Eesti uudised

Hullud päevad – järjekorrad ja mitte nii odavad kaubad (4)

Teet Teder, 9. oktoober 2014 07:00
ETTEVAATUST: Hullud päevad toovad alati rahvahulgad poodi, aga tuleb olla ettevaatlik – allahindluse seas on tooteid, mida mujalt odavamaltki leiab. Foto: MATI HIIS
Eile alanud Stockmanni hullude päevade kolmandal tunnil olid kümnete kassade taga järjekorras mitukümmend inimest, sama paljud ootasid proovikabiinide ees. Ostjaid jagus ja mõni stange oli juba tühjaks ostetud, kuid teenindajad avasid uusi.

Tavapärastele hulludele päevadele vastuoksa ei olnud tualettpaber tänavu hitt. Poole tunni jooksul ei paistnud keegi paberivirnadega poest lahkuvat, ja pealegi on kempsupaber Rimis odavam.

Samal teemal

Samas kutsus juustuletis müüjanna kas või kord elus trühvlitega juustu proovima, sest see maksab ainult kümme eurot kilo – tavapärasest hinnast seitse eurot odavam. "Maitseb tõesti hästi," ütles maitseks juustukuubikut proovida saanud vuntsidega härrasmees. "Mis see trühvel on?" küsis teine tema selja taga.

Kui ühelt kliendilt küsiti, kuidas leida odavamat kaupa, vastas ta, et selleks tuleb sõita Berliini või Londonisse, kus vähemalt osa hindu on odavamad, kui hullu allahindlusega Stockmannis.

Muu hulgas pakuti eile Hugo Bossi lõhna 27 euroga. Saksamaa hinnavõrdlusportaal idealo.de pakub, et sama lõhna hinnad algavad seal 25,94 eurost. Mainekad Jack and Jonesi meesteteksad maksid eile 29,90, mis Eesti kallite rõivahindade seas pole kuigi röögatud, aga idealo.de andmetel saab sama firma pükse Saksamaal pisut üle viie euro odavamalt. Stiga oksapurustajat müüakse 139 euroga, kuigi firma soovitab oma kodulehel sama masinat müüa 190 euroga.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee