Juhtkiri

Juhtkiri | Variserid, häältepüüdjad ja rahva tahe

Õhtuleht, 9. oktoober 2014 16:36

12 KOMMENTAARI

j
Jaak/ 13. oktoober 2014 10:10
See ei sega kedagi kui piidarid teineteist trukivad, või lesbid teineteise jalgevahet lakuvad. kui tahavadkoos majandada ja ühes korteris elada, see ei sega ju ka kedagi. Ainult lapsi ei tohiks anda sellistele lapsendada,Ka lastel on inimõigused,mille eest nad ise veel pole võimelised seisma. Nende saatuse rikkumine sellistes kooselu vormides elamisega peab olema keelatud. Kõigil lastel peab olema õigus normaalsele lapsepõlvele koos isa ja emaga.
h
hall4karu/ 12. oktoober 2014 09:56
Rahva lõhenemine saab lõppefa siis ja ainult siis,kui lõpeb heterote süüdistamine kõigis maailma pattudes,iseendid kristallpuhasteks promodes.
i
idu/ 9. oktoober 2014 17:09
Nägin eile televiisorist, kuidas Randpere mõnitas taevast Jumalat, et see inimesed kahesooliseks loonud ja jätnud inimsoo kestmise inimeste endi hoolde . Lubas ise maapealseks Jumalaks hakata ja selle asja korda ajada: parlamendiseaduste abil luua võrdsed kesksoolised. Selle lühikese intervjuu käigus ei õnnestunud tal küll selgitada, kuidas siis inimese, selle kesksoolise reprodutseerimisega jääb.
Igatahes trükin hääletajad-vastuhääletajad-erapooletud välja, panen seinale ja vaatan seda enne kevadist hääletamist. Kuigi, kui meie parteiline valimissüsteem ei muutu, leiame jälle riigikogust ükskõik kelle, sõltumata häälte arvust.
h
homod - vihaõhutajad/ 9. oktoober 2014 12:40
pole kunagi ühelegi lillale pahasti öelnud,kuigi pean neid haigeteks inimesteks.pange või vangi,aga oma arvamust ei muuda.
i
Inimõigused on endiselt piiratud/ 9. oktoober 2014 08:52
Miks piiratakse kooselu võimalust vaid 2 inimesega? Mis siis, kui tahavad koos elada ja vastusust jagada rohkem inimesi?
i
Inimõigus/ 9. oktoober 2014 08:49
Aga miks piiratakse kooselu võimalust vaid 2 inimesega? Nii nagu inimeste seksuaalses orientatsioonis võib olla erinevatel (ka objektiivsetel) põhjustel erisusi, pole analoogse loogika alusel kuidagi põhjendatud kooseluvõimaluse piiramine vaid kahe inimesega. Inimõiguste järgimine antud kontekstis oleks ka rohkem, kui 2 inimese kooseluvõimaluse seadustamise.
p
Papi/ 8. oktoober 2014 23:21
Kas Õhtulehele ei meeldi Ukraina demokraatia, et Papi kommentaare kustutab?

t
tõega näkku/ 8. oktoober 2014 23:02
Sallivusmüüdi matused on ammu peetud, kes sallivusest räägivad on variserid.Teatvasti on Keskerakonna ja Savisaare sõimamine kestnud juba aastaid
d
deneb/ 8. oktoober 2014 21:54
Kui õhtulehe juhtkiri on selline siis hüvasti ! Ei mingeid lugemisi netis, rääkimata tellimisest. Reklaamiavaldajad võtke arvesse- see leht ei müü enam enamusele eestimaalastele! Asi ei ole homodes vaid poliitilise maffia suhtumises ning nende mõjust "vabale" ajakirjandusele!
k
Kuulge, Õhtulehe variserid!/ 8. oktoober 2014 20:16
1. Mismoodi õhutas rahumeelne, demokraatlik meeleavaldus oma veendumuste kaitseks Õhtulehe arvates viha? Ükski kõneleja ei kutsunud üles vägivallale mitte ühegi inimrühma suhtes. Öeldi vaid välja, mis on abielu ja perekond ja mis seda ei ole. Kuritegu?
2. Milline rahvusvaheline õigusakt kohustab riike andma samasoolistele paaridele õiguse oma kooselu registreerimiseks või abiellumiseks?
3. Kas demokraatlikus riigis saavad poliitikud mandaadi rahvalt või rahvas poliitikutelt?
p
Papi/ 8. oktoober 2014 23:13
Poliitikud ei saa vaid petavad mandaadi välja, sest nende mandaat ei kohusta neid oma valijate tahtmist täitma. Pidi olma "arenenud demokraatia"