Õhtuleht 70

VANA HITT | Igor Mang – kas tõesti selgeltnägija?

Rainer Kerge , 2. oktoober 2014 10:55

2 KOMMENTAARI

s
sossu mängud/ 2. oktoober 2014 13:38
v
väike väljavõte Mangi 2014.a ennustusest ;)))/ 2. oktoober 2014 13:01
Venemaa presidendile Vladimir Putinile hobuseaasta nii karmiks ei kujune, kuid kevadel – aprillis ja mais – on tema peal aasta kõige raskemad planeetide seisud. On alust arvata, et kevadel tuleb Moskva tänavatele taas suuri rahvahulki, mis toob kaasa vägivalda nii meeleavaldajate kui korrakaitsjate poolt.
Juunis on Putini seisud head ning aasta teine pool tuleb üsnagi edukas, mis on võimalik tänu uutele nõunikele või uuendatud meeskonnale tema ümber.
Andrus Ansipi horoskoop näitab, et tal tuleb üle elada veel detsember 2013 ja jaanuar 2014. Siis on raskem aeg – viimased kaks aastat – selleks korraks möödas. Igatahes Pluuto halvad aspektid teda enam ei häiri.
Uus aasta näitab Marsi tugevamate aspektide tõttu Ansipile aktiivset suhtlemist jõustruktuuridega ning päästeüksustega katastroofipiirkondades. Aasta toob talle hobuse moodi tööd, eriti esimesel poolel.
Kui tulevad Jupiteri head aspektid, hakkab peaministril päris hästi minema ja Ansipi elu muutub augustis lausa huvitavaks. See on tingitud koostöömeeskonna uuenemisest – ta saab paremad nõunikud.
Pole välistatud, et peale Rein Langi tuleb veel mõni minister välja vahetada. Endise välis-, justiits- ja kultuuriministri Langi õnnetus seisneb selles, et tema sünnikuupäev langeb kokku Ameerika Ühendriikide omaga. Langil lisandub ülalmainitud aspektile ka intellekti sümbol Merkuur.
Olenemata sellest, kas Lang istub ministritoolil või Riigikogus, jääb pingeaspekt Merkuuriga kestma kogu aastaks, mistõttu püsib konflikt haritlaskonna ja meediaga.
Ka sotsiaalminister Taavi Rõivas satub negatiivsete aspektide alla ja saab kuulda väga teravat kriitikat.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee