Eesti uudised

Hääletanud neiut ootas üllatus: rooli taga istus püksata juht!

Kristiina Tilk, 8. oktoober 2014 07:00

76 KOMMENTAARI

p
peeter/ 11. oktoober 2014 14:58
oli tal juhuslikult ka kõva ? sellest pole siin sõnagi juttu.
.
Artikli ostmise....../ 10. oktoober 2014 21:04
.......asemel paneksime õige rahad kokku ja ostaksime sellele onklile püksid, mille võiks talle siis taguotsa külge kinni ÕMMELDA, et ta edaspidi niimoodi ei rõvetseks. Tüdruk oleks pidanud talle midagi tulist või söövitavat sülle viskama, aga kust sa võtad.
i
inimene/ 8. oktoober 2014 21:22
olenn sarnase kirjeldusega inimest liiklemas näinud ka tartust lõuna poole liigeldes, mina aga panin ukse kinni tagasi. (aasta paar tagasi). Õnneks ise enam ei hääleta!
a
ANNA MINNA/ 8. oktoober 2014 19:47
OMA AUTO SÕIDA NII KUIS TAHAD POLE SIIN HÄÄLETAJATEL MISKIT SÕNAÕIGUST VÕI KUIDAS
õ
Õige/ 8. oktoober 2014 23:10
e
eedik/ 8. oktoober 2014 19:37
Rongijuht võib ka alasti olla!
k
kunagi oli ka üks selline, aga see töötas ju õhutlehes/ 8. oktoober 2014 19:11
ju te ikka teate, kes see oli. kunagi oli üks selline teie kolleeg ju
y
youks/ 8. oktoober 2014 18:36
lugedes selle ehee kommentaari mõtlesin et täitsa pekkis tyyp kylll nh :D
e
ehee/ 8. oktoober 2014 16:28
ka mina hääletasin kunagi tema auto peale, aga mulle pakkus see kutt rohkem nalja, tundus nii äbarik ja armetu. üritas pool teed kõvaks saada, väga raske oli naeru pidada.. see kutt poleks küll midagi teinud, poleks julgenud ega suutnud :)

t
tibi/ 8. oktoober 2014 16:27
see tüdruk on õnnesärgis sündinud-takohtus illuminandiga.
m
MADLI/ 8. oktoober 2014 15:31
Selle neiu ema oleks võinud oma tütrele aegsasti paari elementaarset asja õpetada, et ei maksa ikka igale autole end peale hääletada. Samuti ikka enne aknast sisse kaeda, enne kui ust avada ning sisse karata,
p
POLEGI RAVITUD?/ 8. oktoober 2014 15:22
Kas see hull on j ä l l e orbiidis? AASTAID TAGASI ALLES MÖLLAS MAANTEEDEL JA PÜÜDIS TÜDRUKUID...
n
nojah/ 8. oktoober 2014 15:08
isegi kui see tõsi oleks, siis on igaühel õigus enda autos istuna nagu soovib. kui see kedagi šokeerib, siis ärgu istugu ega hääletagu võõraid autosid! ja inimese hääl pole tema enda teha. nagu see on loodud nii ongi, olgu siis kellegi arvates rõve või mesimagus. ebastabiilse pubeka väljamõeldisena tundub see kõik pigem. saatke ta ravile, las võtab rphtusid ja saab psühhiaatri poolt nõustamist.
E
./ 8. oktoober 2014 14:26
Endalgi kogemus selle tüübiga, ka hääletades Tallinnasse. Rohelises autos istus paljas mees, no kui rõve. Kuid mõni arvab, et ta mingi "tõsielutegelane"..
Tean ka seda Liisat, ja no ta ei mõelnud seda kohe kindlasti välja ja fantaasia see samuti ei ole. See mees on tõesti olemas & sõidabki autos alasti.
Ka mina, mu õde ja sõbranna ei läinud sellele autole peale, sest ehmatas ära, ausalt. Jube ju.
j
Johhaidii/ 8. oktoober 2014 13:34
Äkki oli autojuhul nii väike, et hääletaja sai lapsepõlvetrauma?
n
nunii/ 8. oktoober 2014 12:52
Homosid me juba peame sallima hakkama.varsti võetakse vastu seadus , kus me selliseid soodasi ka peame sallima.ei saa ju keelata kui ta saab sellest rahuldatud.täiesti haigeks kisub see maailm ära.varsti peame hakkama sallima ka lapse pilastajaid.
k
kunagi ammu/ 8. oktoober 2014 12:30
võtsin neiukese peale,hakkas siis rääkima,et töötab bordellis

u
uku/ 8. oktoober 2014 11:58
ei tea,miks see neiu ehmus?midagi ju ei juhtunud,mees oli t6enäoliselt lihtsalt nudist,v6i tegi veits robustset nalja.n6rgad närvid neil tänapäeva naistel.
e
ene/ 8. oktoober 2014 11:41
Nii palju halba on juhtunud, kas tõesti noored tüdrukud/naised ükskord mõtlema ei hakka, mis tagajärjed võivad olla sellisel hääletamisel! Pigem korjata pudeleid, kui pole bussiga sõiduks raha ja kindlasti peab minema (rongiga odavam veel).Olgu see neiu õnnelik ja loodan, et vähemalt tema enam ei kipu hääletama, annaks jumal ka teistele tütarlastele mõistust oma elu ja tervisega mitte riskida.
a
8. oktoober 2014 11:36
aga ongi hea šokiteraapia ,et enam ei hääletaks !
s
See selleks,/ 8. oktoober 2014 11:27
et mõni hääletaja tahab kohe imema hakata.
s
8. oktoober 2014 11:12
selles loos tundub küll väga palju fantaasiat olevat ja mitte midagi konkreetset. kirjeldatakse auto värvi ja mehe riideid, aga kellelgi ei tule pähe auto nr. üles kirjutada või pildistada., igal inimesel ju mobla taskus. võib-olla oli ka mehe püksataolek tüdruku fantaasia ainult. tüdruk tahtis lihtsalt oma seiklust värvikamaks muuta.
k
Kiisuke / 8. oktoober 2014 10:39
Ma omal ajal kui ka noorena hääletasin, siis satusin ka paar korda siukse autojuhi otsa. (Võibolla ongi sama.) Ma algul ka ehmatasin kuid see mees ütles kohe enne kui autosse istusin et talle meeldib alasti sõita ja juhul kui see mind ei häiri siis võin peale istuda. Ja ta tõesti ei teinud mingeid katset millegi muule. Iga inimene on erinev, igale inimesele meeldivad erinevad asjad. Kui neiu otsustas hääletada siis peab sellega arvestada. Ja need kes kritiseerivad hääletajaid siis saage palun aru et mõned tõesti hääletavad viimases hädas. Kui on raha otsas või mingist transpordist maha jäänud või üritab lihtsalt raha säästa. Nii autojuhid kui ka hääletajad on kõik inimesed. Igal asjal ja teol on oma põhjus.
k
Kil/ 8. oktoober 2014 12:45
Ma ka sellise mehega paar korda sõitnud, rääkis sama juttu, et meeldib nii sõita ja mitte midagi ei teinud ega sõidu ajal ei rääkinud. Kui küüti on vaja, ega siis ei saa pirtsutada :) Samas oli see aeg minu mäletamist mööda sellest autojuhist ka reporteris juttu, oli vist kusagil ajalehes töötanud see mees. Ühel korral sõitsin temaga pealinnast Viljandi, tema läks Tartusse ja teisel korral pealinnast Keilasse.
m
matilda/ 8. oktoober 2014 13:01
ma olen ka sõitnud! rääkisime juttu ja tundus tegelikult rahulik intelligentne inimene olema. noh, on kiiks siis on. ega ta ju hoiatas mindki enne autosse istumist ning mingisuguseid probleeme mul küll ei tekkinud. viis ilusti tartusse ära. üks teine kord samuti. iga inimese oma valik kuidas ta autoroolis on, hääletaja oma asi kelle autosse ta istub. minu meelest siin probleemi ei ole..
t
totu/ 8. oktoober 2014 10:37
Ehk oli Jämejala sanatoorses hullumajas puhkepäevake....
h
Huvitav huvitav/ 8. oktoober 2014 10:34
Miks õhtuleht kardab kui nende kohta tõtt välja öeldakse....

a
Absurdihuumor jätkub/ 8. oktoober 2014 10:24
Ma tänasin neid südamest ja olen siiani tänulik neile ja Jumalale, kes tulid neiule vastu ja päästsid ta "pedofiili või liputaja orientatsiooniga" mehe käest.
Mul oli tõsiselt kahju, et mul oli mobiili aku tühi ning ei saanud pilti teha sellest autost ja juhist
ÕPETUSEKS: tüdrukud - ärge kunagi üksi hääletage! Vajadusel ärge häbenege abi küsida ja jalga lasta.
PÕLTSAMAALASED: hoidke silmad lahti, ehk ongi see kahtlase käitumisega meesterahvas sealkandis...
k
Küsimused/ 8. oktoober 2014 10:36
Inimene istub väiksesse autosse aga ei näe mingilgi moel, et inimene on püksata?
k
Küsimus 2/ 8. oktoober 2014 10:36
Mitu inimest näeb neoon kollakat autot aga mitte numbrimärki?
m
minu/ 8. oktoober 2014 11:27
auto ja kui tahan siis sõidan seal kas riietes või ilma.
a
Absurdihuumor/ 8. oktoober 2014 10:23
Inimesed kirjutavad ajuvabasid muinasjutte ja rahvas usub....
Avaldan Facebookis vabalt leitava teksti mida nägin juba enne kui Õhtuleht selle eest raha hakkas küsima...
EILNE VAHEJUHTUM KÜKITA KOHVIKUS!!! HOIATUSEKS
5.oktoobril kella 17.30-18.00 paiku olime lastega teel Tartust koju ning tegime vahepeatuse Kükita söögikohas. Naiste tualetist väljudes pöördus minu poole nooruke tütarlaps, paludes, et ma ta ära kuulaks - tal olevat midagi juhtunud. Mul käis paar mõtet peast läbi, aga mitte selline... Söögitare taga terassil puhkes neiu nutma ja värises kui haavaleht. Ta oli hääletanud teel Tallinnast Paidesse ja üks meesterahvas võttis ta peale, väites, et sõidab Põltsamaale. Autosse istudes märkas tüdruk, et mehel pole pükse jalas......?????!!!! Ta oli olnud rõveda häälega ja tüdruk kartis kohutavalt. Tal õnnestus küsida Kükita kohviku juures vetsupeatust, mille vanem meesterahvas võimaldas, kuid jäi tüdrukut autosse ootama...
Mees oli neoonika kollaks-rohelise väiksema sõiduautoga. Käisin väljas vaatamas ja see vastas tõele! Otsisin kohviku külastajate hulgast inimest, kes oleks Paidesse teel ja saaks tüdruku turvaliselt kohale viia. Tüdruk ise redutas tualetis ja kui tuli vaatama, kas mees on autoga ära läinud, siis nägi, et mees on püksad jalga tõmmanud ja otsib teda maja ees. Umbes 180cm pikkune, 50-65a., halliseguste juustega, beeži jope ja kuluvatega mees tuli ka söögikohta sisse ja vaatas kõikjale ringi ning käis ka tualeti ukse taga ning lahkus pobisedes... Olin vahepeal abikaasat jõudnud lühidalt kurssi asjaga viia ning mu abikaasa jälgis väljas toimuvat kuni too mees astus neoonikasse kollakas-rohelisse autosse ja sõitis ära. Lõpuks olin leidnud ühe noore lapseootel naise ja tema mehe, kes nõustusid tolle noore neiukese endaga kaasa võtma kuna olidki teel Paidesse ja autos vaba ruumi.
j
jaa.../ 8. oktoober 2014 10:08
Kunagi sai ka hääletatud sõbrannaga,autos istus üldse ilma riieteta mees aga oli viisakas ja küsis kui see sobib siis istuge autosse eks me noored ja lollid istusimegi . Kohale viis kenasti ja mingeid probleeme ei tekitanud sedasi meeldis talle sõita. Õnneks oli ta lihtsalt oma kiikauga rahulik mees. Hirm oli kül aga väljudes autost oli meil pigem naljakas
k
kutt/ 8. oktoober 2014 10:06
See pole ju mingi uudis. Mõni aasta tagasi oli sellest juttu Pealtnägijas, kus keegi Antsu nimeline meest alasti sõitis ja siis neiusid auto peale võttis. Kõigil on valik , aga soovitatav on , et mitte minna
k
Kah paljas / 8. oktoober 2014 10:04
Nüüd pannakse mitu korda päevas , polegi mõtet pükse jalga ja jalast tirida kogu aeg.
m
Mis teha.../ 8. oktoober 2014 10:01
...kui raha pole. Peaki hääletama.
k
8. oktoober 2014 09:58
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
j
jah on pretensioonikad,/ 8. oktoober 2014 11:59
sellepärast ei võta kedagi peale, pole ju välistatud, et hakkab raha välja pressima ja kui ei anna, siis süüdistab vägistamises või sarnasel moel.
t
tüdrukud/ 8. oktoober 2014 09:23
miks ometi hääletate? Ostke siis vähemalt pipragaas taskusse.

s
See ju tuntud palvevend!/ 8. oktoober 2014 09:15
Eka ta tuli sealt homvastaselt Tantramiitingult Toompealt! Seal olid üle riigi kõik kristlased koos, kristlikke väärtusi propageerimas.
o
oli nii,/ 8. oktoober 2014 12:00
J
!!!/ 8. oktoober 2014 09:02
Ju see härra oli siis kidakeelne, eelistas väljendumiseks kehakeelt.
m
MATS/ 8. oktoober 2014 09:01
Ei heitnudkui autosse minnes juhile pilkugi, kargas muudkui sisse! Ja alles sees istudes jõudis märgata, ei juht ju lausa paljas. Pisut nagu ebaloogiline, kafkalik situatsioon. Absurdimaiguline.
p
paras/ 8. oktoober 2014 08:59
See tüdruk (liisa roo)
oli kadunud mitu päeva ju
j
Ju siis/ 8. oktoober 2014 11:14
pidi jalgsi minema, enam ei julgenud hääletada.
l
L. / 8. oktoober 2014 08:57
Ei saa aru, et mismoodi autosse istudes ei näinud et püksata mees seal istub- see peaks ju kohe silma torkama, kui nii külmal ajal vahivad meesterahval paljad jalad vastu.. Paha öelda, aga oma lollusest ta sinna autosse istus.
f
fsaf/ 8. oktoober 2014 09:26
sa oled ise ka loll. kui kohe ust lahti ei kisu, juht nt laseb akna alla ja küsib, kuhu inimene sõita soovib, kuidas siis peaks nägema, kas tal on püksid või ei. miks peaks arvama, et tal neid pole, kui tal nt pluus on seljas?
h
hääletatakse paremal tee ääres,/ 8. oktoober 2014 12:02
juht istub vasakul, seega kohe näha ka aknast.
o
Osta artikkel/ 8. oktoober 2014 08:43
siis saad samasuguse naudingu nagu too püksata mees rooli taga.
o
oli tal siis rõveda häälega kuti kellukaid imetlema vaja minna ?/ 8. oktoober 2014 08:42
vaadanud kellukate juurde mesise hääle. Kessssse keelas.
h
Huh..../ 8. oktoober 2014 08:23
Lugesin eile Facebookist ka sama "shokeeritud pealtnägija" jutukest. Ja no ei saa siiamaani aru, kui see autojuht tolgendas mööda parklat ja kohvikut ringi, otsis neiut - kus te siis olite, et küsida sealsamas ja otse, et WTF??? Kirjeldate autot, aga numbrimärki ei pannud keegi kirja? järjekordselt, well done, kaasmaalased. kommenteerima ja sheerima olete kõvad küll, aga sellega ka kogu teie kaastunne piirdub....

k
kurrik/ 8. oktoober 2014 08:21
Loen ajaviiteks netist vanu lehti vahel, neid Pätsi-aegseid. Ühes oli umbes selline artikkel: "Viljandi järve ääres püüdsid kaks ihualasti noormeest läheneda mööda teed kõndinud tütarlastele. Tütarlapsed põgenesid, ise irvitades poiste poole piiludes.``
Vanasti läheneti asjale huumoriga, keegi ei olnud šokeeritud.
t
tohmu/ 8. oktoober 2014 08:21
Tegu sellesama tüdrukuga. Ehk nüüd mõtleb natuke enne kui järjekordset plehkupanekut plaanima hakkab. http://eestielu.delfi.ee/eesti/jarvamaa/paide/elu/kadunud-tudruk-on-leitud.d?id=69889651
s
sel pildil ülbevõitu noor leedi,kes omale seltsi saab iga kell/ 8. oktoober 2014 08:44
ju tema jaoks oli autojuhi riistvara liiga pisike
e
Erinevus/ 8. oktoober 2014 08:20
Mis te pahandate...erinevus rikastab meid. No oli püksata..mis siis. Ju ta on selle liigi vähemuse esindaja, kes pükstata ringi tahab sõita... Kas te tõesti ei hinda Euroopalikke väärtusi, mis annavad kõikidele vähemustele õiguse olla nemad ise...on ju nii või kuidas ?
a
amatöörilkuja/ 8. oktoober 2014 08:35
Väga cool kommentar! Oskad perfektselt ironiseerida!
o
........../ 8. oktoober 2014 08:19
oleks siis häälgi meeldiv olnud.....:(
j
JJ/ 8. oktoober 2014 08:18
Võib-olla teeb see neiu nüüd enda jaoks mõned järeldused. Näites see, et üksikul neiul ei ole ohutu hääletada. Võib sattuda kokku igasuguste juhtidega. Aga nii see elutarkus kogunebki.
m
Mis te imestate/ 8. oktoober 2014 08:01
Mis muud kui rooli taga tantra, praegu ju see moes, kursused igalpool :)
f
ff/ 8. oktoober 2014 08:00
Kui tüdruk paljast meest kardab saab tast vanatüdruk või p:de
t
Tom/ 8. oktoober 2014 07:59
Paistab, et kommentaariumi on vallutanud perede õiguste kaitsejad ise. Nii tublid inimesed...

k
kodanik/ 8. oktoober 2014 07:56
Kas Ants jälle tegutseb ?! Lubas ju Kärmase saates ,ennast muuta----hääl ju tal ka ebameeldiv, Haige maailm ,haige ühiskond -------------ja miks sa plika hääletad ja ronid võõrasse autsse, kas sa ei tea,kui palju noori naisi on jäädavalt kadunud................seekord vedas sul ja ehmatusest oleks veel vähe,mina annaksin sulle veel vitsa...........
m
maali/ 8. oktoober 2014 07:54
eesti inimesed on raskelt haiged, haigekassa süsteem on selgelt mäda ja nüüd tahetakse seadustada ka veel need haigused- kas tõesti peab kogu aeg olema rusikas raskus
a
Aff/ 8. oktoober 2014 07:52
Kas seesama ilma püksata vurrudega vigri, kes kunagi isegi pealtnägija saates oli ja avalikult oma hälvet tunnistas?
o
oma auto, oma loss/ 8. oktoober 2014 07:52
autos ei tohi, võibolla ka kodus ei tohi
n
NL/ 8. oktoober 2014 07:42
Ajal kui Tallinnas koolis käisin sai ka hääletatud. Pōhjuseks sageli see, et nädala lōpuks taskud lihtsalt tühjad. Muidugi teadsime et on ohud, aga oli ka väike pōnevus. Aastaid oli kōik olnud ok.
Kuni ükskord peatus auto kus olid 2 40 aastast meest.autoa hakkaaid nad imalat juttu ajama ja rääkima tasust, et tasuta lōunaid pole. Me olime juba nii meeleheitel et hakkasime nutma, kuna auto keerati juba teisele teele. Tel siis ju polnud. Meid päästis see, et sōratar oli nii hirmul, et piss tuli püksi. Kui autosse tuli ebameeldiv lōhn karjuti meie peale ja aeti autost välja.
Pärast seda pole kunagi rohkem kätt tōstnud et hääletada.
Teadsime ju alati et see on risk. Aga noh olime noored ja mōtlesime , et meiega ei juhtu....
m
Mehed ei nuta/ 8. oktoober 2014 08:46
Väga hea nipp vägistamise vastu, püksid paksu täis lasta..
1
18 aastase staažiga hääletaja/ 8. oktoober 2014 08:53
hääletades kehtivad omad reeglid. esiteks ei tohi hääletaja olla väljakutsuvalt, tänapäeva mõistes seksikalt ,riides.
teiseks peab alati olema väljamõeldud esimene hädakaitse. tihti piisab vaid sõnadest, mõnikord on vaja teeselda paanika- või langetõve hoogu (riskiks on kiirabi kutsumine või lihtsalt autost välja ajamine)
mitte kunagi ei tohi istuda autosse, kus on rohkem inimesi ,kui hääletajaid.
kui on mingigi eelaimdus, et selles autos olevate isikutega võib probleeme tekkida (vajalik hea intuitsioon), siis eirata neid või teatada viisakalt, et mõtlesite siiski oma reisiplaanid ümber.
h
Hii,hii,hiii.../ 8. oktoober 2014 07:39
KURESSAARE PEDOFIIL ON AKTSIOONIS
e
Ehh/ 8. oktoober 2014 07:34
Kas peaks sellele neiule kaasa tundma. Kõige suurem ohuallikas on ta ju endale ise
m
mõttetu hala/ 8. oktoober 2014 07:32
Mida siin hädaldada? Ära siis hääleta, kui ei ole valmis sellisteks üllatusteks!
Odavama bemaripanni saab iga ärajoonud tudengki 400-500 eest kätte. Osta ja sõida!!!

o
oooo/ 8. oktoober 2014 07:30
tra sa hääletad..osta pilet bussile parem-ära vingu.istun omaautos kuidas tahan....
e
ei võta kedagi autosse/ 8. oktoober 2014 07:29
need ''neiukesed'' on üks igavene nuhtlus,käigu jala.
ö
öppetund/ 8. oktoober 2014 07:19
Paras plikale nyyd ehk jöudis kohale,et ei tasu hääletada. Olgu önnelik,et talle taha ei keeratud kuskil metsavahel.
k
krt/ 8. oktoober 2014 07:24
Tartu-Tallinn vahet sõidab oikuipalju busse,rongid-no mida siis pead hääletama????Ise tahad seda,mida nägid.
t
to- õppetund/ 8. oktoober 2014 20:37
järsku tüdruk olekski tahtnud natuke seksi,mis selles siis halba on,kui ise tahab.