Eesti uudised

Vooglaid Jüristo vastu: televäitlus, mis jätkus grimmitoas ja pimedal tänaval

Küllike Rooväli, 4. oktoober 2014 08:00

67 KOMMENTAARI

m
Matti/ 5. oktoober 2014 16:40
Varro on lahe säga))
Tema hoiakutega antud küsimuses mina ei nõustu, kuid tema viisakus, argumenteerimis oskus, labasustest hoidumine jne on nauditavad. Mees tõstab meie muidu nii kesise väitluskultuuri taset. Poliitik: vaata ja jäta meelde!
h
Huvitav/ 5. oktoober 2014 11:10
et mehed on suuremas mures, kui naised. Samas on mehed ka need, kes nn. tavalisse abiellu astuda ei taha. Pidi MAAILMALÕPP olema ja meeste vabaduste piiramine.
See meenutab mulle kunagi ühte raadiost kuuldud saadet Pärnu naiste plaaži teemal. Seal olid ka kõige suuremad asjatundjad mehed ja minu meelest ikka 50+. Paljad naised jälle pidid nende õigusi rikkuma., aga et endale ka selline koht organiseerida, selle poolt nad polnud.
n
nägin / 5. oktoober 2014 10:01
seda saadet
harva küll vaatan kolmeraudset
vooglaid üllatas mind väga arukate ja selgete argumentidega
samas tema vastane jättis mulle noore väitleja mulje,tõi teemasse sisse täiesti kõrvalisi süüdistusi jne
ilmselt polnud argumente
see,et meil kõigil hakkab tekkima lähisugulaste hulgas homoperekondi,peaks pigem tekitama häiret
seadused seadusteks,aga niisugune homonduse pealekäik pole tervitatav ja on haige ühiskonna märk
j
just/ 5. oktoober 2014 21:01
Vooglaid on haritud ja inelligentne inimene,ka töde oli tema poolel,polnud ju tarvis mingeid argumente oma seisukoha töestuseks otsida ega välja möelda... Vastaspool aga pidi ilmselgelt valetama ja vassima.Nagu teada,pole see sugugi lihtne kui juhtumisi oled oma olemuselt aus inimene.
m
Meedia ei peaks neid seksperverssusi kajastama.....oksele ajab see teema/ 5. oktoober 2014 09:17
Seksuaalperverssuse jälk ja rõve psühhoterror jätkub igapäevaselt.
Oksele ajavad....psühhiaatrit oleks vaja siin sekkuda neile pedofiilia ja muude "vähemuste" abistamiseks
t
tegelikult/ 4. oktoober 2014 23:44
on läänemaailmaga kõik läbi,veel paarkümmend aastat ja siis on Euroopas ülekaalus hoopis teine religioon ja hoopis tumedam nahavärv.Ajaloos on ennegi olnud,et enne lõplikku agooniat tehakse jälke otsuseid ja seadusi.Vanas-Roomas valiti ju hobune senatisse (parlamenti),levinud olid isade-emade seksuaalsuhted oma lastega jne.
e
Erakonnast välja astuja/ 4. oktoober 2014 21:26
Rõve peeruhais seostub selle kooseluseadusega ja nende 40 poliitikuga.
1
1995. aasta lend/ 4. oktoober 2014 21:20
Putin muide ongi vene homode lemmik.
h
hetero naine 69/ 4. oktoober 2014 20:45
Inimesed, elage ise ja laske teistel ka elada! Mis homopropagandast jutt käib? Kes seda teeb või kavatseb teha? Mina ei saa küll öelda, et need kes heterod, on kohe kvaliteedi märgiga loodud. on õudseid labaseidja jõhkraid tüüpe, kellega pole võimalik suhelda ja ka traditsioonilises abielus elada. Samas on meie ümber kogu aeg olnud lugupeetud ja intelligentseid inimesi, kes on homod. Laske neil ometi olla! Ei ole nemad tükkinud kunagi kedagi pöörama. See Vooglaid on kindlalt kellegi poolt kinni makstud ja ei tee oma olekuga meile, heterotele, kuidagi au. Ei ole ta meile varemast ajast millegagi meelde jäänud. Nüüd siis leidis oma niši. Elagu kooseluseadus ja kõik kenad inimesed!
e
Ei ole / 4. oktoober 2014 21:23
ta kellegi poolt kinni makstud ( vastupidiselt MEEDIALE ning mitmetele riigikogujatele, kellele on makstud rebase peetri jt. omasooiharate ärikate poolt) . SAPT-ki on toetatud vabatahtlike annetustega inimeste poolt, kellele ei meeldi see, mis neid ja nende peresid tulevikus ees ootab, kui see "seadus" vastu rahva tahtmis jõustatakse. Praegu näeme õisi, VILJAD selguvad hiljem ja... need on kibedad, uskuge.
a
aga raha jääb tal väheks/ 4. oktoober 2014 23:01
juba kerjatakse annetusi. Piinlik lihtsalt, põhjenduseks lisatud, et homne üritus pole mitte odav! Selline kerjamine on aga odav kindlasti.

m
Mis/ 4. oktoober 2014 20:02
sallivusest te siin jahute,homode pooldajad?!Homoseksuaalsus on vastik kõrvalekalle normaalsusest,mis on välja kujunenud aastasadadega.See,et lääne ühiskond on läbi ja lõhki haige,ei tähenda,et ka meie peaksime kohe nende eeskujul ennast sellest katkust nakatada laskma.Ainuke asi,mida venemaa juures eeskujuks võtta,ongi see homovaenulikkus.Suhtumine homodesse peab olema umbes nagu haigetesse inimestesse,keda ei saa kuidagi täisväärtuslikuks lugeda.Või veel parem-tuleks hakata neid uuesti trellide taha pistma,nagu kunagi tavaks oli!
s
4. oktoober 2014 18:09
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
Kulla Sigrid!/ 4. oktoober 2014 18:40
Olen ka vana kooli inimene, aga ei kogu tikke, seepi ega soola. Seda esiteks. Teiseks: liigun samuti palju rahva seas ja näen, kuidas nad muretsevad sellepärast, mis hakkab juhtuma siis, kui see SEADUS (mis on teerajajaks HOMOABIELUDELE) vastu võetakse. Kolmandaks: ei ole see Vooglaiu ettevõtmine sugugi pnnapealne virvendus(isegi mitte pinnapealne), sest meie rahva enamus toetab Vooglaidi ettevõtmist. Ning neljandaks: nimetada inimest, keda sa ei tunne KOHUTAVAKS, näitab sinu enese sisu. Loodan, et elu teeb ka sinu mõtlemises korrektiive. Olav
s
4. oktoober 2014 18:55
Siin on asjad ja mötted veidi vääralt paika pandud! See ettevötmine pole mitte Vooglaiu ettevötmine,vais selle seaduse vastu olevate inimeste ettevötmine,pea 70 % rahva ettevötmine,mida esindab Vooglaid! Kui igat ettevötmist,mis on rahva tahe,esindaks Vooglaiu sarnane tubli jurist,oleks elu Eestis kindlasti hoopis elamisväärsem!
k
Kitsetrukkija/ 4. oktoober 2014 18:57
Olen zoofiil ja nõuan ka kooseluseadust oma armsa utikuga
k
kus maal/ 4. oktoober 2014 19:40
sa Sigrid elad? Eesti see küll pole - olen väga rahvas liikuja!?
kelle agent va limukas ?
j
Jan/ 4. oktoober 2014 17:59
e
eestlasi on niigi vähe,/ 4. oktoober 2014 17:49
kui seadus homode kasuks tehakse, siis järgmisena hakkavad nad aasiast lapsi vedama, et neid lapsendada, nii need eestlased maamunalt kaovadki.
<
4. oktoober 2014 17:36
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
t
Tundmatu äpu/ 4. oktoober 2014 19:37
Näita ka oma sihverplaati, enne kui kiimlea hakkad.. (ja see komm vastas moderaatorite nõudmistele???)
ä
Ärimiizu/ 4. oktoober 2014 17:33
Asi pole sallimatuses kellegi vastu, vaid selles, kuidas surutakse peale seadust, mis on sügavalt vastuolus sajandite jooksul kujunenud eetiliste ja kõlbeliste põhimõtetega, ja see tekitab tülgastust ja vastikust - kampaania nael oli muidugi Jüri Naela sõnavõtt ajakirjanduses, kus ta väitis end tundvat ahistatuna - väga vabandan, aga tervelt kaks-kolm hooaega oli härra tantsusaate zhürii liige ja seal tundis ta end küllaltki vabalt ja sundimatult, ei mingeid märke survestamisest või allasurutusest...see selleks, eriti räigelt ja solvavalt mõjus muidugi "Kolmeraudse" saates pereväärtuste eest seisjate ja toetajate seadmine üele pulgale surmanuhtluse pooldajatega, ainuüksi selle eest oleks mõnes telekanalis väitlejale veeklaas näkku visatud..respect Varro Vooglaiule ja toetan tema tegevust,
l
Lp./ 4. oktoober 2014 17:14
Hr. Vooglaid, voitlete oige asja eest. Joudu ja visadust teile! Ja need, kes ilguvad valimuse parast on niigi murust madalamad.
n
need kes / 4. oktoober 2014 19:44
ilguvad välimuse pärast pole Vooglaidu näinudki - pikk ja soliidne mees, ausa ja heatahtliku näoga, rahulik ja arukas
p
Pooldan./ 4. oktoober 2014 16:38
Mina pooldan mehe ja naisevahelist kooselu, millest sünnivad armastuse tulemusena lapsed, kellel on ema ja isa ning kes on ema ja isa verega elav inimlaps. Soovin Varrol Vooglaiule vastupidavust õige asja ajamisel.

t
tasuks/ 4. oktoober 2014 15:18
mõelda uue vabariigi loomisele kusagile kaugele - keset merd ja ookeane "Vikerkaare Vabariik". Ja oleks rahu maapeal ja INIMESTEST heameel.
i
4. oktoober 2014 15:11
Ise sõidab rattaga, mil puuduvad tuled ja siis loeb moraali, kuidas kõik peaksid elama! Ei ela ka heteropered enam vanamoodi, kuidas Vooglaiu sugune oma vaimusilmas ette näeb! Maailm on ju pidevas muutumises!
m
5. oktoober 2014 09:00
Muutuma peaks ikka paremuse poole!
i
Ise/ 4. oktoober 2014 15:04
lugupeetud Küllike Rooväli.
Lugege oma kirjatükk ise ka läbi ja tõmmake alla kõik laused, millega olete üht või teist osapoolt iseloomustanud. Negatiivse pildi loomiseks mõeldud laused värvige tumedaks. Kas märkate, kui lennukalt olete püüdnud luua härra Vooglaiust ebameeldivat pilti. Alates esimestest lausetest.
See ei tee Teile au. Ehkki Teil on lennukas sulg, loeksin meelsamini artikleid inimeselt, kel on õiglane ja aus meel. Loodan, et saate kunagi selliseks.
b
Bob / 4. oktoober 2014 17:53
o
Oda/ 4. oktoober 2014 22:44
Nõus. Objektiivset või erapooletut ajakirjanikku pole siin kusagil näha.
k
kui antakse valida/ 4. oktoober 2014 14:56
kas putin või homod,siis parem juba putin,ta on vähemalt Mees
k
kooseluseaduse pooldaja/ 4. oktoober 2014 14:29
Milleks selline artikkel? Minu arusaamad Vooglaiu omadega küll ei ühti, ent taoline inimese naeruvääristamine on liiast. Jalgratta kasutamise eest saab V.V. plusspunktid, aga tuled peaks küll kindlasti peale panema! ;)
m
Mida/ 4. oktoober 2014 13:32
selle kirjatükiga öelda taheti? Kas ta oleks pidanud Hummeriga tulema? Haige artikkel.
v
4. oktoober 2014 14:12
Vaat,seda ma mõtlesin ka! Mul on Õhtuleht tellitud,aga tahan ka natuke oma arvamist ütelda,teist võimalust ju pole.Mu lastel on ikka normaalne abielu mehe ja naise vahel. Kas tõesti on vaja nii kirjutada pere eest võitlevast mehest?
v
vôi/ 4. oktoober 2014 13:24
Artikli autori poolsuses ja meelsuse pole küll mingit kahtlust. Stiili järgi vôib otsustada, et ODAV
v
Vôi?/ 4. oktoober 2014 13:20
Kuidas saab Mihkel Raud, kes on pooldaja teha objektiivset saadet poolt ja vastu? Tal pole ikka üldse arukust vôi?
l
Liisu/ 4. oktoober 2014 14:13
Kui Raud oleks vastu olnud poleks ja ka saanud saadet teha. Või oleks?

e
eedu/ 4. oktoober 2014 13:08
Tõsine paskvill. Milleks selline kirjutis? Kas Küllike on ise vähemuste esindaja-seega asjast huvituv pool? Või siis ollakse raha eest valmis kirjutama kõike. Selliste ühe suunaliste tõlgendustega pigem saavad need 67% inimesed kinnitust oma veendumustele.
a
Artikkel/ 4. oktoober 2014 12:09
oli kehvalt kirjutatud ja tundus koolilapse kirjandina.
v
vôi?/ 4. oktoober 2014 13:26
nôus, ei suutnud lôpuni lugeda, selline nôukaaegne kirjand: etteantud parameetrite järgi
a
AA/ 4. oktoober 2014 11:59
Miks siin demokraatiaga ei arvestata. EMORI küsitlus näitab, et 67% elanikest on seaduse vastu. Järelikult EI OLE SIIN MIDAGI ARUTADA.
h
huvitav küsitlus oli/ 4. oktoober 2014 12:09
minult pole midagi küsitud. Korraldasin ka oma tuttavate hulgas küsitluse, ülla-ülla, umbes 20 inimest vastasid, et neilt pole ka!
ü
Ülla-ülla/ 4. oktoober 2014 13:03
Küsitleti 1000 inimest - ja 22 inimest ei mahtunud 1.3-st miljonist nende 1 000 hulka. Kindlasti on võltsitud!
v
vôi?/ 4. oktoober 2014 13:27
ma ei ole kôikide nende aastate jooksul tundnud ühtki inimest, kes kunagi oleks osalenud
p
Pooldan sallivamat ühiskonda!/ 4. oktoober 2014 15:01
Meie pere käest pole keegi küsinud, seega ärge rääkige kogu rahva arvamusest. Kuhu see Eesti riik sellise sallimatusega küll jõuab?
s
sivago/ 4. oktoober 2014 11:38
Köik hädad korraga, sea katklevib, homod tungivad peale, appi appi
k
Kodanik/ 4. oktoober 2014 11:38
Minule küll ei meeldiks kui mu lastele lasteaias ja koolis hakatakse promoma homosuhteid! Peale pere ja kodu mõjutab meie lapsi kogu ühiskond, siit lähtuvalt tulevad ka nendehoiakud ja valikud eluks. Pooldan traditsioonilist peret! Minu arust tuleks vastu võtta seadust, mis keelaks homopropaganda. Ma ei ole kindlasti homode vihkaja, pigem tunnen neile kaasa.
g
4. oktoober 2014 11:22
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
l
Laim/ 4. oktoober 2014 15:04
Jüristo on ikka hetero ja laste isa. Tema õde on lesbi. Tore vend, kses mõistab ja kaitseb oma õde!
m
mõtlik/ 4. oktoober 2014 11:21
ajakirjanik andis juba om aartikli alguses väga selgelt mõista, millise suundumusega tegelikult artikkel tuleb. Ja üsna selgelt on ka aru saada, et hr. Vooglaiu teemakäsitlus talle piisavalt arukohane ei olnud. Tüüpiline "noor ja mässumeelne" suhtumine, kahjuks siiski liiga üleolevalt piiratud maailmavaatega. Mulle isiklikult see kooseluseadus tundub kohati mõistlikki. Ent homoaktivistide ja lapsajakirjanike ning noorpoliitikute selleteemalised sõnavõtud näitavad ilmselt ohumärki- sisu on teisejärguline, olulisem on isiklikud promokampaaniad ning mistahes hinnaga vaid oma tahtmise läbisurumised.
t
TO HMM/ 4. oktoober 2014 11:19
SINU AJUDEGA EI OLE KÜLL KÕIK KORRAS. SELLIST LOLLI JUTTU AJADA....

e
Enno/ 4. oktoober 2014 10:57
"- nelja lapse isa ja pereväärtuste kaitsja Vooglaid- ; - ilma ühegi tuleta jalgrattal -; - Pikk tume palitu -; - kottpime - " - mul tekib küsimus kas Ta ikka oma peret hoolib, liikluseeskirjadest ei hooli kohe kindlasti.
k
Kulisside taga/ 4. oktoober 2014 10:52
Homopropaganda toimub riiklikul tasandil kui reede õhtul tehakse soojendavat ajuloputust, et seadus vastu võtta.
m
4. oktoober 2014 10:49
j
4. oktoober 2014 10:41
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
t
tiiule/ 4. oktoober 2014 13:37
w
www/ 4. oktoober 2014 10:32
ma ütleks nii: Eestis on palju seadusi, mis minu elu mitte kuidagi ei mõjuta, kuid mõjutab positiivses suunas kellegi teise elu. Seetõttu ma seda seadust ka toetan nagu paljusid muid seadusi. Rahunege ükskord maha - oleks minu sõnum.
m
môtiskleja/ 4. oktoober 2014 13:40
ma usun, et paljusid inimesi riivab rohkem see, et neid ei kuulata, minul pole sooja ega külma, kes kellega millises poosis vmt, aga selline kohutav mustamine ja koguni pere ja lapse kallale minemine (VVooglaiu puhul) teeb, et oman kaheldamatut poolehoidu demokraatiale. Ei ole demokraatlik, et mustamisega tegakse seadusi, mis pole suuremale osale rahvale vastuvôetavad.
j
jwerwe/ 4. oktoober 2014 10:14
Raud saatejuhina on ju väga tendentslik ja sotside agenda promoja. See aga viib meie viimasegi riigiraasu vetsupotist alla.

b
Baradatš/ 4. oktoober 2014 09:48
Tegelikult on poliitikutel sellest homode õnnest suva põhiline eesmärk on valimistel potensiaalselt saadavad hääled....
a
Abielunaine./ 4. oktoober 2014 09:45
Minule hr. Vooglaiu sõnavõtt väga meeldis.
o
Orac/ 4. oktoober 2014 09:25
Sellised "ajakirjanikud" sobituks täiuslikult Nõukogude Liidu aegadesse rahvavaenlasi otsima ja kirjeldama. Saaks terve hulga ordeneid rinda.
e
ema/ 4. oktoober 2014 12:08
jjõlele on see mis homod teevad. ebainimlik on seda minu lastele õpetama hakata. elage rahulikult, kuid seda ebamoraalitust pole vaja perega siduda
v
4. oktoober 2014 12:09
vabandust, jõle on esimene sõna
h
hea video mitmes osas/ 4. oktoober 2014 10:54
selle kohta kes juba teevad jõledaid tegusid
Innocence Destroyed - Warning Graphic Content
the Telegraph`is on neid veel, tasub teada mis toimub seal kus see seadus on ammu heaks kiidetud
k
4. oktoober 2014 09:22
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
ü
Üine ikka/ 4. oktoober 2014 09:45
Vampiir küll verd, aga teised ei ole vampiirid...
a
Anti/ 4. oktoober 2014 09:04
Tubli Varro! Peame vastu ja toetame traditsioonilisi perekondlikke traditsioone! Häbi siinsele ajakirjanikule, kes püüab ilusatele aadetele vett peale lasta ja kaitseb perverssusi!
v
Vigade parandus/ 4. oktoober 2014 08:57
Hr. Vooglaiu peres kasvab tegelikult viis last, mitte neli.
v
vanaema/ 4. oktoober 2014 08:47
Jõudu ja jaksu Vooglaiule!!!!!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee