalust. Mis minu poolt ka kiirema lõpu tõi, oli see, et ta tuli ka sünnitusmajja teise naise juurest," ütles Merike.

Naise tõi lõplikult maa peale hea sõber, kes läks lihtsalt tema juurde, aitas asjad pakkida ning viis ta koos lapsega sealt minema.

Merike on Facebookis suhelnud veel ühe naisega, kes elab praegu Soomes ja on saanud Silveriga lapse. "See naine ei looda, et mees võlad tagasi maksaks," teab Merike. Naine tahab vaid hingerahu tagasi ega soovi, et tema laps eal kuuleks, kes on tema pärisisa.
Kuna naised on oma krediitkaardid ise Silverile andnud, saab politsei vaid käsi laiutada. Seadust ju ei rikutud. Küll aga kinnitab politsei pressiesindaja Andres Sang "Radarile", et mees on praegu tagaotsitav.

Tagaotsitav on ta seetõttu, et jäi 2012. aastal vahele joobes autojuhtimisega. Silver sai tingimisi karistuse, kuid ta ei täitnud kohtu määratud kontrollimeetmeid, mistõttu kohtutäitur viis karistuse täitmisele. Vanglasse Silver ei ilmunud ja juba eelmise aasta maist on ta tagaotsitav. Saatetegijate andmetel redutab mees tõenäoliselt Saksamaal.
Politseiregistris on Silver tegelikult juba 1997. aastast. Silverit on varguste eest kohtulikult karistatud kaheksa korda, viimastel aastatel on tema vastu esitatud kaebusi purjuspäi laaberdamise tõttu.

Ka otsivat Silver uusi ohvreid, näiteks saatnud ta ühele naisele eelmisel nädalal kirja, kus meelitas: "Tead, kui hea meel mul kogu hingest on, et ma saan nii armsa eesti tydrukuga suhelda, ma olen siiralt happy, armastust ja rahu sinu päeva ja edu sinu tegemistesse."

Silver suutis võita ka Silvi Vraidi (1951–2013) südame, kui naine juba raske haigusega võitles. "Ta hakkas sellele kelmile kaasa tundma, seda kelmi aitama ja see kelm kasutas ära kõik selle headuse, mis Silvil oli – lihtsalt nahaalselt kasutas ära, võttis tema auto, tegi sellega täis peaga avarii, müüs igasugu asju kodust maha, võttis Silvi pangakaardi, tegi selle tühjaks jne. Selle inimese koht peaks olema vanglas," rääkis muusik Jaan Elgula kahe nädala eest "Radaris".

Võlgade tegelik ulatus selgus alles hiljem notari juures, kui Vraidi poeg Silver ema pärandit läks vastu võtma. Noormees kinnitas, et need võlad on kustutamisel ja et kokkulepped selleks on olemas.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee