Eesti uudised

Koerajunne täis korter saab viimaks koristatud (34)

Karoliina Vasli, 29. september 2014 07:00
Koerte väljaheide.Foto: MUPO
Kohus andis viimaks Tallinna linnavõimule loa sõnnikut ja rämpsu täis Õle tänava korterit koristada. Seal kümne koeraga elanud pensionär Luule on siiani haiglas ja keeldub igasugusest abist.

Pelgulinnas asuva Õle 16a puumaja koridori aknad on kõik valla, et ühest esimese korruse korterist tulevat lämmatava haisu koridorist välja saada. Selles korteris elas Luule (75) koos kümmekonna koeraga. 10.septembril viidi naine haiglasse, et teha talle psühhiaatriline ekspertiis. Päästjad käisid korteris ning see oli kui sigala – kõik kohad koerajunne täis ja laguneva mööbli hulgas ei olnud vooditki. Koerad viidi varjupaika. Põhja-Tallinna linnaosa valitsus esitas kohtule taotluse, et nad võiks linna kulul korteri ära koristada. "Kohus luba meile ei andnud, sest kohtu hinnangul ei olnud selle andmise vajadus tõendatud," ütles linnaosa sotsiaalhoolekande osakonna juhataja Mart-Peeter Erss eelmise nädala keskel.

Ometi tehti korterist pilte ja need ilmusid meediaski. "Antud pildimaterjal ei ole kohtu hinnangul piisav tõendusmaterjal," sõnas Erss. Tänase päeva seisuga on kohus siiski koristamiseks loa andnud.

Samal teemal

17.09.2014
ÕUDUSTE KORTER: penid, koerajunnid ja üks pensionär
15.09.2014
Õle tänava koerakoloonia loo jätk: leiti anum, mille sees olid uputatud kutsikad
10.09.2014
FOTOD JA VIDEO: Kohutavale olukorrale Õle tänava korteris tehti lõpp: koerte väljaheited ulatusid aknalauani, korteri perenaine viidi haiglasse
28.08.2014
TV3 | Õõvastav olukord Tallinnas Õle tänaval: rotid, mädanenud liha ja kutsikate laibad

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee