Eesti uudised

Erki Nool: saalis oli liiga palju mittehääletajaid, kes kontrollisid olukorda, et seadus vastu võetaks (73)

Toimetas Marge Sillaots, 10. oktoober 2014 15:37
.Foto: Laura Oks
Kooseluseaduse hääletuselt kõrvale jäänud Erki Nool kirjutab Marko Asmeri emotsionaalse Facebooki sissekande all, et pidi küll olema samal ajal mujal, ent saalis oli piisavalt mittehääletajaid, kes hoolitsesid, et seadus vastu võetaks.

Asmer kirjutab postituses (kirjapilt muutmata): "Aitähh sulle Valdo, kes sa tv eetris otse näkku valetasid ja aitähh sulle Erki, kes sa nagu möku samas stuudios vastu väidelda üritasid, aga kahjuks ei suutnud oma mõtet formuleerida arusaadavaks, kuigi see tol ajal tundus ühtivat minu omaga - ja eriti SUUUR aitähh sulle selle eest, et sa täna hääletamas ei käinud! Erkil oli võimalus täna teha seisuks 39:40 ja lihtsalt oma kümne ala oskusega tõmmata kaasa veel vähemalt 2 kamraadi ja see totaalne ajunu** oleks selles vormis vastu võtmata jäänud...!"

Postitusele reageeris ka Erki Nool, kes vastas, et on kurb, kui tema seisukoht seoses seadusega ei ole selgunud senistest väljaütlemistest. "Ilmselt on ka sinul mõnikord olnud olukordi, kui peaksid olema samal ajal erinevates kohtades. Hääletamisest. Eelnevate päevade hääletused näitasid ära lõpliku tulemuse. Lisaks oli saalis liiga palju mittehääletajaid, kes kontrollisid olukorda, et seadus vastu võetaks."

Eile teatas IRLi fraktsioon, et Erki Nool puudus neljapäeval riigikogust seoses Euroopa Kergejõustikuliidu konverentsil osalemisega. Nool on Euroopa kõrgeima kergejõustikuorganisatsiooni nõukogu liige.

Samal teemal

14.12.2014
ERKI NOOL POLE SIISKI KOOSELUSEADUSE OSAS LEEBUNUD: see on s*tt seadus ja jääb s*taks seaduseks!
13.11.2014
ÕHTULEHE VIDEO | Erki Nool: Tulumaksust spordile või muule eluvaldkonnale 1% andmine ei tekitaks midagi katastroofilist
13.10.2014
Õigusteadlane: ilma rakendusseaduseta kooseluseadus midagi olulist ei muuda
10.10.2014
NAPILT, AGA KINDLALT: kooseluseaduse vastuvõtmine lõppes segaste tunnete ja lillemerega

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee