Malluka beebiblogi

Malluka beebiblogi: isa kiri tütrele (11)

Kardo, 14. oktoober 2014, 13:01
 Mariann Kaasik
Kallis Mari,

praeguseks oled sa juba peaaegu aasta aega vana ja ma võin täiesti ausalt öelda, et see aasta on olnud minu jaoks üks parim aasta mu elus. Ma olen sind väga tähelepanelikult jälginud ja koguaeg saanud imestada, kuidas sa arened ja iga natukese aja pärast midagi uut tegema hakkad.

Samal teemal

Muidugi olen ma saanud sind terve aasta võrrelda paljude väikeste sinuvanuste lastega ja peale selle, et sa oled kõige armsam nendest ja ka nunnum, oled sa muidugi ka kõige tublim. Meil on olnud sinuga nii kerge ja hea! Näiteks sa lased meil öösiti rahulikult magada ja ainult väga harva teed öösiti tingel-tangelit.

Peale selle harjutad sa pikalt enne igat suuremat saavutust. Näiteks enne kui sa käputada veel ei osanud, tegid sa kõvasti kuiva trenni selle kallal (sa jõnksutasid neljakäpukil, nagu hakkaks kohe käpukil jooksma) ja nüüd sa kihutad neljakäpukil mööda tube ringi ja see tuleb sul imehästi välja.

Praegu on sul käsil kõndima hakkamine ja ka selle kõrvale käivad omamoodi harjutused, sa nimelt tõused asjade najal püsti ja jõnksutad üles-alla. Ma olen jumala kindel, et paari kuu jooksul teed sa oma esimesed iseseisvad sammud ja hakkadki kõndima, sest sa oled nii tubli ja õpid kiiresti ja saad kõigega hästi hakkama.

Ühest asjast tahan ma sulle veel rääkida mida sa teed, millest minul ja su empsil väga palju abi on see, et sa hoiad ise oma piimapudelit. Sa võid praegu arvata, et see nii väike asi, aga meile on see väga abiks ja teeb sinu sinujärgi hoolitsemise palju kergemaks.

Sinu üheks lemmik tegevuseks on näiteks minu süles istumine ja multikate vaatamine ja banaani söömine. Muideks sul pole veel hambaid, aga sellest pole midagi, sest ma annan sulle väikseid banaanitükikesi ja sa saad nende tükkide katki närimisega ideaalselt hakkama, sest sa oled nii osav ja tubli lapsukene meil.

Kui mul oleks võimalus sind ükskõik mille vastu vahetada, siis ma ei vahetaks sind millegi vastu, sest sina oledki üks maailma parim, mis kellelgi olla saab ja sa tekitad kõigi südametesse armastust sinu vastu.

Mina armastan sind iga päevaga juba jälle rohkem ja rohkem ja ma ise ka ei kujuta ette kuhu ma selle suure suure koguse armastust panen, mis ma sinu vastu tunnen, aga ära muretse, sest mu süda on suur ja hea. Ma jään sind alati vähemalt sama palju armastama, kui palju ma sind praegu armastan ja olen sinu elu nimel kõike valmis tegema, sest sa oled mulle kõige kallim. Ma oled päike mu päevas, armas Mari Johanna!

Sinu issi Kardo.

11 KOMMENTAARI

h
HAHA :D 27. oktoober 2014, 15:08
Variant 1, kas seda teksti on kommenteerimas ainult perekooli "tibumammid", kes Mallukat tema tuntuse? pärast ei salli või variant 2 on kõik mingid ük...
(loe edasi)
i
imelik 15. oktoober 2014, 07:11
see kiri tundub tõesti
enamus lapsi selles eas juba kõnnib,vähemalt tugede najal
ja samuti on neil selleks eaks ka lõikunud mõned hambad
see ei ole muidugi reegel aga tundub, et kirjutatakse palju väiksemast lapsest
Loe kõiki (11)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee