Juhtkiri

Juhtkiri | Kagupiir on meile kõigile väga kallis (6)

LISA KOMMENTAAR

Ants Rannula 26. september 2014 08:33
Oodatakse "raili"valmimist - Siis PIIR automaatselt olemas. Ainult kannatust ja varsti on VALIMISED
väga haigetele valijatele!
Herbert 26. september 2014 01:39
Tuleb ära oodata piirileping.Senini võib 10 meetrit enne piiri tõmmata ohulindid kirjaga "RIIGIPIIR .ÜLETAMINE KEELATUD",siis on kõigile näha ja ei saa öelda ,et ei teadnud kui üle läks.Rohelisi mehikesi ja piiririkkujaid ei pea ka 5 meetrine betoonsein.Hoiame raha kokku muuks vajalikuks.
Karlsson 25. september 2014 08:10
Kui see piir on siiani olnud ületatav, mis me siis nüüd muretseme ja raha kulutame. Kohveri lugu on kaunis ähmane ja pigem läheb kivi Kapo kapsaaeda kui piirivalvele. . Kohalikud saavad vene poolel marjul , viinal ja suitsul käia. Mõni neeger , mis üle tuleb, pole ju ka mingi probleem Itaalia oma kõrval. Õpetagem Ilvesele vene keelt ja las meie poisid teevad koos Pihkva diviisiga terrori ja islamivastast ühisõpet.
Vaherid kui rahvuslik häbi 24. september 2014 19:14
Elmar Vaher oli Kodanikes ikka eriline ämber kyll! Said kõik näha, mis mees siis juhib organisatsioni, mis oktoobris lõplikult lööb kirstunaelad sisse piirivalve puusärki.
Aamen!
uurer.33 24. september 2014 18:49
23 aastat on möödas, aga alles nüüd märgatakse, et Piiri (kontrolljoont) ei valva ja ei kaitse keegi ega miski. Euroliidus ju sisepiire enam nii rangelt ei valvata, Eesti - Vene piir ongi €-uroliidu Idapiiriks, miks siis Brüsseli härrased meie naiivikutele aru pähe ei pane ja piiri kindlustamist ei organiseeri!?
eestlane 24. september 2014 18:40
Piirivalve (kaitse) on vaja kohe ja kiiresti taastada endisel kujul. Piiril tegutsevad kaitseväelased jne.