Eesti uudised

"Nüüd ma küll upun, jõudsin veel mõelda!" (40)

Karoliina Vasli, 25. september 2014 07:00
ABISTAJATELE TÄNULIK: Tartus elavat Silvit ajendas Õhtulehele oma lugu rääkima eilse lehe esikaanelugu, mis rääkis, kuidas kümneaastane poisike maanteel tulutult autosid peatada püüdis, et rattaga kukkudes rängalt pead vigastanud emale abi saada. «Minu õnnetus tõestab, et on ka häid inimesi, kes tulevad appi!» usub Silvi inimeste hoolivusse. Foto: ALDO LUUD

Proua plartsatas Kadrioru valgusfestivali lõpetuseks pimedas pargis kanalisse

Valusamat saatuse irooniat annab otsida, kui pensionärist tartlanna juhtum, kes pealinna külastades festivali "Valgus kõnnib Kadriorus" lõppedes pimedas pargis küünlaid ja tõrvikuid imetledes otse vett täis kanalisse kõndis.

Tartlanna Silvi (69) on hingepõhjani tänulik inimestele, kes ta elu päästsid.

Möödunud nädalal sõitis Silvi pealinna, et veeta mõni päev Mustamäel elava sõbranna juures. 18. septembri õhtul panid prouad end soojalt riidesse ja läksid koos tuhandete teiste huvilistega Kadrioru parki, kus korraldati iga-aastast valgusfestivali.

Küünlad, tõrvikud, hea muusika – Silvi ei väsi kiitmast. Luigetiigi ääres nauditi Hedvig Hansoni ja Uku Suviste laulu.

Veidi enne kaheksat otsustati koju minna ja hakati kõndima Poska tänava trammipeatuse poole. Silvile on park võõras, ta ei teadnudki, kuhu täpselt minna, ja hoidis end sõbranna ning rahvamassi tuules.

Edasi saad lugeda paber- või digilehest, või tellides artikli veebist!

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee