Spordiblogi

Märt Roosna | Miks paljud Eesti tippsportlased on kuulutanud homodele püha ristisõja? (53)

LISA KOMMENTAAR

mhm 16. oktoober 2014 13:17
Minu meelest Tiidrek Nurme korral pole küll mingeid küsimus- tegemist on ju usklikuga, tema ajab seda missiooni, mille teised usuvennad talle pähe on istuatnud. See, et ta nooruses oli nii või naa, ei puutu absoluutselt asjasse- ta on ju nüüd hoopis teine inimene, kui oli nooruses. Usklik, noh.
Aga Erki Noolest tõesti aru ei saa. Tema pani küll lati alt läbi. Isegi, kui ta teab, et saalis on passiivsed toetajad, kes on valvel, et hääletustulemus ikka "plussi" jääks, siis ikkagi oleks ta pidanud kohal olema ja oma seisukoha välja käima. Kasvõi lihtsalt selle nimel, et jätkata oma võitlust- rakendusseadused tuleb ju ka veel vastu võtta, ka nende jaoks on vaja kujundada ühiskondlikku arvamust. Ma üleüldse kahtlen selles, et mingid tegelased hoidsid oma mainet mittehääletades- kui vaadata, kes on need 10 tegelast, kes ei hääletanud, siis need on enamuses tundmatud tegelased ja need, kes on tuntud, on marginaalsed, kellede korral pole potentsiaalne häälekaotus probleemiks. Vaadates neid nimesid usun ma pigem, et nad ei olnud mitte valvel, et kaalukaussi kallutada, vaid lihtsalt suvalised moivad, kes ei suutnud/julgenud poolt valida. (Mihkelson välja arvatud- kui vaevalt ta oleks poolt hääletanud. Ta sai lihtsalt erakonnalt loa mitte hääletada vastu.)
Pealkirjast piisas, et ISE vastata! 15. oktoober 2014 16:02
Kirjutagu Roosna mida iganes, sportlaste jt. normaalsete inimeste suhtumine ju ei muutu - ükskõiksus seni kuni nad ei suhtle alaealiste lastega, on nii nagu nad on. Lapsendamise õiguse võiksid (eranditega sealjuures) nad saada, nooruki 18-aastaseks saamisel. Lesbidega on kuidas on, ehk teeks isegi kerge möönduse kui oma kombeid ei juurutaks??? Ärge pahandage niivõrd Roosna peale, sest tema on vaid kirjatšura ja kasutab ühiskonnale PEALESURUTUD otsuste vastukaja/tagasisidet rahvalt. Alkoholiga pandi puusse, aga sellele kiidulaulu eriliselt ei järgnenud, aga see viimane "otsus" pani riigikogulased lausa pisarate ja lilledega oma "võitu" tähistama - isegi olümpiavõit oleks pälvinud vähem tähelepanu. Ehk sellepärast ka Nool eemale tõmbus? Jube otsus, ...
kits 13. oktoober 2014 19:33
keegi siin küsis, kes on vastuväidete kustutaja - see on Märt Roosna isiklikult. Jätke nimi meelde.
huvitav 13. oktoober 2014 14:12
Välja on roogitud kõik kommentaarid, mis juhivad tähelepanu autori puudulikele vaimsetele võimetele... sest kuidas mõista sellist tema sulest tulnud lauset:
"Et sellise kasvu jätkudes kummitavad meid kõikvõimalikud ressursipuudused. Et järsku on see hoopis osa looduse suurest plaanist – optimeerida homoseksuaalsuse abil inimkonna suurust?"
"järsku"???
Tõelise ja tubli propandistina ei kohku ta tagasi mitte millegi ees! :)
tsaar1918 13. oktoober 2014 13:58
Tublid poisid ja neiud,naied,Terve nõistus saagu võitu.
Huvitav... 13. oktoober 2014 13:37
...huvitav. Kus on kõige esimene kommentaar, mis ütles, et pole mõtet siin Roosnal ohkida? Inimesed on ju seaduse vastu, mis hävitab perekonna kui institutsiooni, mitte homode vastu!! Armastagu keegi kasvõi aiaposti, aga sellele seaduslik alus tekitada ei tulene küll tervest mõistusest!
J 13. oktoober 2014 11:33
Kôigil peaks Eestis olema ôigus oma arvamusele. Nii neil kes on homofoobid kui ka neil kes on homoaktivistid. Pole vaja kellegi tôekspidamisi maha teha seat need sinu arvamusega ei ühti. Inglise keeles on hea väljend: lets agree to disagree ...
kui kellegi arvamus on, 13. oktoober 2014 16:08
et sind tuleks maha nottida ja ässitab veel teisi üles, kas sellega oled ka nõus?
J 13. oktoober 2014 22:51
mida ma tahtsin enne öelda, on see et me ei saa kontrollida seda, mida keegi arvab. Saad aru. Sunniviisiliselt ei muuda kellegi arvamust. Sellest ei ole mingi kasu. Kui keegi ütleb mulle, et sa pead nii arvama, no ega ikka ei pea küll. Ja kui keegi tõesti arvab et peab mind maha nottima, siis las ta arvab. Keda see huvitab.Niikaua kuni ainult arvatakse on kõik ok, kui füüsiliselt ära tehakse, vot siis on tõesti jama.
J 13. oktoober 2014 22:59
Kirjutasin täiesti adekvaatse vastuse, ei ropendanud, kuid millegipärast ei näe seda siin. Nii et vabandan. Minust mitteolenevatel põhjustel on minu vastus elimineeritud.
Ahvidele inimõigused? 13. oktoober 2014 10:28
Kui mees mehega võivad ametlikult paariheita, kas siis ahvga homopaar oleks võimalik? Selles peagi jõustuvas seaduses võiks lubada lapsendada ahvikese, jääks nii, et: Hundid söönud, aga lambad terved. Hirmuga lugesin neid nimesid, kes poolt hääletasid. Ütelge toompealased, enne kui lahkute, kas teil oli seal väga igav, et ei vaevuta asjade sisust lõpuni mõtlema? Olen ebasportlik, aga sportlaste poolt!

13. oktoober 2014 00:19
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
ehe 13. oktoober 2014 02:49
Tüüpiline - inimese seisukoht ei meeldi ja kohe "üllitis on küll totaalne pask". Selliste ropusõnalistele sportlastele tähelepanujuhtimiseks see kirjatükk ongi mõeldud. Antud isendi, empaatiavõimetu kümnevõistleja teine huvitav väide on "kellele ei meeldi homode kooseluseadus, on homofoob" - ilmselt annab tunda paranoia segatud alaväärsuskompleksiga. Homofoobiaga sildistamist siin artiklis absoluutselt ei ole, enamgi veel, minu meelest väärib Märt suurt kiitust, et suutis seda kari vältida.
korstnapühkija 13. oktoober 2014 07:22
Tüüpiline - siin jällegi peidab end entusiastlik homoaktivist :D
13. oktoober 2014 00:12
Tulevikkus kui meie lapsed riigi ja ettevõttete juhtivate kohtades, anname teile kõigile andeks et nii lollid olite.
Jaana 12. oktoober 2014 23:32
Issand vot see on tase. Vot sulle sõltumatu ajakirjandus- olgu Õhtulehest võis seda oodata, kuid paremad pole ka Postimees ega ka Eesti Ekspress. Ja nüüd veel lisaks avaldada selline solvav artikkel. See on ju õudne, solvata isklikult kellegi tõekspidamisi ja tuua välja nimed. Kas häbi ei ole? kusagil peaks ikka piir minema ja no see artikkel on ikka labasuse ja matslikkuse tipp.
ehe 13. oktoober 2014 02:54
Need nimeliselt väljatoodud spotlased solvavad teatud grupi inimeste tõekspidamisi ju regulaarselt ja valjuhäälselt. Milles probleem? Kui Asmer julgeb Facebookis ropendada, tohib tema vaimusähvatused ka leheveergudel ära trükkida.
Jaana 13. oktoober 2014 22:38
no ma lugesin Asmeri nö vaimusähvatust. Kas sa Kenderi omasid oled lugenud ja tuled ütlema, et Asmer ropendab. H aha haaaa.
Juhan 13. oktoober 2014 07:12
Sellist vastikut artiklit pole ma oma pika eluea jooksul varemalt lugenudki.
!!!!!!! 12. oktoober 2014 23:26
Aga kas sportlane ei peakski eluterveid eluviise propageerima? Meie legendaarne Georg Lurich pidas lisaks võistlemisele ka loenguid. Nii spordi kasulikkusest kui ka alkoholi kahjulikust mõjust ning karskusest.
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ] ? 12. oktoober 2014 22:37
Tubli, Märt Roosna! Tubli, Õhtuleht!
Kui viimati artiklit kiikasin, oli selle all 160 kommentaari ringis. Poolt ja vastu, arutlevaid ja sildistavaid, ent lugejail oli siiski võimalus arvamust avaldada. Kui poleks võimalust antud, oleks Õhtuleht võinud kommentaariumi juba eos sulgeda. Tehniliselt on see täiesti teostatav, mida lugupeetud väljaanne alles hiljaaegu demonstreeris, Evelin Ilvesega seoses.
Paisata leheveergudele sportlasi mõnitav, provokatiivne artikkel ning kustutada järgnevalt kümned ja kümned kommentaarid - ja (sic!) seda kõike tänapäeva vabas Eestis aastal 2014 - no see ajab juba naerma! Vägisi tekib huvi, kes on see agar rahva suu kinni toppija isiklikult ja miks ta nii teeb?
Peeter 12. oktoober 2014 21:57
Komme kustutatakse ilmselt selleks, et ei jääks muljet nagu oleks enamik inimesi heterod ja selle seaduse vastu. Minu komm kustutati ka kuigi kirjutasin viisakalt ja sõbralikult, lihtsalt ei hoidnud vaka all, et olen hetero ja ei poolda seda seadust. Kui päeval kirjutasin oli siin oma 150 kommi, muide enamus täiesti viisakad.
huugo 12. oktoober 2014 21:22
sada kommi kustutatud,aga kordan roosna ja leitmaa on terve soccerneti foorumi ära lagastanud oma homopropagandaga! On ju nii märt!
tsensuur 12. oktoober 2014 21:10
kui vaadata, millise sisuga kommentaare siit ära kustutati.... siis peaks mainima, et olen üllatunud, et sellise sopaka sisuga ARTIKKEL õhtulehe reeglitele vastab? :O Siiamaani on see maha kustutamata? :O
kui vaadata, 13. oktoober 2014 16:20
milliseid kommentaare on 90%, siis on ajakirjandus hoopis homovihkajate kätes. Kas seda ei näe?

sussavussa 12. oktoober 2014 20:05
Küsimus on ka selles, et 9. oktoobril 2014 suri Eesti demokraatia ja selle auks toodi Toompeale palju lilli ja küünlaid. Rahu Tema põrmule. On jälle alanud VAIKIV AJASTU, kus rahva suu on kinni topitud. Massimeedia on täis homopropagandat, kellele ei meeldi, tembeldatakse vihkajaks, homofoobiks.
Pingviin 12. oktoober 2014 22:44
Aga sellele öeldakse nagu ennegi - kui ei meeldi, siis mine minema siit! Lihtsalt seekord ei ole see ainult mitte-eesti juurtega inimestele suunatud!
kui mittemeeldijad ei oleks homovihkajad, 13. oktoober 2014 16:24
siis oleksid ükskõiksed ja sõna ei võtaks.
tsensuur.... 12. oktoober 2014 19:33
oppaaaa - 100 kommentaari ära kustutatud? :O
12. oktoober 2014 19:16
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Neid kommentaare lugedes 13. oktoober 2014 16:45
Paistavad homovihkajad küll ülekaalus olevat. Mõni üksik toetav kommentaar on, enamus on ikka päris ärapööranud oma vihas.
palun aks 12. oktoober 2014 13:20
Poolt:
Meelis Mälberg Eesti Reformierakonna fraktsioon
Paul-Eerik Rummo Eesti Reformierakonna fraktsioon
Valdo Randpere Eesti Reformierakonna fraktsioon
Rait Maruste Eesti Reformierakonna fraktsioon
Lauri Luik Eesti Reformierakonna fraktsioon
Laine Randjärv Eesti Reformierakonna fraktsioon
Rein Aidma Eesti Reformierakonna fraktsioon
Mati Raidma Eesti Reformierakonna fraktsioon
Remo Holsmer Eesti Reformierakonna fraktsioon
Kalle Palling Eesti Reformierakonna fraktsioon
Tõnis Kõiv Eesti Reformierakonna fraktsioon
Jüri Jaanson Eesti Reformierakonna fraktsioon
Imre Sooäär Eesti Reformierakonna fraktsioon
Andre Sepp Eesti Reformierakonna fraktsioon
Arto Aas Eesti Reformierakonna fraktsioon
Kalle Jents Eesti Reformierakonna fraktsioon
Lauri Laasi Eesti Keskerakonna fraktsioon
Priit Toobal Eesti Keskerakonna fraktsioon
Kadri Simson Eesti Keskerakonna fraktsioon
Lembit Kaljuvee Fraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed
Olga Sõtnik Eesti Keskerakonna fraktsioon
Marianne Mikko Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
Mart Meri Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
Rainer Vakra Fraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed
Neeme Suur Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
Kalev Kotkas Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
Heljo Pikhof Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
Karel Rüütli Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
Indrek Saar Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
Eiki Nestor Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
Jaak Allik Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
Rannar Vassiljev Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
Kristen Michal Eesti Reformierakonna fraktsioon
Tiina Lokk-Tramberg Eesti Reformierakonna fraktsioon
Jüri Morozov Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
Barbi Pilvre Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
Etti Kagarov Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
Tatjana Jaanson Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
Maimu Berg Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
Kalev Kallemets Eesti Reformierakonna fraktsioon
http://www.riigikogu.ee/?op=ems&page=haaletus&hid=a85129ed-4873-4b9d-ac37-4788b6587fa0&

12. oktoober 2014 12:00
--anaalseksi saab teha ju ka naisterahvaga,kui väga vaja on,ja kui naine ise tahab..
oioi 12. oktoober 2014 10:14
Ususn, et kui nö "tavainimene tänavalt" sooviks õhtulehes isiklikku hoiakut avaldada- pole vahet, poolt või vastu, tal see võimalus puuduks. Aga herr ajakirjanik on oma tööalast positsiooni ära kasutades lihtlabaselt propagandalainele sattunud, seda läbi isikliku arvamuse avaldamise. Väga-väga madal!
Algus 12. oktoober 2014 11:33
18 juuni öösel algas see peale, kell 2.43, seega 4 min peale video algust.
https://www.youtube.com/watch?v=8To0LvPCApM&list=UUS1xJUQbauo60LJCEbiiJvg
mees 15. oktoober 2014 18:42
Meie kooseluseaduse ainus eesmärk on teha asi seaduslikuks ning siis on juba kõik teisitimõtlejad ametlikult vihkajad ja seadusele mitte kuulutujad. Kui kogu asja ei jõua vaadata, sisi mõtlev inimene võiks viimasest viiest minutist omad järeldused teha.
Algus tehtud! / 09:13, 12. okt 2014
http://www.tv7.ee/vod/player/?program=40301

Aga 12. oktoober 2014 08:48
mis üldse on normaalne selles ebanormaalses maailmas?
vm maailmameister 12. oktoober 2014 08:20
Midagi peaks ikka jääma enda teabesse ka. Liialt kaugele on lastud minna nendel hälbega
inimestel, ikkagi inimlastel, oma kelkimiste ja neid mitte ülistavate mustamisel, mida on nüüd
siin selgesti näha. Kuuludes spordimeeste hulka, leian, et siin on kaudselt meid kõiki
rünnatud. Sport on ikka esmalt : terves kehas terve vaim. Ja nüüd, nagu näete, võimaldab
meedia karistamatult rünnata meid kellel!? Saate aru kellel.
12. oktoober 2014 07:53
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
uuuri rohkem meediapropagandat 12. oktoober 2014 18:53
siis oled ise ka varsti KAASASÜNDINUD

12. oktoober 2014 06:14
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Aga 12. oktoober 2014 08:32
see on ju vaid vastureaktsioon!
11. oktoober 2014 23:35
11. oktoober 2014 23:34
11. oktoober 2014 23:34

Kostaks selle peale 11. oktoober 2014 22:50
Ei koti mind need foobikud ja üldse pahatahtlikud kaaskodanikud. Kuid kindel on see, et kõik mis teed teisele halba, tuleb hiljem sulle bumerangina tagasi!!!
Kostaks selle peale 11. oktoober 2014 22:50
Ei koti mind need foobikud ja üldse pahatahtlikud kaaskodanikud. Kuid kindel on see, et kõik mis teed teisele halba, tuleb hiljem sulle bumerangina tagasi!!!
Ajalugu 11. oktoober 2014 22:25
Usklikel ja juutidel ei maksaks homoteemandusel üldsegi sõna võtta! Tuleme ajastust, kus kõik oli põlu all ja vihatud.
ajaloolane 12. oktoober 2014 18:55
Paistab, et sina küll ei tunne ajalugu.
jes 11. oktoober 2014 22:06
Kuule Ott. Tegele asjadega mis sul välja tulevad. Selleks on jalgpalli kommenteerimnr, sellest kirjutamine. Antud teema lahkamine käibsulle selle kirjutisr põhjal selgelt üle jõu. Kooseluseadus võeti vastu. Peale kaklust rusikatega ei vehita. Maaslamajat ei lööda. Enamus eestlasi löödi nokkauri aga sina leiad mingit seletamatut himu kaotajat irvitades edasi tümitada. Kääri käised 6les ja tee midagi kirjutamise asemel mustemat. Angelu wc ootab sind.
jes 11. oktoober 2014 22:29
sorry mitte Ott vaid Roosna. Ajasin sassi, sest mõlemad kiunuvad kuidas homosid ahistatakse.

Enno 11. oktoober 2014 21:50
Artikli autor ei ole siiani aru saanud (vaatamata kordi väljendatud,kirjutatud erinevate poolte poolt! ) tõsiasjast, et ilmselt 2/3 kooseluseaduse vastalistest on täiesti neutraalsed homoprobleemi suhtes- elagu nagu loodus neid karistanud on ja see ei sega teisi. Aga mis "S... keema ajab" on meie "esindajate" ignorantsus. Kui rahvahääletus oleks öelnud jah , siis kõik, kes vähegi austavad demokraatlikku riigikorda oleks nö. suu kinni pannud- kui nii siis nii. Nüüd aga "tehti ära" ja loota , et asi on päevakorrast maas on püha lihtsameelsus. Algab metsik teema tampimine valimisi silmas pidades. Ise loodan, et kõik 4 "kinga saaksid" aga IRL ja Keskerakond on juba pikalt teistele "ära teinud". Mis kompott sündima saab- ei tea, aga elu siin on nagu on- peaasi , et pulli saab! See seadus ei saa iialgi nõutud rakendussätteid ja jääb rakendamata aga jama on ühiskonnas sünnitatud hiigla palju- nagu oleks tegemist hullult elulise küsimusega. Ainuke hea külg- lõpuks sai siis teada, kes rahva enamusega arvestavad , kes mitte.
Homodemagoogidele 11. oktoober 2014 20:45
ämberpööratuna=ümberpööratuna
Sorry