Eesti uudised

Kõrgemat palka nõudnud ATKO bussijuhid said miinimumpalga tõusu (5)

LISA KOMMENTAAR

... 9. oktoober 2014 20:47
Olen ka ise selles firmas töötanud ja ei läheks iialgi sinna tagasi. Seal makstakse summeeritult 2 kuu lõikes palka ja seal ei saa kunagi aru mille järele palka makstakse. Mida rohkem teed seda vähem teenid. Igaljuhul peab seal mitu korda rohkem tööd tegema kui teistes firmades ja palk tuleb selle arvelt ka poole väikesem.
kas see on 9. oktoober 2014 13:09
nädalapalk miinus maksud vä?tahavad,et bussijuhid eestisse tagasi tuleks väljamaalt no sellise palgaga on suremiseks palju ja elamiseks jälle vähe.
Van Ames 9. oktoober 2014 12:36
Atkos töötanuna muigan selle peale, leitakse 100 muud kohta kust maha võtta. Kui kunagi 3 euri tund läks siis tehti kohe graafikud nii ringi nagu buss sõidaks 90 km tunnis ja kusagil ei peatuks.
Tulemus oli et keskmiselt igal reisil 5- 10 minutit tegid tööd tasuta, kuna see aeg oleks pidanud buss juba seisma. Ja atkos makstakse palka ainult selle aja eest mis buss sõidus on ja liigub. Vahepealsed sõiduajad ja liinile ja tagasi sõit ja bussi kontrollimine ja pesemine on tasuta1
Tulemus oli et hakati veel vähem palka saama ja nii läheb ka nüüd.
ATKO on rämpsfirma ja turusolkija.
Kuidas näiteks Lüganuse HVM saab töö ja puhkeaja seadusest kinni peetud ega mõnita oma juhte. Samuti saavad seal juhid Ida - Virumaa mõistes suht normaalset palka.
ori 9. oktoober 2014 12:23
rahvas pühkigu suu puu puhtaks kodu värvatest ja tee otstest, kui ei toeta juhti. käigu jala.
A.T.K.O. 9. oktoober 2014 11:04
Alandatud
Tüngatud
Kuulekad
Orjad