Eesti uudised

Edda Paukson: sügiseti loodus närtsib ja ka inimesi lahkub rohkem (28)

Katrin Helend-Aaviku, 18. oktoober 2014 08:00
OOTAMATUD KAOTUSED: Hiljuti lahkus meie hulgast mõne päevaga mitu inimest, keda teab ja tunneb vast iga eestlane. Pildil on Jaak Joala kalm. Foto: Teet Malsroos

Tänavune sügis on täis valusaid kaotusi. Ootamatult lahkusid meie hulgast Jaak Joala, Eve Viilup ja Tarmo Leinatamm. "Sügis ongi närtsimise aeg. Oma mõju võib aga olla sellel, et ühiskond on praegu väga haige," ütleb Edda Paukson.

Astroloogide Edda Pauksoni ja Igor Mangi selle aasta üldhoroskoobist valusatele lahkumistele ennetavaid viiteid ei leia. Mangi varasem ennustus juhib tähelepanu sellele, et aasta on tempokas ja energiline nagu traavivõistlused, kus kõik kiirustavad, püüdes võidu nimel maksimumi välja panna. Siit võib välja lugeda – kiirustav, stressirohke aasta.

"Praegu ei ole üldist kehva tähtede seisu, mis näitaks, et ongi selline aeg, millal inimesed üksteise järel lahkuvad. Kuid inimesi sureb sügiseti rohkem. Ja sageli on surmaaeg väga lähedal sünnikuupäevale. See on seepärast nii, et päike põletab sünnihoroskoobi päikest. Samas peaks nendele inimestele, kes on sügisel sündinud, praegune sügis olema väga hea," räägib Paukson Õhtulehele.

Looduse närtsimise ja inimelu kustumise seost toonitab lehele ka Mang.

Tänavune aasta on toonud kurvad teated teiste seas Helmi Puuri, Peeter Sauli, Harri Jõgisalu ja Peeter Saul lahkumisest.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.06.2015
"Hoidsime Evega lapselast Miat. Kõik oli hästi…"
02.01.2015
Edda Pauksoni suur horoskoop: mida oodata algavalt aastalt?
25.10.2014
Kuu Jaak Joala surmast: Joalale meeldis väga teatritöö ja filmis oleks ta tahtnud "midagi tõsiselt proovida"
14.10.2014
JAAK JOALA VIIMASED PÄEVAD: Jaak Joala poja ema pihtimus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee