Kommentaar

Heljo Pikhof | Hammastega kaevame endale hauda?

Heljo Pikhof, riigikogu sotsiaalkomisjoni esimees, SDE, 21. oktoober 2014, 17:52

16 KOMMENTAARI

r
raaL/ 22. oktoober 2014, 15:28
Hammaste kooshoiu seadus aitab alati.
k
Kellele ja milleks?/ 22. oktoober 2014, 14:27
Miks ta üldse sel teemal sõna võtab? Aru ma ei saa. Inimene on Riigikogus ja nüüd kõneleb... Kellele, milleks? Paljude inimeste hammaste olukord on tõesti alla arvestust , aga miks pole siis midagi ette võetud? See arvamus ei maksa ju midai. Või siis nii, et hakkame jälle kuskile annetama, a la 5, 10, 20.. eurot. Mina ei käinud ka aastaid hambaarsti juures ja lagunesidki muudkui edasi, vaat ei olnud raha. Oli tähtsamaidki asju, mille eest tuli raha välja käia. Siis jätadki enese tagaplaanile. Jah või öelda nii ja naa, et tervise eest tuleb hoolt kanda... Tean seda kõike väga hästi, aga elus ei ole kõik nii lihtne. Kahjuks. Mõni aeg tagasi läksin hambaarsti juurde ja pean tunnistama, et parandustöid palju teha polnud: oma hambaid oli lihtsalt vähe. Arst oli/on väga meeldiv minu hambutusest olenemata. Jah, harjub ka proteesidega, aga loomulikult oleksid oma hambad paremad. Maksin ikkagi päris palju, aga olin selle mõtte ja summaga end juba tükk aega varem harjutanud ning vahepeal oli ka muid kulutusi vähemaks jäänud. Nii et selline riigikogulase arvamus ei lähe mulle korda, pigem ajab marru, kuigi saan aru, et vihastamine pole samuti tevisele hea.
e
esimene samm/ 22. oktoober 2014, 13:10
võiks olla hambaravile kulutatud raha maksuvabastus. ehk kui ma kulutan hambaarsti juures käies oma neto raha, siis saan nii tulu- kui sotsmaksu tagasi. see oleks ju loogiline ?
v
valutav hammas/ 22. oktoober 2014, 12:18
lgp.proua. ma armusin Teie Musisse. jA nüüd kui Teie suu avate, siis selle Suure Iluduse peale, ma võtan kadedusest kohe kindlast rotimürki. Ise,olles eluaegne fänn suhkrule, õuntele ja selle mahlale ning kommid.Need tunnistati hiljuti kõige hambavaenulikemaks. Võtaks Evka punti ja teeks revolutsiooni. keelustaks kõik need hambakahjulikud tooted ära.aga kardan, et siis kukutavad miljonäridest hambaarstid eesti riigi.
o
Ozerov/ 22. oktoober 2014, 10:56
Kahjuks on sellest ettevõtmisest vähe kasu ,kui võetakse vastu seaduseid ,mis nõuab arstidelt ,et nad ostaksid riigilt teenust ,mis on täiesti jabur, makstes selle eest mitte vähe. Siis tuleb patsient ja ütleb ,et te ei teinudki ju midagi erilist. Kahjuks on see nii,et riikliku lolluse peab patsient kinni maksma. Ring on ümmargune.
j
Jah.........../ 22. oktoober 2014, 09:48
seda valimiste eelset mula ja lubadusi saame veel mitmel rindel kuulata,kuni pukki saadakse!!! Kui juba endale pesad punutud,on lubadustega nii,et ei mäleta-sain puuga pähe,vaata ise kuidas hakkama saad,on jäänud kaks tgelast KAVAL ANTS ja VANAPAGAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
h
Heljo ju selgitas,et kärakas aitab iga tõve vastu.../ 22. oktoober 2014, 05:08
Arvestades palju miljardeid rahvas kulutab kärakale,siis tõbiseid ei tohiks ollagi....
k
Kihv/ 22. oktoober 2014, 01:59
Pikhov, jäta see valimiseelne silmakirjatsemine! Ise tegite elanike pensionid madalaks, selleks, et võimul olijatel ei oleks ka pensionipõlves millestki puudus.

t
T.Mets/ 21. oktoober 2014, 23:42
Jaa, Pikhof, tahate ilmselt uuesti Riigikogusse trügida, selleks siis enne valimisi järsku suur mure
kodanike lagunenud hammaste pärast. Lohutan riigikogulast sellega, et vaevalt tuleb Teil peale
valimisi Riigikogu ust kulutada
h
HAUD/ 21. oktoober 2014, 22:15
Pins 200 kopikatega, sahtel täiega tühi, aga mul on terav nuga millega köik toidu ära hakin ja söön lusikaga. Elagu 101 dalmaatsia koera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
k
käisin/ 21. oktoober 2014, 21:44
hiljuti tallinna hambapolikliinikus hammast välja tõmbamas-pidin šoki saama...ühejuurelise hamba eemaldamine läks maksma 55 eurot,JUBE!!!!Ma elan üksi ja sissetulek on min.
n
nu / 21. oktoober 2014, 20:52
meil on juba üle30.stel hambad paljudel läbi ja selle alla keksmise saajad ei jõuagi maksudets järgi jääva sandisendiga enam hambaid ravida.Nagu üks mainis, odavam olevat lasta kõik välja tõmmata ja proteesid panna,kui parandada, sest ühele hambale läheb üüratu summa, kui veel arst käsib ka kroonidega igale hambale teha siis ongi nii et jäävad valiku ette.Siin ka ju ärihaid, kes suuremat summat tahab saada, see käib noortele veel kallimad variandid. Pane preketid, siia tuleb krooniga teha, siin saab ainult nii ja siin saab ainult naa, nii teevad ju ka hambatohtrid, nee dka ärihaid siiski, kel tengelpunga tarvis ikka suurema summaga täita,hambaarstid ja kõik meditsiin tuleks korraliku riigijuhtimise ja ausa kontrolli alla ikka saada.
h
hambaarstide nõue/ 21. oktoober 2014, 20:16
et toetada vaid neid , kes käivad regulaarselt ????? absurd- regulaarselt käib see, kellel on võimalik, abi vajab see- kellel on hambad katki või põletik või juure või igemepõletik AGA MAKSATA ei suuda - seega regulaarselt käija ei saa - seega ei vajagi toetust??????
a
Ants Rannula/ 21. oktoober 2014, 20:02
Jälle see hüljes üritab valimiskampaaniat aretada.
k
kke/ 21. oktoober 2014, 19:09
m
makske parem/ 21. oktoober 2014, 18:16
inimestele õiglast palka ja pensioni, siis pole vaja nende toetustega jamada. Toetuste süsteem toidab vaid bürokraate.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee