Eesti uudised

Lauri Laasi: otsus oli ebaõiglane, pall oli selgelt ühte väravasse (10)

Karoliina Vasli, 17. oktoober 2014, 12:35
"Pall oli selgelt ühte väravasse," toonitas Laasi, et nende kaitsjate argumente ei arvestatud. Foto: Teet Malsroos
Keskerakondlasest riigikogulane Lauri Laasi ei lase end Harju maakohtu süüdimõistvast otsusest häirida, vaid korrutab endistviisi, et tema on süütu.

"Otsust pean ebaõiglaseks meie (tema ja Priit Toobal - toim) suhtes," sõnas ta istungi järel ajakirjanike ees seistes. Maakohus mõistis ta süüdi eraviisilisele jälitustegevusele ja sõnumisaladuse rikkumisele kihutamises, karistuseks määrati üheksa kuud tingimisi vangistust kolmeaastase katseajaga. 

"Pall oli selgelt ühte väravasse," toonitas Laasi, et nende kaitsjate argumente ei arvestatud. Te ei tunnista, et olete süüdi? "Ei, kindlasti kaebame edasi," rõhutas Laasi, lisades, et õnneks on kohtusüsteem kolmetasandile ning ta on veendunud, et lõpuks jäävad nad õigeks.

ETV ajakirjaniku küsimusele peale, mida teeb süüdimõistev otsus Keskerakonnale vahetult enne valimisi, torkas Laasi: "Ei ole süüdimõistvat otsust! Otsus ei ole jõustunud!" Keskerakonnale mõisteti dokumendi võltsimise eest rahaline karistus 10 000 eurot. Laasi ei usu, et see on suur hoop partei mainele. "Valija ikkagi otsustab erakonna põhimõtete järgi ja hääletab jätkuvalt Keskerakonna poolt."

Samal teemal

9. detsember 2014, 15:11
Priit Toobal kaitseb Neinar Selit: spordile raha andmise eest süüdi mõistmine ei ole õiglane
18. oktoober 2014, 08:00
SÜÜDI! Rahvaesindajad Toobal ja Laasi mõisteti tingimisi vangi
17. oktoober 2014, 14:50
Savisaar: tean, et Laasi ja Toobal ei ole süüdi
17. oktoober 2014, 13:10
Prokurör ei usu, et Toobal ja Laasi enda kasuks uusi tõendeid leiaks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee