Krimi

Põlvas pressisid kaks meest end seitsmeaastasele tüdrukule külla (46)

Piret Sarv, 27. september 2014 12:38
Foto on illustratiivne!Foto: PantherMedia / Scanpix
26. septembri lõunapaiku aretasid Põlvas Aasa tänaval kaks meesterahvast vestlust 7aastaste poisi ja sama vana tüdrukuga, mille käigus avaldasid mehed soovi neiule külla minna. 

Poisi ema Kätlini, kes jutuajamist oma rõdult pealt kuulma juhtus, sõnul olid mehed ehk vanemad kui 45aastased.

"Mehed küsisid neiult, kas ta on üksi kodus, et tal võti kaelas ripub. Neiu vastas, et jah, et tal ema tuleb kella viie paiku. Selle peale ütles üks meestest, et kas ta näitaks neile oma kodu. Et selle eest annavad nad lapsele 1 euro," kirjeldas Kätlin juhtunut Facebookis. Seejuures kõnelnud mehed, kui palju kommi ja maiust selle raha eest saada võib. 

"Kuna neiu elab meie kõrvalmajas, hakati sinnapoole liikuma. Hõikasin oma lapse tuppa ja küsisin, mis toimub. Võtsin pisema lapse sülle ja läksin välja. Neiu maja ees hõikasin teda ja meesterahvas (teine oli selleks ajaks läinud) tormas Edu poole minema," meenutas Kätlin.

"Kui ma neiu käest küsisin, et kas see härra on talle tuttav, siis neiu eitas ja ütles, et ta ei tahtnud talle kodu näidata, aga onu ise tahtis väga külla tulla!".  

Naise sõnul kandis end lapsele külla pressinud mees tumedat kilejopet ja tumedaid teksaseid. Kätlini poja sõnul on sama mees õhtuti ka mänguplatsil istunud ja seal lastega juttu teinud.