Eesti uudised

Puudega inimesed tulevad taas tänavale (5)

LISA KOMMENTAAR

6. oktoober 2014 10:08
Miks mul ei ole õigust siin sõna võtta? Olen Õhtulehe tellija,tahan ka oma arvamist ütelda! Teist võimalust pole,ei hakka ju toimetusse kirjutama.
eit 5. oktoober 2014 21:48
nii nagu lastetud naised ei tea , mis tähendab lapse kasvatamine , ei tea ka puudega inimest mitte hooldanud inimene tegelikku asja olemust . mul on 26 aastane kogemus ja võin ütelda , et mul oli õnne , sest lapse isa on olnud talle senini toeks ja abiks , kuigi tal oli juba enne õnnetust uus pere . aga noormees ise töötab juba 18 aastat , sest meil on selline ellusuhtumine , et igaüks peab ise oma elu peremees olema , kui võimalik ise hakkama saada . ise tegin 18 aastat meeste tööd , et lastekarjale raha jätkuks . väikese raha eestpole eriti mõtet tööl käia täiskohaga , see on tööle peale maksmine . kui minu laps peale elektrilööki ellu jäi , siis tegime talle selgeks , et nüüd tuleb sellest vihmaussielust võtta , mis võtta on . nüüd otsustas eesti riik ilma panustamata , et paras aeg on puudega inimesed hunt teab kuhu tööle panna ja nende palgale piir panna . see on veel eriline õudus , kadestada inimesi , kelle elu niigi raske . meie riik on ainult rikastele hea tervisega inimestele , kellel jagub raha ja glamuuri . aga nagu riigipiir on liga loga , nii on ka inimestesse suhtumine . kahjuks jõudu teile kannatavatele inimestele oma õiguste eest võitlemisel .
nii-nii 5. oktoober 2014 19:26
Ja kas me näeme puudega inimeste muresid jagamas ja nende kaitseks sõna võtmas või aktsioone korraldamas ka neid organisatsioone, kes tavapäraselt ikka ligimesearmastusest jutlustavad?
Oh ei, muidugi mitte, neil on hoopiski kasulikum kütta paaritumishüsteeriaid, millega loodetakse inimeste üle raasukestki võimu saavutada.
5. oktoober 2014 18:54
kuhu te kommid pistate varganäod ?
mottetu tegevus 5. oktoober 2014 14:19
Kommudel on kama kaks minge toole ise valisite nees psuhhod doompeale presitend on nome et havitab oma riiki