Galeriid

GALERII JA TV3 VIDEOD: duell "Kolmeraudses" Tarmo Jüristo vs Varro Vooglaid

Küllike Rooväli, 2. oktoober 2014 23:54

13 KOMMENTAARI

e
erk/ 3. oktoober 2014 17:12
d
Demokraat/ 3. oktoober 2014 14:52
Riigikogu ei saa vastu võtta seadust, mille vastu on enamik rahvast! Vastasel juhul tõmbavad nad enne valimisi endale korraliku vee peale.
v
vastupidi,/ 3. oktoober 2014 12:26
Jüristo jättis hea mulje, isiklikult olen ükskõikne selle teema suhtes
j
Jüristo seisukohad üllatasid negatiivselt/ 3. oktoober 2014 11:08
Kahjuks oli Jüristo ikka seekord väga kehv väitleja. Kui mulle seadus meeldib, sest see puudutab mu õde, siis tunnen rõõmu, et valitud võivad rahva arvamust eirata. See oli väga ohtlik seisukoht. Olin enne seaduse poolt, aga sellise suhtumise taustal enam mitte. Veel tahaks küsida, kas lasteaias muinasjutte võib veel rääkida. Näiteks Lumivalgekest või Okasroosikest, sest need lõpevad ka nii, et nad elavad õnnelikult, kui nad just surnud pole. Ikka on juttu printsidest ja printsessidest ja elukestvast kooselust. Vaesed Jüristo lapsed.
v
vooglaid oli super/ 3. oktoober 2014 09:51
ja argumendid põhjendatud erinevalt Jüristost. Jüristo on libekeelne ning väänab küsimusi.
t
Tõepoolest/ 3. oktoober 2014 09:33
Karlsson Noarootsist jt. märkasid selles debatis vaid seda, mida soovisid. Nõustun Üliõpilaste ning Hildebrandtiga, sest Jüristo ise ju rõhutas pidevalt seda kristlikku tausta, et Vooglaidu halvustada ja mõjutada ateistide meelsust. Samas hiilis ta "osavalt" mööda neist alatutest võtetest, mis toimusid nn.õiguskomisjonis, et iga hinna eest sellele seadusele rohelist tuld anda. Veel püüdis Jüristo kõrvale hiilida halbadest näidetest, mis on kaasnenud riikides, kus homodele on antud õigus "abielluda".
r
Rix/ 3. oktoober 2014 09:18
Et inimkond saaks vabaks igasugusest pasast on vaja suurt sõda. See ei ole minu mõte vaid seda on öelnud väga suured ja targad inimesed.
k
Karlsson Noarootsist/ 3. oktoober 2014 09:00
Vooglaid ei pannud kedagi paika. Ta jäi selles väitluses selgelt oponendile alla. Ei ole võimalik väidelda iseendale seatud raamides samal ajal , kui teine osapool on suurepäraselt ette valmistanud ja ilmselgelt teadlik, mida ta tahab väljendada. Vooglaiu suguste (kristlas)fanaatikute probleemiks ongi peaaegu olematu tahe kompromissiks ja ekslik arvamus, et ainult tema ongi see tõekuulutajast lilleke sõnnikuhunnikus. Kohutavalt häiris see pidev rõhumine "kristlikule kultuurile ja traditsioonidele". Jah, on olemas traditsioonid , millest kümne küünega kinni hoitakse, samal ajal mitte teades, et miks just. Katoliku kirik on äärmiselt verise, silmakirjaliku ja tagurliku ajalooga fanaatikute ühendus - kas tõesti on selle monstrumi juhendamisel võimalik ühiskonnale head teha? Mõned traditsioonid polegi traditsioonid , vaid lihtsalt harjumused.

r
RP/ 3. oktoober 2014 08:54
Ei tea,mis valu selle seadusega nüüd enne valimisi hakkas.Paktiliselt ei tohiks see ju hääli juurde anda või...
v
Vaataja/ 3. oktoober 2014 08:51
Kui sa pole Varroga ühes paadis, siis su kommentaar kaob siit minutiga :(
v
Vaataja/ 3. oktoober 2014 08:45
Varro on olnud läbi aegade üks hambutumaid külalisi Kolmeraudses, kes ei suutnud välja tuua ühtki tõsiseltvõetavat argumenti. Sättis oma huuli ja suukest prunti ning püüdis võimalkult edev välja näha, kuid teema kohta ta ei suutnud ju midagi tõsiseltvõetavat rääkida ega välja öelda
ü
Üliõpilased/ 3. oktoober 2014 02:35
h
Hildebrandt/ 3. oktoober 2014 00:39
Vooglaid pani nad korralikult paika. Algul proovis Raud oma hambaid, aga murdis nad kohe ja hiljem enam ei üritanudki. Jüristo jäi väitlusduellis niivõrd selgelt alla, et poksikeeles oleks visanud nõrgema treener koheselt valge rätiku ringi ja kaotust tunnistanud. Jüristo vinsklemist oli isegi piinlik ja hale vaadata. Vooglaid sai endale kõvasti rtoetajaid juurde.