Eesti uudised

Eesti ja Rootsi valitsusjuhid peavad olukorda Läänemerel murettekitavaks

Toimetas Geidi Raud, 21. oktoober 2014 11:59

7 KOMMENTAARI

e
Eks need/ 21. oktoober 2014 21:38
Paeti ,Ilvese, Röivase ja Krossi kutsutud allveelaevad nuhivad seal Rootsi vetes, äkki on Estonia pealt vaja midagi tähtsat ära tuua ,alles kurdeti ju, et seal liiga paljud käivad kolamas.
n
Nii ongi!/ 21. oktoober 2014 19:08
Muu maailm irvitab rootslaste klapperjahi yle allvelaevale,mida nad juba pea nädalapäevad peavad ja eks nyyd siis leiti yks "öige mees",kes nobedalt köigega nöus on! Kui vaadata neid kahte tösiselt rääkimas asjadest,kellel yhel absoluutselt polegi millega oma mereseiret teha,siis pisut halenaljakas see tundub kyll. Taas yks "kondikene" irvhammastel järada sellel teemal. Eesti paneb Läänemere turvalisusele öla alla!
s
shfjsyt/ 21. oktoober 2014 18:41
Pole hullu midagi. Kui asi veel hullemaks peaks minema, tuleb taunida. Ja kui sellest ka ei piisa, siis Paet tõstab taunimise ajal näpu ka püsti.
M
!!!/ 21. oktoober 2014 16:16
Muret tekitav või mitte. Kuid Rootsil on vähemasti vahendid oma territoriaalvete ning maismaa kaitseks. On lisaks seiresüsteemile ka omaenda lennuvägi, õhu ning rannakaitse. On laevastik ja ka potentsiaalne vastane Venemaa on kaugel, teisel pool merd.
Aga meil? Pole oma lennuväge, õhutõrje ega rannakaitserkette ning laevastik koosneb vaid mõnest miinitraalerist. Erinevalt Rootsit oleme meie lausa Vene karu külje all ning maismaapiir on sisuliselt kaitseta. Soomusrusika moodustamiseks puudvad tankid ning neid toetavad ründekopterid. Vahendeid selle kõige muretsemiseks? Rootsis on meist ligi 8 korda rohkem rahvast, SKP ühe inimese kohta on meie omast aga oluliselt kõrgem. Seega, vähemalt 15 korda rikkam riik kui meie. Kusjuures omab Rootsi omaenda kaasaegsel tasemel sõjatööstust.
u
Uugu/ 21. oktoober 2014 15:16
mitte ei saa aru, mis sellel olukorral Läänemerel viga on, pole ju midagi hullu välja tulnud... ja populistlikke avaldusi pole vaja loopida.
m
miks nii/ 21. oktoober 2014 15:00
meie ise hakanud peaminister ei tohiks selliseid avaldusi rahva nimel teha
o
OH TE OINAD ???/ 21. oktoober 2014 12:14
LÄÄNEMERI --PEAKS OLEMA MEIE VÄIKESTE RIIKIDE KAMANDADA,, JA VENE
KARUL --SIIA ASJA POLE.. !
KUI TAHAB KAUPA VEDADA --KÜSIB ENNE MEIE KÄEST LUBA?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee