Eesti uudised

Savisaar lasi koos Peterburi linnajuhiga vette karpkalu ja istutas tammepuid (14)

Õhtuleht.ee, 27. september 2014, 20:46
Savisaar ja Poltavtšenko Peterburis.Foto: Raepress
Tallinna linnapea Edgar Savisaar ja Peterburi kuberner Georgi Poltavtšenko kohtusid 27. septembril Peterburi äärelinnas Sestroretskis, kus toimus seoses projektiga "2014 – Soome lahe aasta" aktsioon "Puhas kallas".

Aktsiooni raames puhastasid Savisaar ja Poltavtšenko koos vabatahtlikega rannikuala, lasid vette karpkala maimusid ning istutasid rannaäärses tammede pargis noori tammepuid.

Oma pöördumises aktsioonis osalejate poole rõhutas Poltavtšenko, et tal on hea meel avada üritust koos Tallinna linnapea Edgar Savisaarega. 

Savisaar rääkis aktsioonis osalejatele, et rannaäärse ala puhastamise aktsioonid on selle projekti raames toimunud juba Helsingis ja Tallinnas.

"Mul on siiralt hea meel, et nüüd on selle keskkonnaaktsiooni läbiviimise järjekord jõudnud ka piiterlasteni. Pean seda heaks märgiks, et Tallinna kohtumised Peterburis langesid selle üritusega ajaliselt kokku," ütles Savisaar.

Puhastusaktsiooni järel toimunud vestluse käigus andsid linnajuhid kõrge hinnangu Tallinna ja Peterburi vahelisele edukale koostööle ning kinnitasid, et kohtumiste traditsioon jätkub ka edaspidi.

Samal teemal

3. oktoober 2014, 10:50
Helsingi linnapea lähetused kahvatuvad Savisaare kõrval
26. september 2014, 10:50
FOTOD: Tallinna kohtumine Peterburiga algas galakontserdiga
24. september 2014, 07:00
Savisaar peab napsimärkide kohta aru andma
23. september 2014, 17:58
FOTOD: Savisaar külastas Tallinna prügilat

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee