(ALDO LUUD)

ASi GoBus volitatud esindaja Valter Keis sõnas eilses Õhtulehes, et juba täna teenivad paljud GoBusi bussijuhid 900 eurot kuus ja enamgi. GoBusis teenivad 900 eurot või enam vaid väga üksikud tipud erakordselt suurte ületundidega või välismaal juhuvedusid tehes.

Pärast Valter Keisi väljaütlemist 900euroste kuupalkade osas on GoBusi bussijuhtide pahameel tööandja suhtes iga tunniga märkimisväärselt suurenenud.

Transpordi Ametiühing leiab, et tööandjal ei peaks olema mingit probleemi bussijuhtide palganõudele vastu tulla, kui palgatase tõesti 900 euro juures peaks olema.

Jaga artiklit

9 kommentaari

I
Imbetzil  /   21:15, 21. okt 2014
Järgmine aasta võiks piletite hindu tõsta kolmekordseks siis hakkakasid ainult rikkad bussidega sõitma ja vot siis alles hakkavad bussijuhid palka saama:)Ja oma mersud müüvad siis bussijuhtidele:))))
.
...  /   07:26, 15. okt 2014
900 € bruto Nii palju nõuate? Klienditeenindajad saavad füüsilise töö eest ming 300 - 450 € kätte. Kohe näha, et bussijuhtide seas enamus mehi kes julgevad streikida, teenindajate seas enamus naisi kes ei julge streikida ja imevad muna.
Loomulikult ETKA on k üks paras mõttetu ametiühing! Ainus tõsiselt võetav ametiühing vist ongi bussi- ja autojuhtidel, õpetajatel ja arstidel.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis