ETV saade "Pealtnägija" on oma 15 aasta jooksul esimest korda eetris tavapärasest kuus minutit vähem, kuna kohus keelas vahetult enne eetrit loo.

"Täna õhtul pidi olema eetris lugu Mereväega seotud jaburast kohtuasjast. Loetud tunnid enne eetrisse minekut laekus aga Harju Maakohtu määrus, mis teatas, et asjast huvitatud pool kavatseb anda ERRi ja Pealtnägija vastu sisse hagi ning selle hagi tagamiseks keelas kohus täna hommikuse seisuga saates olema pidanud teabe edastamise. Seega esimest korda Pealtnägija 15aastases ajaloos sisuliselt keelati lugu ja saade jääb erakorraliselt umbes 6 minutit lühemaks. Kaasus, mis oli niigi jantlik, läks just veel jaburamaks," kirjutab "Pealtnägija" oma Facebooki lehel.

"See päädib sellega, et tänane saade jääb 5-6 minutit lühemaks," ütles saatejuht Mihkel Kärmas Delfile. "Kuna see juhtus kõik väga vahetult enne saadet, siis see ei käi nii, et meil on riiulilt võtta õige pikkusega uus lugu."

Kaitsevägi andis õhtul teada, et ei neil ega mereväel ole kõnealuse maakohtu määruse ja saatelõigu näitamise keeluga mingit seost, kuna kaitsevägi ei ole kohtuasja osapool.

Samas kinnitab kaitsevägi, et ei ole varem, ega püüa ka täna "kalevi alla panna" ühtegi ebameeldivat juhtumit.

Jaga artiklit

29 kommentaari

T
totu  /   13:46, 16. okt 2014
Seega Eesti Vabariigi kohtusüsteem koos jantliku situatsiooni osapoolega ja kes teab,mis kõrgemate-ülimate jõupooltega veel asus jantlikku situatsiooni omapoolselt veelgi jandistama.Jääb üle üksnes konstanteerida-hip-hip-hurraaa.
N
Nikulin  /   12:08, 16. okt 2014
ELAGU EESTI KOHUS - KÕIGE HUMAANSEM....

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis