Eesti uudised

Meeleavaldajad: töövõimereform on auklik ja tuleb peatada! (12)

LISA KOMMENTAAR

kuulmispuudega isik 14. november 2014 03:13
Ma olen Teiega nõus. Te olete head inimesed, kes on nõus aitama puudega inimesi. Jüri Jaanson on reetur ja pettur.
Riigikogus töötav Jüri Jaanson kõrge palgaga on tegelikult uhke mees. sest ta ei toeta viipekeelseid kuulmispuudega inimesi. kes ei saa helistamisega kuuldeaparaadi abiga hakkama. Jüri Jaanson saab väga hästi helistamisega hakkama. See on rumalus.et täiskasvanud kurt peab kuuldeaparaadiga kuulama arusaamatult tööl käies. kes pole harjunud kuulama täiskasvanuna kuuldeaparaadiga. väikselt kuuldeaparaadiga harjutada on kergem.
Jüri Jaanson käis kurtide klubis tutvustamas ega toeta üldse viipekeelseid kuulmispuudega isikuid ehk viipekeele kasutajaid.
Jüri Jaanson on valelik. Ta on kuulja kuuldeaparaadiga ,ilma kuuldeaparaadita ta on tõesti kurt umbes 3 meetriga, vale sõna vaegkuulja. Õige sõna kuulmispuudega. see tähendab kes ilma kuuldeaparaadita hakkama ei saa.
http://www.thky.ee/et/uudised?news_id=329
HEAD INIMESED ON NORMAALSED!
Jüri Jaanson ei ole normaalne inimene.
NB! Sain hiljuti teada, et tänu väga hea audiomeetriaaparatuurile ,saab kontrollida audiomeetria abiga , kas kuulja, kurt või nürmik.
Jutustan loo ühe noormehest.
Üks noormees ei taha minna sõjaväkke ja ütles, et on kurt, ta läks audiomeetriale kontrollima ,öeldi, et ta on kuulja, peab minema sõjaväkke. Vanasti ei olnud, olid palju pettureid.
https://www.kliinik.ee/haiguste_abc/audiomeetria...
pee 13. oktoober 2014 19:03
tublid kes osalesid seal.
13. oktoober 2014 17:26
kogu see kupatus on kuritegelik ja tuleb võimult, kuhu nad end ise on e- "valimistega" vassinud - minema lüüa, mis te süüdimatuilt kurjategijailt ootategi ? tuleks leida mõni surma saadetud sant ja talle vastavalt ümber midagi panna ja õigesse kohta saata, mis muud ?
ahh 13. oktoober 2014 13:26
Mis mõttes nagu, et puudega inimesed tööle ja terved inimesed välismaale, miks need terved inimesed peaksid oma koduriigist lahkuma , kellel on siin pered , mis need puudega inimesed siis nii erilist on, nagu ühel tädikesel oli plakatil kirjas , et puudega inimesed tööle ja terved inimesed välismaale, tule tõesti taevas appi, kus on alles jutt.
Kuule, 13. oktoober 2014 13:41
sa said asjast valesti aru,tähelepanu juhitigi sellele,et noored lähevad välismaale ja nende asemele tahetakse rakendada minimaalse palga eest puudega inimesed!
Tegelikult 13. oktoober 2014 11:23
Tundub nagu oleksid need reformitegijad kusagilt teisest maailmast pärit! Ja eks nad ongi - ega siia hädaorgu ju nemad ei näegi. Kui endal elu hea, tulevik kindlustatud ja muresid pole, miks peaksid nad veel teiste inimeste pärast muretsema? Lapski saab aru, et töökaha mitte leidmine ei ole laiskuse ja vähese soovi soovi küsimus - ka otsides ei leia puudega inimesed tööd. Ja kui mõni üksik leiab, siis, teate ju küll - erand kinnitab reeglit!
isiku kood 13. oktoober 2014 11:03
TAAVI RÕIVAS& Märt Rask- ESM
TAAVI RÕIVAS- Pedeseadus.
( Algatatud Andrus Antsipi ja Kaja Kallase poolt. Täideviia Taavi Rõivas.
Invasedus.
Alatatud reformierakond.
Pevkur, Taavi Rõivas.
Täideviia- TAAVI RÕIVAS reformierakond´+ sotsiaaldemokraadid.
Tõnu 13. oktoober 2014 10:49
Selle reformi ainus tegelik eesmärk on haiged inimesed igasugusest toetusest ilma jätta. Selle autorid peaksid ilmselt ise abituna teiste tõsta-pesta jääma, et aru saada, millise sigaduse nad välja on mõelnud, ikka selleks, et mingi NATO ees uhkustada oma uute relvaostudega.
Imelik reform 13. oktoober 2014 10:39
Tervedki ei leia tööd, kuidas need sandid siis?

puudega 13. oktoober 2014 10:04
no nii hull 13. oktoober 2014 09:23
asi nüüd ka ei ole , et mitte keegi ei võida
võidavad ikka , nimelt reformitegijad ise, projekt peab õppima kirjutama, no näiteks - puudelise hingeelu seos vihmase ilmaga, keegi pole veel uurinud ja küll EL rahad leiab
pooled rahad lähevad ju reformi tegijatele ja uute kohtade loomisele
aga puudelised ikka ise süüdi nagu alati - miks pole ära õppinud projekti kirjutamist
Projektikirjutamine 13. oktoober 2014 12:22
on tipptasemel blufi esitamise oskus ja rahastamise otsustab mingi pisike punt, kes arvab, samuti nagu riigikogulane, et tema on see, kes paremini teab, mida on ja mida pole vaja...kuna enamik esitatud projekte jäävad ikkagi rahastamata...raha ju pole